2

@blakkudium uczeń goata

0

Banda nieudaczników i przegrywów z takimi dziadami przegrać

1

@blakkudium Auba dużo stracił ostatnio

5

@mekston .....

2

@blakkudium dramat walczycie z prawdą. @agaFCB trochę zawyża przyznam to. Ale walka z Popitek = walka z prawdą. Równa się ludzie TV

0

@FcPortoFan1999 to jest Monfils nie żaden Flis, jeden. Moich ulubionych tenisistów

3

Nie ma co się dłużej oszukiwać. @mekston Ramblwiczki są piękne, ale Kafejki lepsze

0

@mordini123 jedynie CM Punk i ten nowy El Grande Americano są warci oglądania

2

@mekston jakie KO? Właśnie dramat będzie jak prawda wyjdzie na jaw, bo 2026 nadchodzi

1

@July_6_BcN zobacz @Kapitan hawk znalazłem Madryciare.

3

Prawda wyjdzie na jaw prędzej czy później. @Lionel_Messi10 @Sysia11 @mekston a
@PatrychoO

0

@KamQiX oczywiście, czekam na Argentyńczyków, jeden już został podany szacunek. Czekam na następnych typu De Paul

0

@GTBTP hahaha szacuneczek, rspkt

0

Kto z piłkarzy powinien zakończyć swoją karierę żeby przestać się kompromisować? Ja uważam że Bernardo

0

@adamek20151 może policzymy hatriki tejże imprezy.

0

@Encore niektórzy mają 62 gole z czego 60 karnych, inni mają 1000 goli. Miłej nocy

1

Bruno Ten Hag Hojlund nie nie nie. SAF Cristiano Rio Ferdinand tak tak tak

0

Mówiłem od dawna ale nikt nie słuchał, kibice United powinni przeprosić za Ten Hgaa

1

@blakkudium to przez Cristiano nie potrafią grać, przecież tacy mocne piłkarze, ale Cristiano już nie ma jak to. W tv widziałem

2

Ronaldo był problemem. Tak samo jak w Juve. Rzeczywistość wszystko weryfikuje

1

@blakkudium @Encore wyłączył tv chyba

0

@Kgorecki2500 hahah siuu. Jem codziennie co najmniej jednego, co z tego że nigdy nie będę najlepszym piłkarzem na świecie tylko zwykłym nieudacznikiem i to największym nieudacznikiem na świecie, popijam Pepsi

0

Kupiłem wiedźmin chrzest ognia. Szacunek. Problem jest taki że nie jestem mistrzem w czytaniu, czy ta książka jest jakaś trudna do ogarnięcia?

0

Gdyby zrobić turniej wszystkich piłkarzy na świecie 1 v 1 bez bramkarza, to kto by go wygrał? Biorą udział wszyscy piłkarze oprócz Cristiano Ronaldo, żeby za łatwo nie było

8

Dramat. Rodzina zaprosiła pisowskiego wujka na święta. Dramat ja z nim przy stole nie będę siedział. Oglądam resylmanie. @negreanu @PatrychoO @D10SLEO

1

@blakkudium oby Lyon wygrał to może @Encore coś zrozumi więcej niż z tv

8

Najgorsze w życiu każdego mężczyzny to jak dzwoni do niego alkohol...

1

@mordini123 @D10SLEO to ten sam Osprej który przez niektórych jest uważany za najlepszego wrestlera na świecie a przez drugich za najgorszego? A ty @D10SLEO jesteś dodatkowo zgłoszone za promowanie dewiacji

0

@NeroTFP1 brutalna weryfikacja argentyńskiej piłki nożnej. Hahahaha @mekston jesteśmy gotowi na 2026

1

@Sysia11 ja w pierwszej Trzaskowski, w drugiej Mentzen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?