Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium uczeń goata
0
Banda nieudaczników i przegrywów z takimi dziadami przegrać
1
@blakkudium Auba dużo stracił ostatnio
5
@mekston .....
2
@blakkudium dramat walczycie z prawdą. @agaFCB trochę zawyża przyznam to. Ale walka z Popitek = walka z prawdą. Równa się ludzie TV
0
@FcPortoFan1999 to jest Monfils nie żaden Flis, jeden. Moich ulubionych tenisistów
3
Nie ma co się dłużej oszukiwać. @mekston Ramblwiczki są piękne, ale Kafejki lepsze
0
@mordini123 jedynie CM Punk i ten nowy El Grande Americano są warci oglądania
2
@mekston jakie KO? Właśnie dramat będzie jak prawda wyjdzie na jaw, bo 2026 nadchodzi
1
@July_6_BcN zobacz @Kapitan hawk znalazłem Madryciare.
3
Prawda wyjdzie na jaw prędzej czy później. @Lionel_Messi10 @Sysia11 @mekston a
@PatrychoO
0
@KamQiX oczywiście, czekam na Argentyńczyków, jeden już został podany szacunek. Czekam na następnych typu De Paul
0
@GTBTP hahaha szacuneczek, rspkt
0
Kto z piłkarzy powinien zakończyć swoją karierę żeby przestać się kompromisować? Ja uważam że Bernardo
0
@adamek20151 może policzymy hatriki tejże imprezy.
0
@Encore niektórzy mają 62 gole z czego 60 karnych, inni mają 1000 goli. Miłej nocy
1
Bruno Ten Hag Hojlund nie nie nie. SAF Cristiano Rio Ferdinand tak tak tak
0
Mówiłem od dawna ale nikt nie słuchał, kibice United powinni przeprosić za Ten Hgaa
1
@blakkudium to przez Cristiano nie potrafią grać, przecież tacy mocne piłkarze, ale Cristiano już nie ma jak to. W tv widziałem
2
Ronaldo był problemem. Tak samo jak w Juve. Rzeczywistość wszystko weryfikuje
1
@blakkudium @Encore wyłączył tv chyba
0
@Kgorecki2500 hahah siuu. Jem codziennie co najmniej jednego, co z tego że nigdy nie będę najlepszym piłkarzem na świecie tylko zwykłym nieudacznikiem i to największym nieudacznikiem na świecie, popijam Pepsi
0
Kupiłem wiedźmin chrzest ognia. Szacunek. Problem jest taki że nie jestem mistrzem w czytaniu, czy ta książka jest jakaś trudna do ogarnięcia?
0
Gdyby zrobić turniej wszystkich piłkarzy na świecie 1 v 1 bez bramkarza, to kto by go wygrał? Biorą udział wszyscy piłkarze oprócz Cristiano Ronaldo, żeby za łatwo nie było
8
Dramat. Rodzina zaprosiła pisowskiego wujka na święta. Dramat ja z nim przy stole nie będę siedział. Oglądam resylmanie. @negreanu @PatrychoO @D10SLEO
1
@blakkudium oby Lyon wygrał to może @Encore coś zrozumi więcej niż z tv
8
Najgorsze w życiu każdego mężczyzny to jak dzwoni do niego alkohol...
1
@mordini123 @D10SLEO to ten sam Osprej który przez niektórych jest uważany za najlepszego wrestlera na świecie a przez drugich za najgorszego? A ty @D10SLEO jesteś dodatkowo zgłoszone za promowanie dewiacji
0
@NeroTFP1 brutalna weryfikacja argentyńskiej piłki nożnej. Hahahaha @mekston jesteśmy gotowi na 2026
1
@Sysia11 ja w pierwszej Trzaskowski, w drugiej Mentzen