Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byle nie Lando. I tyle w temacie odnośnie nie tylko dzisiejszego wyścigu
2
@Kessie ja chętnie bym uczestniczył w debacie z @Encore ale łatwo bym wygrał
5
Życzę Leverkusen spadku, beznadziejny klub, dwa dobre lata teraz czeka ich los Schalke
3
@Bocheno1 usłyszą w TV jakieś rzeczy a potem propagują po internetach.
2
@mekston czemu piszesz o goacie skoro go tu nie ma?
0
Hubert był lepszy. Tylko Djokovica mu brakuje do umocnienia swojej postaci jako Legend Killer. @mekston @Encore
0
@Kessie jest to rozpowszechnianie fałszywych informacji
1
@Eklerek to cwaniak zwykły
3
Hurkacz 2025 Clay jest członkiem goat debate tenisowej
0
@mekston oby cwaniactwo znowu przegrało
2
Hubert Hurkacz vs Djokovic has become the rivarly. @mekston. @Encore oczywiście tego nie przyzna
1
@Matheu12 nie ma w nim nic normalnego. Tylko Enrique, tylko tylko Dembele
0
@mekston Pedri gra w Barcelonie
0
@Czajka90 kiedy jakiś puchar?
1
Haha oby Inter wszystko przegral w tym sezonie(zasłużyli)
0
Szacunek dla Conte, mimo że poglądy mam całkowicie inne od niego to jest to dobry trener
2
McTominay i Ronaldo byli problemem. Oglądaj dalej TV @Encore
1
@blakkudium mctominey nie bierze udziału w wyborach
0
@Hosh on też w tej debacie uczestniczy?
2
Bardzo dobry występ. Już wiem na kogo oddam mój głos.
2
Dobrze gada, solidne argumenty
0
Trzaskowski vs Nawrocki to jest jak Barcelona vs Real Madryt naszych czasów
0
@D10SLEO moim zdaniem wyborcy Woch mogą okazać się klxuzowicy
2
@fart jaki abonament?
5
Cała rodzina u mnie wspiera Rafała
3
Coraz lepiej sobie córka Brocka, radzi, 50 cm progresu w stosunku do ubiegłego roku, a na igrzyskach jej wynik (19.60) dałby medal. Ale co się dziwić skoro ojciec to once in a lifetime athlete i gdyby tylko chciał to pewnie sam byłby mistrzem np na 100metrow.
@PatrychoO @zadafcb
0
@Cyzix Hunter Hearst Helmsley ma dużo do powiedzenia w WWE
0
@mordini123 Triple H to zło, The Rock to największe zło
3
@misterio w dzisiejszych czasach łatwo dać się zmanipulować przez TV
17
@TR3YWAY aż taki Maciak dobry?