Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzisiaj 3 raz już John sprzedawczyk Cena skompromituje się w konfrontacji ze Stardustem xd @negreanu @PatrychoO
0
@July_6_BcN przepraszam, ale nie on
1
@Kapitan hawk ja od 2019 nie oglądam tv
0
@takisobiektos cieplej się zrobiło i gówniażeria alkohol pije.
4
Byłam właśnie w parku, na spacerze, to jest dramat co młodzież robi.
0
Kurde 2 raz w tym sezonie oglądam i chyba dobrze trafiłem. Szkoda że Markus kończy karierę, chyba najbardziej pozytywny zagraniczny skoczek
1
@Popitek12 a tchórz John Cena sprzedawczyk w pre-show do tego się tylko nadaje oby Cody go zlał
1
Udało się CM Punk w Main evencie na przekór hejterom... @negreanu @PatrychoO
1
Kibicujemy Barcelonie!
1
@FCB_dimiC dokładnie, od dziś redukcja, masa wleci w czerwcu
1
Najgorzej to jak umówiłem się z tym z liceum który mnie nie lubił na solówkę, a moi koledzy utknęli w korku. Trzeba było przesunąć termin o dwie godziny
0
@FcPortoFan1999 znowu mnie nie wyzwales. Piszę do @mekston
0
@FcPortoFan1999 czm mnie wyzywasz w marcu 2025?
0
Dziewczyny w 21 wieku....
1
@FCB_dimiC kibicuj dla Raphinha a nie
1
@PatrychoO oby Raphinha strzelił dużo goli
11
Idę się spotkać z dziewczyną z tindera
0
Huhu. Ale ładna dziewczyna robi przysiady na siłownię.
0
@mekston a ty jesteś zgłoszone dzisiaj za kibicowanie przeciwko naszemu piłkarzowi.
0
@Encore to jest tak samo możliwe jak zatopienie wody. Nie jesteś zgłoszone. Jutro zgłoszę
1
@Eklerek Zgłoszone, tym tam walka o 10 miejsce lepiej, bo Hamilton Cię jedzie jak chce
0
@D10SLEO no ja od podstawówki jestem PO
1
Huhu. Starościna roku u mnie jest team Trzaskowski. Szacunek
3
@misterio edukacja leży w tym kraju. Jakie miliony? Jakie wy programy oglądacie ?
0
@July_6_BcN wiadomo że mężczyźni top
1
@agaFCB przystojniak.
3
@July_6_BcN chłop nie jest od gotowania tylko kobieta. Dramat 21 wiek
1
@MessiForeverTheBest ja niestety nie mogę używać tindera, za dużo polubien dostawałem
1
@tomek8756 zgłoszenie również wraca
0
Ile masz cm wzrostu? Ja 158