Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Skąd wiemy jak wyglądały dinozaury skoro to było tak dawno temu? I czemu tak późno je odkryto
2
@Encore oby nie w tv.
1
@Culer9002 wszystko odbyło się prawidłowo
4
Niedługo będzie już 9 lat od Euro 2016. Kiedy to zleciało..
0
@Encore W TV tak mówią może. 16 miejsce kompromitacja. Gdyby nie to że zespoły z Championship awansują są słabe i spadają to Manchester też by spadł
1
To ci Ten Hag zrobił z tym klubem to patologia i niezaprzeczysz temu @Encore
1
Jakich raperów warto słuchać?
4
@blakkudium ja się nim interesuję
1
@misterio w skrócie czeka nas zagłada?
0
@Comentateiro skąd wiesz pan? Posiadasz aż tak uniwersalną wiedzę?
0
Co się stanie jak słońce już zgaśnie?
0
@Kgorecki2500 po co?
1
2 tura wyborów prezydenckich to taka dogrywka w lidze mistrzów. Może już coś wyłonić jeśli nie wygrało się w regulaminowym czasie
5
Wieczorne rozważania. Czy ludzie będą kiedyś nieśmiertelni?
6
Ja moje poparcie przekazuję Nawrockiemu.
1
@blakkudium na Netflix jest. A po drugie to Inter to zło największe przez nich Barcelona odpadła
1
@blakkudium mniejsze zło
1
@Encore Sportingowiec, tacy są przeznaczeni do wielkich rzeczy
1
@July_6_BcN fajna dzisiaj pogoda
0
@Encore szczerze to nwm, myślę że w wielu innych rzeczach Max też lepszy
0
@Encore moim zdaniem Verstappen lepszy
4
Nie można zapominać w tym sezonie Raphinha to świetny piłkarz. @PatrychoO
1
@agaFCB Najlepszy Cristiano my Ciebie wszyscy kochamy i uwielbiamy
5
Ciekawe na kogo głosowałby w Polsce Cristiano gdyby tylko mógł
2
Na kogo przejdzie elektorat Maciaka?
1
@MesQueUnClub96 dlaczego korzystają z mojego tak czy nie? Kiedyś było inaczej
7
Mimo wszystko Popitek
1
@Encore wybory są a nie jakieś turnieje których nie znam
0
Nawet ślepy widzi że Dembele za dwa tygodnie to mniejsze zło.
0
@Kapitan hawk nawet do pierwszej tury się nie dostaną