0

Mam już dość @mekston dramat i tyle w temacie

1

@Gibbon_FCB kibicujemy Barcelonie nie PSG

0

@Czajka90 4-0 to jutro w meczu będzie dramat

0

Mekston @mekston po pierwszej połowie zawsze jest druga

0

Przy takim wyniku awansuje Barcelona @mekston

1

Co tak słabo kibicujesz @Encore wyłącz TV i kibicuj

0

Quiz z wiedzy ogólnej #1 co jest stolicą Europy?

3

@macio_944 oczywiście, mam nadzieję że przed panem Elementem równie miło się będziesz pan tłumaczył.

0

Kibicujemy PSG, ale dopiero jutro

0

@Kinginiesta sprzedaż Pedriego i ponowny zakup

4

@macio_944 skandal

1

@blakkudium błąd. Onana jest w Manchester

0

Głosuj na Popitka to jest plan!

3

Messi nie jest już piłkarzem Barcelony

2

@Kessie dziś nie kibicujemy wszystkim drużynom

1

Jutro kibicujemy wszystkim drużynom

1

@Encore dramat..mój kolega Realowiec woli żeby Barcelona wygrywała

1

@PatrychoO ja z raw to lubię tylko tego nowego El Grande Americano... Reszta taka sobie

3

Dobrej nocy wszystkim patriotom, tylko Cristiano Ronaldo

1

Ta debata to warta tyle co 2022

1

Nie kibicujemy bo to jest dramat

0

@D10SLEO i Argentyna w reprezentacjach

0

Losowanie = Portugalia dostaje trudnego przeciwnika, Argentyna najsłabszego

0

@mekston Mentzen ma największe szanse w drugiej turze = karny dla Argentyny

0

Na drugiej turze się nie skończy. Będą rzuty karne. Ulubione kibiców z Argentyny

1

@PatrychoO nie do WMki zero wrestlinga

1

Płeć Popitek jazda jazda

0

Zostajesz prezesem Barcelony. Jaka jest twoja pierwsza decyzja? Ja sprzedałbym Pedriego, żeby kupić go jeszcze raz

2

@macio_944 dokładnie meczyk Cristiano trzeba odpalić i będzie lepiej

0

Kto byłby faworytem 3 tury?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?