1

@barcelonaLM ajajaj niedobrze

0

@mekston Egipt lepszy i to dużo.

5

Al-Ahly, dobra drużyna. Oby jutro wygrali dużo różnicą bramkowo.

0

@FcPortoFan1999 tak, za 5 minut idę

3

@Encore idę właśnie zagłosować na Mentzena. Kibicuj mi @Encore @macio_944

1

Oby Trezeguet zagrał jutro dobry mecz, a jego drużyna oby wygrała.

0

@MichuZ44 Verstappen myślę że jednak w ostatnim lapsie go wyprzedzi

3

Podziwiam 24 Le Mans, nawet jeśli tego nie oglądam. 24 godziny w samochodzie, bez spania, bez jedzenia.. kierowcy F1 nie daliby rady. @MichuZ44 @mekston @Kessie

1

Ale pięknie Punk wyjaśnił sprzedawczyka Cene. Legendy to Terry Funk czy Bret Hart, nie jakiś przebieraniec w spodenkach jeansowych. @PatrychoO

1

@Frimpong Cristiano Ronaldo

0


Żeby żyć trzeba jeść

0

W jakim klubie ten cały Nico gra?

1

@Almogaver mimo wszystko bazowa dyspozycja Pogacara jest dużo wyższa niż Jonasa, Jonas robi jeden konkretny szczyt formy a do TDF jeszcze dużo czasu, choć faktycznie póki co optymistycznie to nie wygląda

0

@mekston na innym kontynencie są

0

@spacer wciąż nie było pojedynku w prawdziwych wysokich górach, na długich podjazdach. Ale dziś faktycznie nokaut

16

Ja się Realu Madryt nigdy nie będę bać, niech sprowadzą i 20 Argentyńczyków w tym samego Alvareza. Barcelona zawsze będzie lepsza.

3

Nie ma co się obawiać żadnego Argentyńczyka, spokojnie będzie jak Endrick a nawet gorzej.

0

@mekston siebie niech zawieszą lepiej

2

@Sulimo ja w prime przeszedłem grę na najtrudniejszym bez eliksirów bez wielkich ulepszeń. Teraz na najłatwiejszym nie dam rady zrobić tego gryfa na początku

0

@Hshdhrhdh dobra postawa. Wzajemny szacunek to podstawa

1

@Jakchcesz zawsze Wenezueli kibicuję jak grają z reprezentacją Messiego

0

Za rok będzie już trwał turniej ostatniej szansy. Trzeba zabrać avengersów. Jest Mendes, on jest gotowy wszystko zrobić, ale to za mało, dwóch ludzi nie wygra meczu. Przed Vitinho i Bruno duża próba, a czy dadzą radę, czy wywieszą białą flagę to już inna kwestia

1

Wrestlemania 42 dobry main event byłby. CM Punk, El Grande Americano, Kross, R truth vs Cena, Rock, Rollins i Triple H i oczywiście finałowa dwójka The Rock i Punk. @mordini123 @PatrychoO

2

@Bocheno1 szacunek dobry gol, reprezentacja A ośmieszona

2

@blakkudium sabotażysta. Dobrze. Cristiano będzie miał łatwiej

1

@fart ja nie wiem z kim przegrywają bo nie oglądam telewizji.

0

@FcPortoFan1999 karny to Argentyna zwykle dostaje

1

@RozowaPantera tak. Iniesta lepszy

0

@RozowaPantera złodziej Złotej piłki 2018. Pozdrawiam

0

@D10SLEO tam nie gra Kvara?(Fan Ronaldo)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?