Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston to niech się nie dosiada do stolika tylko niech próbuje go wywrócić jak Zverev robi
0
Układ Sinner Alcaraz Djokovic Drapper niszczy tenis. @mekston @Encore
0
@Deathwing112 szkoda że nie zagra z mocnym przeciwnikiem Curacao
1
@Comentateiro turniej dla prawdziwych mężczyzn
4
Powiem krótko. Mundial 2026.
0
@Encore nie. I co?
0
@RoberDzik kompromitacja wielkich zawodniczków, w klubach gdzie mają lepszych kolegów obok siebie to grają
1
Banda nieudaczników. Gdzie ten cały Vitinha wielki?
0
@mekston nie będzie, Cristiano to zrobi
2
@Encore a od kiedy ty taki strateg jesteś?
2
@macio_944 ja zagłosowałem na Nawrockiego, chciałem na Trzaskowksiego, ale myślałem że zaznacza się obok tego którego się nie lubi
0
@Aragorn33 zagraj lepiej pan
0
Tenis jako sport upada i to strasznie, głównie przez Sinnera. Znowu Zverev będzie musiał ratować. @Encore @mekston
1
@Frimpong fast foody są niezdrowe
1
Niemcy przereklamowane
0
Zwycięzca Ligi Narodów bierze złotą piłkę, chyba wszyscy byśmy tego chcieli?
0
@Sysia11 bernardo
1
@Jakchcesz Portugalii bo gra tam Goat
0
Szacunek dla Vitinhi za wywiad, ale dziś dopiero będzie miał okazję udowodnić czy jest człowiekiem czynu, czy tylko słów tak jak sabotażysta z Manchesteru. @Encore
0
@Encore z 7/8/9
1
Ciekawostka na noc, pierwszy telewizor został wynaleziony w 1925 roku
3
Ja bym poszedł na koalicję z PiS jeśli daliby mi ministerstwo do spraw skandali w piłce nożnej
1
@Jakchcesz wiedźmin w 2025 roku ..
0
@Encore a co na Marsie grał wcześniej?
0
Co sądzisz o Ter Stegen?
0
@mekston widzę że wielki Draper zweryfikowany, mówiłem że jest słaby? To już nie tam sam sport co 5 lat temu, nie oglądam tego nawet. Oby Zverev wygrał i tyle
1
Jutro będzie piękny wstęp, koniec natomiast za rok.
1
@Bolton zawsze tak było
0
@zodiak_10 ja jest rekordzistą mojego gimnazjum w golach na wf
1
@mordini123 najgorsze w końcu Trutha jest że tak bez pożegnania. Gdyby dostał ostry beatdown od Ceny, nie wiem trzymałby go przez kilka minut w STF, to ok. A tak walczy sobie normalnie z cosplejerem Rhyno i go nie ma