1

Byle nie Lando. I tyle w temacie odnośnie nie tylko dzisiejszego wyścigu

2

@Kessie ja chętnie bym uczestniczył w debacie z @Encore ale łatwo bym wygrał

5

Życzę Leverkusen spadku, beznadziejny klub, dwa dobre lata teraz czeka ich los Schalke

3

@Bocheno1 usłyszą w TV jakieś rzeczy a potem propagują po internetach.

2

@mekston czemu piszesz o goacie skoro go tu nie ma?

0

Hubert był lepszy. Tylko Djokovica mu brakuje do umocnienia swojej postaci jako Legend Killer. @mekston @Encore

0

@Kessie jest to rozpowszechnianie fałszywych informacji

1

@Eklerek to cwaniak zwykły

3

Hurkacz 2025 Clay jest członkiem goat debate tenisowej

0

@mekston oby cwaniactwo znowu przegrało

2

Hubert Hurkacz vs Djokovic has become the rivarly. @mekston. @Encore oczywiście tego nie przyzna

1

@Matheu12 nie ma w nim nic normalnego. Tylko Enrique, tylko tylko Dembele

0

@mekston Pedri gra w Barcelonie

0

@Czajka90 kiedy jakiś puchar?

1

Haha oby Inter wszystko przegral w tym sezonie(zasłużyli)

0

Szacunek dla Conte, mimo że poglądy mam całkowicie inne od niego to jest to dobry trener

2

McTominay i Ronaldo byli problemem. Oglądaj dalej TV @Encore

1

@blakkudium mctominey nie bierze udziału w wyborach

0

@Hosh on też w tej debacie uczestniczy?

2

Bardzo dobry występ. Już wiem na kogo oddam mój głos.

2

Dobrze gada, solidne argumenty

0

Trzaskowski vs Nawrocki to jest jak Barcelona vs Real Madryt naszych czasów

0

@D10SLEO moim zdaniem wyborcy Woch mogą okazać się klxuzowicy

2

@fart jaki abonament?

5

Cała rodzina u mnie wspiera Rafała

3


Coraz lepiej sobie córka Brocka, radzi, 50 cm progresu w stosunku do ubiegłego roku, a na igrzyskach jej wynik (19.60) dałby medal. Ale co się dziwić skoro ojciec to once in a lifetime athlete i gdyby tylko chciał to pewnie sam byłby mistrzem np na 100metrow.
@PatrychoO @zadafcb

0

@Cyzix Hunter Hearst Helmsley ma dużo do powiedzenia w WWE

0

@mordini123 Triple H to zło, The Rock to największe zło

3

@misterio w dzisiejszych czasach łatwo dać się zmanipulować przez TV

17

@TR3YWAY aż taki Maciak dobry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?