Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC co jeśli zaznaczyłem obu tych kandydatów?
1
@fart ja nie głosowałem na niego ale go popieram, ale strategicznie podszedłem do tego. Zagłosowałem na Zandberga, ale przekonałem kolegę żeby na Brauna
2
Jest. Moi ulubieńcy top 2. Udało się. @mekston
0
Dobry mecz, dobry poziom
0
Czyżby Max jednak pokonał prime Lando?
0
Dembele to całkiem dobry piłkarz w tym sezonie, szkoda że tak wyszło
1
@mordini123 swoją drogą niski ten Cobb trochę, taki Rhyno Vibe. Ale sukcesów bym nie wróżył
1
@mordini123 Matteo teraz jest popularny na tik toku
2
@mekston Piastri lepszy od Cwaniaka Lando
1
Portugalia jak zwykle oszukana
2
Pierwsze miejsce Portugalia. Drugie Hiszpania. Trzecie Francja. Oby tak było
0
@DragonxNF kozak występ
0
Brawo dla Atalanty, oby mistrz Włoch za rok
0
@agaFCB jak ona się nazywa?
3
Zawołaj ktoś jak będzie Portugalia
0
@mekston najlepiej Gyokeres
1
Szacunek dla Sportingu. Oby już zawsze wygrywali
1
@Kapitan hawk Oby Sporting i Gyokeres
3
@mekston spalony jest jeśli sędzia tak zdecyduje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston przecież Piastri zawsze tak reaguje, spokojny jest bardzo
2
https://x.com/GetTheTables_/status/1373079492881739777
Manchester United vs Tottenham w finale ligi Europy. @PatrychoO @zadafcb @Encore
3
@Arden czemu nie dali tu Falcao?
0
@Rewolucja123 no i co w tym złego?
2
Brakuje meczów Barcelony
1
@panczo czy matura z wos 70 procent 3 lata temu mi wystarcza? Wiem że słaby wynik ale bez nauki, pijąc wtedy prawie co drugi dzień
5
Złota piłka w pierwszej turze Raphinha, w drugiej turze jako mniejsze zło Dembele. @PatrychoO
3
Zamiast wypisywać głupoty w internecie to szacunek dla Flicka i piłkarzy
1
@Jakchcesz wybory zaraz, chcę dokonać jak najlepszego wyboru, nie dokonam tego oglądając co mówią w TV
1
Cóż do Ligi Europy z taką grą awansować się nie da.