Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 to bym ich wyrzucił
1
@PatrychoO to jakby Santino Marella zaatakował Undertakera
0
Ja powinienem pytania zadawać, oni nie potrafią nawet
1
@Jakchcesz wyłączyłeś TV w końcu?
1
@GTBTP nie, niech się szacunku nauczą
0
Niech mi pytania zadają też. Dramat wyłączcie TV
3
@Comentateiro TV knowledge
1
@July_6_BcN Niestety to musi być Brazylijka z Brazylii, i nie chodzi tu o wiadomo co, ale dużo piłkarzów tam dobrych jest stmatd
6
@Luciano99 mój rekord na setkę równe 10 sekund. W dal skakałem wiele razy powyżej 8 metrów. Jakby nie było dobrzy z wf to paskiem trzeba będzie interweniować. A czytać to i ja nie umiem, nie ma wstydu
1
W sumie fajnie byłoby mieć dwóch synów. Jakby jeden nie miał talentu jakimś cudem to może drugi dałby radę
0
@barcelonaLM a pan komu kibicujesz?
0
@FcPortoFan1999 mów komu kibicujesz!
2
Kibicujemy Barcelonie dziś wszyscy
1
@Encore no jeśli nie jest lewicowa to dramat. Pozdrawiam z Argentyny
1
@Encore powiem tyle że moja żona musi być lewicowa
0
@Encore ja nie oglądam tv i nie wiem o co chodzi
1
@Encore nie zmieniam. Miałem jedynie 3 związki w swoim życiu. Karolina Klaudia i Marysia. Ale Maję tylko kochałem
3
@Encore moja pierwsza dziewczyna Karolina to blondynka. Nikola to brendynka. Ale moja jedyna miłość Maja to brunetka
6
@July_6_BcN ty tylko mnie poprowadź. @Kessie @mekston
0
@D10SLEO żeby każdy się czół równy
1
Obrady okrągłego stołu. Tak czy nie?
0
Najgorsze to jak jest dyktando z Polskiego, a ty nieumiesz
2
@gumaz nie piję napojów gazowanych bo chcę zostać najlepszym piłkarzem na świecie
1
@July_6_BcN dramat ja ujawniam prawdę na temat walki płci o zasoby. Najpierw Cię ignorują. potem się z Ciebie śmieją, potem walczą i wygrywasz na końcu. Ktoś musi pokazywać tym młodym jak wygląda świat i jak trzeba postępować. A na zawsze będę mówił prawdę. Zgłoszone
2
Dziewczynom chodzi tylko o jedno. Dramat
1
@Kessie dość kompromisowania się... Lepiej złóż bolida dla @Encore
0
@partymaker jaka to jest pozycja?
0
Dzwoni do mnie Damian... Czego on chce.. @mekston
0
Na kogo nie będziesz głosować w drugiej turze? Ja Mentzen
0
Złota piłka dla Messiego, Lauataro drugie miejsce