1

@Lionel_Messi10 nie gra, zamiast tego są amatorzy z Nowej Zelandii, a jedyny klub z którym mieliby potencjalne szanse to Inter Miami.

0

@Gronek mam duże wątpliwości że Yamal jest ich piłkarzem. @mekston

2

Brawo Samu, lubię tego piłkarza

2

Największa różnica między Ter Stegenem a Martinezem, jest taka, że Niemiec zagrał przynajmniej jeden bardzo dobry sezon w swoje karierze.

3

@Encore Manchester United widzę wzmacnia się na obronę przed spadkiem w championship. Dramat

1

@Lanosss oczywiście że tak. Nigdy Miami

2

Al Hilal remis z Realem, i to Real mocno na farcie remis. Potwierdza się to co mówię od roku, Ale Hilal to jest mniej więcej poziom takiego top 8 Europy. Myślę że przy dobrym losowaniu w lidze mistrzów nawet półfinał byłby możliwy.

1

@MichuZ44 2016. Strzelałem wtedy dużo goli najpierw w podstawówce, s potem koniec tokuyw gimnazjum.

0

Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam sojusz z Hurkaczowcami, a także koalicję z ludźmi Zvereva. @mekston @Encore @barcelonaLM Djokovic słabszy

1

Jazda Al Hilal po zwycięstwo. Mimo wszystko reprezentują ligę

0

@Czajka90 przed spadkiem do championship się bronić lepiej a nie

0

@Herato o to chodzi. Ciekawe kiedy z Argentyny piłkarz w końcu hatrika strzeli na mundialu. Hahah

13

Źle jest z Realem Madryt i to nie jest źle. Co więcej to jest dobrze

0

@mekston chyba sobie żartujesz. Lepiej ligę narodów sprawdzić gole tam. Siuu

1

@barcelonaLM dobry, solidny przeciwnik dla tego zespołu z Nowej Zelandii

1

@macio_944 ja kiedyś chciałem kupić trójkę i nie kupiłem

3

Ten Castano to jedyny dobry piłkarz w tej drużynie. @mekston

1

@sergio5 przecież to jest kompritacja. @mekston

4

Swoją drogą to niezwykle ciekawe że ktoś wymyślił sobie tak kiedyś że jest tyle o tyle planet i wszyscy bezgranicznie mu wierzą. A co z równoległymi nieskończonymi multiwersami i innymi odległymi rzeczywistościami? @misterio @Jakchcesz

1

@mordini123 15 lat temu to było tłumaczenie, zwłaszcza jak pan lektor się wczuwał w Kejna czy Ubdertaker

3

Kibicujemy wszyscy drużynie trenera Skorży. I żeby przeciwnik dużo przegrał

0

@negreanu Co ty wstawiasz? Dramat!

2

@Jakchcesz wybory wygrywa się w TV

0

Duża część mężczyzn w swoim życiu potrzebuje Oliwii.

2

Kolejna kompromitacja MLS

4

@Kapitan hawk zgłoszone, bo założyłeś konto wcześniej

2

@barcelonaLM życie tak nie wygląda. Ja po finale Ligi Narodów byłem szczęśliwy.

3

Kuflowe mocne w 2025 roku, czy to się jeszcze opłaca?

1

@lajcior nwm, kibicowanie reprezentacji na A zawsze było dramat. Myślę że muflowe mocne kiedyś obciach teraz klasa

4

@FcPortoFan1999 zróbcie w końcu coś dobrze i wygrajcie następny mecz, najlepiej 11-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?