Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB ja też poszedłem sam, a dużo propozycji dostałem, ale ja człowiek honoru, zbyt mało ważne dla mnie były. Mój przyjaciel Mateusz na studniówce trzy dziewczyny miał siuuuu
0
@Czajka90 grajcie na Fede Valverde, on jest cienki. Więcej wskazówek nie będzie dramat. Sam sobie radzić trzeba
0
Kibicujemy wszystkim drużynom dzisiaj
0
@Encore jak gra ?
5
Podratowali trochę tego Feuda Uso z Guntha, ale publiczność dramat, ten gada poważne rzeczy a oni yeetują. @PatrychoO @zadafcb
3
@Jakchcesz dziewczyny właśnie chcą żebyś robił źle. Dramat
0
Switch off the TV, switch on thinking. @mekston
0
@Lionel_Messi10 kibicuj Barcelona a nie.!
5
Jeśli Barcelona nie wygra ligi mistrzów to jej nie wygra. Dramat @barcelonaLM
1
@Messibestplayerintheworld ale nie musi być mecz żeby kibicować!!! Ja kibicuję przez 369 dni w roku
4
Jutro kibicujemy Barcelonie. @mekston
2
W sumie to chciałbym mieć syna
2
@Kondziubarca Manchester United to powinien przeprosić. @mekston ... @Encore wie o co chodzi, ale się nie przyzna
1
@Kozinho. Włącz myślenie.
2
Argentynki są gorące
0
Jak oceniasz samego siebie z wyglądu? Ja 10/10
0
@MesQueUnClub_87 dramat
0
@blakkudium nie znam Argentyńskich piłkarzy to nie wiem czy taki istnieje
1
Ona musi być chuda, ale jej dupa musi być duża
0
Dramat i tyle w temacie
0
@Comentateiro ale mi chodzi jedynie o kobiety =
1
@SeWo77 dramat. @mekston proszę o zweryfikowanie tej wiadomości
7
@agaFCB Zrub zakupy w piątek.
8
Na złość ramblowiczkom mój głos pójdzie na Mentzena. Zobaczymy co to da. I pierwsza i druga tura. Jazda jazda
3
Lepiej jest nie kibicować Realowi Madryt...
6
Kibicujemy we wtorek wszystkim piłkarzom i w środę też. @mekston
1
@MesQueUnClub96 ja widzę jeden problem, bo uważam że nawet gdyby wyścig kończył się na Poggio to Mathieu by wygrał swoim przyspieszeniem, a co dopiero Pogacar miałby go odstawić, ale może atak na zjazdach z jakiejś 7 osobowej grupy.. dla mnie Pogacar wygra ten wyścig jeśli stanie się słabszym zawodnikiem i nie będą aż tak zwracać na niego uwagi, ale to z 4-5 lat może potrwać.
1
@MesQueUnClub96 San Remo dopóki Van Der Poel jeździ, to Sloweniec nie wygra, zbyt duża różnica w przyspieszeniu. Ciekawe jak Roubaix, teoretycznie za chudy, w praktyce ma nadludzką wytrzymałość
1
@MesQueUnClub96 no i co z tego
11
Jeśli Barcelona wygra ligę mistrzów to Real Madryt jej nie wygra