Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 z Ronaldo by przegrał
0
@Sysia11 drużyny chcą wygrać nie przegrać
2
Zróbcie to dla Goata
1
@fart nie ważne kto, ważne by ktoś strzelił
2
Jeszcze jeden Portugalią kochana
0
@Kamiloza91 strzelił najwięcej goli historii
1
Powoli wszystko wychodzi na prostą
9
Brawo Dias. Wielki piłkarzyk nie potrafi pilnować linii. Wyobraźcie sobie Messiego z tak beznadziejną obroną..
0
Piękne wejście. Defynsywa to podstawa
1
@Encore jeszcze nie koniec meczu. Ale szacunek za gola, ale to za mało
0
Ten przynajmniej się stara.
1
A nieudacznicy szkoda komentować to nawet
0
Panie Vitinha Panie Bernardo Panie Bruno. Dziś szansa by udowodnić że jest się człowiekiem czynu
3
@Hosh przecież to jego brat
1
@blakkudium wszyscy na pokład!
0
@Encore promowanie Sinnera grozi wykluczeniem w fanklubu Alcaraza
2
@Kessie najlepszy jestem ja.
0
@barcelonaLM ogłaszam mobilizację
2
Triple H chyba myśli że ja głupi że dam się nabrać że zwolnienie Trutha to był work. Zresztą on nie ma nic do gadania, powie wszystko co Rock mu każe. @PatrychoO @negreanu @mordini123
1
@Kapitan hawk ja wolę Claudio Bravo z Copa America i Mario Goetze
0
@fart kompromitacja
0
@barcelonaLM i tak jest wstydem i hańbą
0
@negreanu to mógł Roman się pojawić ale on nie ma jaj się pojawiać
0
Tylko nie z average playerem. Proszę Carlos ratuj ten sport
0
@fart Portugalia.
2
@Bocheno1 dzisiaj jako lider fanklubu Alcaraza, oświadczam że wszystkie osoby kibicujące dziś Sinnerowi, będą wyrzuceni z fanklubu
1
Hahaha dawno nie czekałem aż tak bardzo na mecz piłki nożnej.
5
Dobrze że turniej Liga Narodów powstał. Zawsze to fajna odskocznia i jakiś prestiżowy turniej po finale ligi mistrzów
0
@D10SLEO może ja kiedyś zostanę MR. money in The bank? Na kim chciałbyś zobaczyć mój cash ING?
1
@Jakchcesz masz szacunek w prawnych kręgach