1

@zadafcb ten to też sobie wymyślił, wygrać na górze na której 7 lat temu stracił wszystko

5

Piwo zero na spółkę z @Kessie to jest dramat, kilka łyków i człowiek nie wie co się dzieje

0

Desire Doue. Tak czy nie?

0

@matirix20 Pedri bo idzie na kadrę i potrafi grać, Vitinha w Paryżu kozaczy, a na kadrze niewiele lepszy od reszty slabiakow

2

@mekston niesamowite faktycznie. W trakcie mojego pobytu w podstawówce i w gimnazjum po 2 meczach już miałem plus 10 golu w lidze WF. Nikt o tym na Rambli nie pisał

0

@Kapitan hawk co zrobiłeś?

0

Zobaczymy panie Vitinha i panie Neves i panie Mendes co w lidze narodów państwo zaprezentują, bo pewnie będzie gra w stylu sabotażysty z Manchesteru, ale obym się mylił. @Encore

3

Teraz Vitinha i Neves przyjadą na kadrę i z lokalnego Xaviego i Iniesty staną się lokalnym Songem i Andre Gomesem. O Bernardo nie będę nawet wspominać

1

Doue - na jakiej gra pozycji, czy są portugalskie korzenie?

1

@blakkudium nie oglądam tv

3

Piłka nożna uratowana.

1

@Comentateiro wstyd. Thurman jest najlepszym napastnikiem w Interze, a Sorloth w Atletico

1

@Pomimo27 ma rację

4


Trzy legendy @mordini123 @PatrychoO @zadafcb @lucas/catalan oczywiście brak Krossa to skandal, ale WWE nie lubi jak fani kogoś lubią

1

@Kessie pewnie za cwaniakiem Lando jest

0

@MateS przez nich Barcelona odpadła

1

@mekston genialny bramkarz dzięki któremu Aston Villa nie dostała się do ligi mistrzów

0

@Kgorecki2500 zero szacunku do naszego byłego piłkarza, a także zero szacunku do naszej legendy Luisa Enrique.

8

@Bocheno1 trzeba być czujnym nawet 25 na dobę, przycisk zgłoś pod ręką

1

@macio_944 dramat

0

@Deviler Tu jest Polska!

0

@Encore jutro Dembele serwuje po mecz

0

Twoje ulubione wspomnie z Dembele?

2

Myślę że zwycięzca drugiej tury zostanie prezydentem

0

@Encore aż taki dobry ten Mi, bo nigdy o nim nie słyszałem

3

Ale maraton na jutro, będę oglądać przez cały dzień najmądrzejsze wypowiedzi zarówno Nawrockiego, ale też i Trzaskowskiego, przekąski i napoje już zakupione, będzie się działo

1

@Lionel_Messi10 ciekawe że Norweg strzelił więcej, ale co się dziwić trener Argentyńczyk to wybrali Alvareza, Sorloth uciekaj stamtąd

0

@Encore nie bo Zverev

7

Dość oszukiwania się, żadna z opcji nie jest dobra, ale tu chodzi o przyszłość, dlatego trzeba odróżnić co jest zdecydowanie mniejszym złem, a co zdecydowanie większym. Jutro trzeba zacisnąć zęby i zagłosować na Dembele, nie dlatego że PSG to idealna drużyna, dlatego że Inter to beznadziejna drużyna

1

@zodiak_10 nie lubię tego trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?