Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM ajajaj niedobrze
0
@mekston Egipt lepszy i to dużo.
5
Al-Ahly, dobra drużyna. Oby jutro wygrali dużo różnicą bramkowo.
0
@FcPortoFan1999 tak, za 5 minut idę
3
@Encore idę właśnie zagłosować na Mentzena. Kibicuj mi @Encore @macio_944
1
Oby Trezeguet zagrał jutro dobry mecz, a jego drużyna oby wygrała.
0
@MichuZ44 Verstappen myślę że jednak w ostatnim lapsie go wyprzedzi
3
Podziwiam 24 Le Mans, nawet jeśli tego nie oglądam. 24 godziny w samochodzie, bez spania, bez jedzenia.. kierowcy F1 nie daliby rady. @MichuZ44 @mekston @Kessie
1
Ale pięknie Punk wyjaśnił sprzedawczyka Cene. Legendy to Terry Funk czy Bret Hart, nie jakiś przebieraniec w spodenkach jeansowych. @PatrychoO
1
@Frimpong Cristiano Ronaldo
0
Żeby żyć trzeba jeść
0
W jakim klubie ten cały Nico gra?
1
@Almogaver mimo wszystko bazowa dyspozycja Pogacara jest dużo wyższa niż Jonasa, Jonas robi jeden konkretny szczyt formy a do TDF jeszcze dużo czasu, choć faktycznie póki co optymistycznie to nie wygląda
0
@mekston na innym kontynencie są
0
@spacer wciąż nie było pojedynku w prawdziwych wysokich górach, na długich podjazdach. Ale dziś faktycznie nokaut
16
Ja się Realu Madryt nigdy nie będę bać, niech sprowadzą i 20 Argentyńczyków w tym samego Alvareza. Barcelona zawsze będzie lepsza.
3
Nie ma co się obawiać żadnego Argentyńczyka, spokojnie będzie jak Endrick a nawet gorzej.
0
@mekston siebie niech zawieszą lepiej
2
@Sulimo ja w prime przeszedłem grę na najtrudniejszym bez eliksirów bez wielkich ulepszeń. Teraz na najłatwiejszym nie dam rady zrobić tego gryfa na początku
0
@Hshdhrhdh dobra postawa. Wzajemny szacunek to podstawa
1
@Jakchcesz zawsze Wenezueli kibicuję jak grają z reprezentacją Messiego
0
Za rok będzie już trwał turniej ostatniej szansy. Trzeba zabrać avengersów. Jest Mendes, on jest gotowy wszystko zrobić, ale to za mało, dwóch ludzi nie wygra meczu. Przed Vitinho i Bruno duża próba, a czy dadzą radę, czy wywieszą białą flagę to już inna kwestia
1
Wrestlemania 42 dobry main event byłby. CM Punk, El Grande Americano, Kross, R truth vs Cena, Rock, Rollins i Triple H i oczywiście finałowa dwójka The Rock i Punk. @mordini123 @PatrychoO
2
@Bocheno1 szacunek dobry gol, reprezentacja A ośmieszona
2
@blakkudium sabotażysta. Dobrze. Cristiano będzie miał łatwiej
1
@fart ja nie wiem z kim przegrywają bo nie oglądam telewizji.
0
@FcPortoFan1999 karny to Argentyna zwykle dostaje
1
@RozowaPantera tak. Iniesta lepszy
0
@RozowaPantera złodziej Złotej piłki 2018. Pozdrawiam
0
@D10SLEO tam nie gra Kvara?(Fan Ronaldo)