Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 nie gra, zamiast tego są amatorzy z Nowej Zelandii, a jedyny klub z którym mieliby potencjalne szanse to Inter Miami.
0
@Gronek mam duże wątpliwości że Yamal jest ich piłkarzem. @mekston
2
Brawo Samu, lubię tego piłkarza
2
Największa różnica między Ter Stegenem a Martinezem, jest taka, że Niemiec zagrał przynajmniej jeden bardzo dobry sezon w swoje karierze.
3
@Encore Manchester United widzę wzmacnia się na obronę przed spadkiem w championship. Dramat
1
@Lanosss oczywiście że tak. Nigdy Miami
2
Al Hilal remis z Realem, i to Real mocno na farcie remis. Potwierdza się to co mówię od roku, Ale Hilal to jest mniej więcej poziom takiego top 8 Europy. Myślę że przy dobrym losowaniu w lidze mistrzów nawet półfinał byłby możliwy.
1
@MichuZ44 2016. Strzelałem wtedy dużo goli najpierw w podstawówce, s potem koniec tokuyw gimnazjum.
0
Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam sojusz z Hurkaczowcami, a także koalicję z ludźmi Zvereva. @mekston @Encore @barcelonaLM Djokovic słabszy
1
Jazda Al Hilal po zwycięstwo. Mimo wszystko reprezentują ligę
0
@Czajka90 przed spadkiem do championship się bronić lepiej a nie
0
@Herato o to chodzi. Ciekawe kiedy z Argentyny piłkarz w końcu hatrika strzeli na mundialu. Hahah
13
Źle jest z Realem Madryt i to nie jest źle. Co więcej to jest dobrze
0
@mekston chyba sobie żartujesz. Lepiej ligę narodów sprawdzić gole tam. Siuu
1
@barcelonaLM dobry, solidny przeciwnik dla tego zespołu z Nowej Zelandii
1
@macio_944 ja kiedyś chciałem kupić trójkę i nie kupiłem
3
Ten Castano to jedyny dobry piłkarz w tej drużynie. @mekston
1
@sergio5 przecież to jest kompritacja. @mekston
4
Swoją drogą to niezwykle ciekawe że ktoś wymyślił sobie tak kiedyś że jest tyle o tyle planet i wszyscy bezgranicznie mu wierzą. A co z równoległymi nieskończonymi multiwersami i innymi odległymi rzeczywistościami? @misterio @Jakchcesz
1
@mordini123 15 lat temu to było tłumaczenie, zwłaszcza jak pan lektor się wczuwał w Kejna czy Ubdertaker
3
Kibicujemy wszyscy drużynie trenera Skorży. I żeby przeciwnik dużo przegrał
0
@negreanu Co ty wstawiasz? Dramat!
2
@Jakchcesz wybory wygrywa się w TV
0
Duża część mężczyzn w swoim życiu potrzebuje Oliwii.
2
Kolejna kompromitacja MLS
4
@Kapitan hawk zgłoszone, bo założyłeś konto wcześniej
2
@barcelonaLM życie tak nie wygląda. Ja po finale Ligi Narodów byłem szczęśliwy.
3
Kuflowe mocne w 2025 roku, czy to się jeszcze opłaca?
1
@lajcior nwm, kibicowanie reprezentacji na A zawsze było dramat. Myślę że muflowe mocne kiedyś obciach teraz klasa
4
@FcPortoFan1999 zróbcie w końcu coś dobrze i wygrajcie następny mecz, najlepiej 11-0