2

@agaFCB ja też poszedłem sam, a dużo propozycji dostałem, ale ja człowiek honoru, zbyt mało ważne dla mnie były. Mój przyjaciel Mateusz na studniówce trzy dziewczyny miał siuuuu

0

@Czajka90 grajcie na Fede Valverde, on jest cienki. Więcej wskazówek nie będzie dramat. Sam sobie radzić trzeba

0

Kibicujemy wszystkim drużynom dzisiaj

0

@Encore jak gra ?

5

Podratowali trochę tego Feuda Uso z Guntha, ale publiczność dramat, ten gada poważne rzeczy a oni yeetują. @PatrychoO @zadafcb

3

@Jakchcesz dziewczyny właśnie chcą żebyś robił źle. Dramat

0

Switch off the TV, switch on thinking. @mekston

0

@Lionel_Messi10 kibicuj Barcelona a nie.!

5

Jeśli Barcelona nie wygra ligi mistrzów to jej nie wygra. Dramat @barcelonaLM

1

@Messibestplayerintheworld ale nie musi być mecz żeby kibicować!!! Ja kibicuję przez 369 dni w roku

4

Jutro kibicujemy Barcelonie. @mekston

2

W sumie to chciałbym mieć syna

2

@Kondziubarca Manchester United to powinien przeprosić. @mekston ... @Encore wie o co chodzi, ale się nie przyzna

1

@Kozinho. Włącz myślenie.

2

Argentynki są gorące

0

Jak oceniasz samego siebie z wyglądu? Ja 10/10

0

0

@blakkudium nie znam Argentyńskich piłkarzy to nie wiem czy taki istnieje

1

Ona musi być chuda, ale jej dupa musi być duża

0

Dramat i tyle w temacie

0

@Comentateiro ale mi chodzi jedynie o kobiety =

1

@SeWo77 dramat. @mekston proszę o zweryfikowanie tej wiadomości

7

@agaFCB Zrub zakupy w piątek.

8

Na złość ramblowiczkom mój głos pójdzie na Mentzena. Zobaczymy co to da. I pierwsza i druga tura. Jazda jazda

3

Lepiej jest nie kibicować Realowi Madryt...

6

Kibicujemy we wtorek wszystkim piłkarzom i w środę też. @mekston

1

@MesQueUnClub96 ja widzę jeden problem, bo uważam że nawet gdyby wyścig kończył się na Poggio to Mathieu by wygrał swoim przyspieszeniem, a co dopiero Pogacar miałby go odstawić, ale może atak na zjazdach z jakiejś 7 osobowej grupy.. dla mnie Pogacar wygra ten wyścig jeśli stanie się słabszym zawodnikiem i nie będą aż tak zwracać na niego uwagi, ale to z 4-5 lat może potrwać.

1

@MesQueUnClub96 San Remo dopóki Van Der Poel jeździ, to Sloweniec nie wygra, zbyt duża różnica w przyspieszeniu. Ciekawe jak Roubaix, teoretycznie za chudy, w praktyce ma nadludzką wytrzymałość

1

@MesQueUnClub96 no i co z tego

11

Jeśli Barcelona wygra ligę mistrzów to Real Madryt jej nie wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?