Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb ten to też sobie wymyślił, wygrać na górze na której 7 lat temu stracił wszystko
5
Piwo zero na spółkę z @Kessie to jest dramat, kilka łyków i człowiek nie wie co się dzieje
0
Desire Doue. Tak czy nie?
0
@matirix20 Pedri bo idzie na kadrę i potrafi grać, Vitinha w Paryżu kozaczy, a na kadrze niewiele lepszy od reszty slabiakow
2
@mekston niesamowite faktycznie. W trakcie mojego pobytu w podstawówce i w gimnazjum po 2 meczach już miałem plus 10 golu w lidze WF. Nikt o tym na Rambli nie pisał
0
@Kapitan hawk co zrobiłeś?
0
Zobaczymy panie Vitinha i panie Neves i panie Mendes co w lidze narodów państwo zaprezentują, bo pewnie będzie gra w stylu sabotażysty z Manchesteru, ale obym się mylił. @Encore
3
Teraz Vitinha i Neves przyjadą na kadrę i z lokalnego Xaviego i Iniesty staną się lokalnym Songem i Andre Gomesem. O Bernardo nie będę nawet wspominać
1
Doue - na jakiej gra pozycji, czy są portugalskie korzenie?
1
@blakkudium nie oglądam tv
3
Piłka nożna uratowana.
1
@Comentateiro wstyd. Thurman jest najlepszym napastnikiem w Interze, a Sorloth w Atletico
1
@Pomimo27 ma rację
4
Trzy legendy @mordini123 @PatrychoO @zadafcb @lucas/catalan oczywiście brak Krossa to skandal, ale WWE nie lubi jak fani kogoś lubią
1
@Kessie pewnie za cwaniakiem Lando jest
0
@MateS przez nich Barcelona odpadła
1
@mekston genialny bramkarz dzięki któremu Aston Villa nie dostała się do ligi mistrzów
0
@Kgorecki2500 zero szacunku do naszego byłego piłkarza, a także zero szacunku do naszej legendy Luisa Enrique.
8
@Bocheno1 trzeba być czujnym nawet 25 na dobę, przycisk zgłoś pod ręką
1
@macio_944 dramat
0
@Deviler Tu jest Polska!
0
@Encore jutro Dembele serwuje po mecz
0
Twoje ulubione wspomnie z Dembele?
2
Myślę że zwycięzca drugiej tury zostanie prezydentem
0
@Encore aż taki dobry ten Mi, bo nigdy o nim nie słyszałem
3
Ale maraton na jutro, będę oglądać przez cały dzień najmądrzejsze wypowiedzi zarówno Nawrockiego, ale też i Trzaskowskiego, przekąski i napoje już zakupione, będzie się działo
1
@Lionel_Messi10 ciekawe że Norweg strzelił więcej, ale co się dziwić trener Argentyńczyk to wybrali Alvareza, Sorloth uciekaj stamtąd
0
@Encore nie bo Zverev
7
Dość oszukiwania się, żadna z opcji nie jest dobra, ale tu chodzi o przyszłość, dlatego trzeba odróżnić co jest zdecydowanie mniejszym złem, a co zdecydowanie większym. Jutro trzeba zacisnąć zęby i zagłosować na Dembele, nie dlatego że PSG to idealna drużyna, dlatego że Inter to beznadziejna drużyna
1
@zodiak_10 nie lubię tego trenera