2

za main event szacunek, ale. Money in The bank dramat. Americano powinien wygrać, bo od 10 lat jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o umiejętności w ringu @PatrychoO

1

@PatrychoO tam kibice wyjaśnili tego Robbena całego

1

@Adran360 długość dźwięku to będzie płaczu Argentyńczyków za rok

2

Nawet nie mam zamiaru oglądać Money in The bank. Protets jest @PatrychoO

3


Jest kompromitacja, jest i szybka reakcja, brawo dla kibiców

1

@Stinger_ a ja wolę Cristiano a reszta mnie nie obchodzi

0

@macio_944 nie o akurat normalna, zdrowa reakcja jak ktoś się zna na piłce

0

Co musi czuć taki człowiek kiedy wybiera Real Madryt na kibicowanie.. szkoda

0

@agaFCB od kiedy tylko zostałem liderem. Czysty pragmatyzm

0

@Rewolucja123 powinien bo ta nagroda jest bezwartościowa obecnie. Konkretnie od 2018 roku? Modric nigdy nie powinien wygrać!

1

@Kessie ja jestem lepszy i od tego i od tego, bo jestem najlepszy

0

@agaFCB dyscyplina klubowa jest. Nie jest to co prawda jakaś sprawa wiążąca

1

@RoberDzik jak wyślesz mi hatryki Messiego na mundialu. Może być taka umowa?

1

Jak coś w finale kobiet nie kibicujemy żadnej z zawodniczek. @Encore @mekston @barcelonaLM

0

@mekston jako lider fanklubu Alcaraza ogłaszam że zbadamy sprawę, po finale

1

@mekston mobilizacja na niedzielę, wróg jest silny. @Encore @barcelonaLM

0

@mekston nie wiem, nie oglądam telewizji, myślę samodzielnie

1

@BulaKG ale strzela goli przynajmniej dużo bramek, nawet jak nie gra. Nie to co Alvarez. Ja się propagandzie Alvarezowskiej nie dam

2

Sorloth znowu potwierdza że jest klasowym napastnikiem źle wykorzystywanym przez Simeone

1

@agaFCB Sinner = nie oglądam

0

@mekston Sinner - nie wspieram, nie kibicuję i nie oglądam. I taki jest dogmat fanklubu Alcaraza

2

@Stinger_ Sorloth dużo lepszy niż Alvarez.

0

@mekston nie powinien niczego wygrywać

1

@mekston Jak zwykle miałem rację?

2

@Jakchcesz słońce jest znaczenie bardziej potężne i keidys zgaśnie i zniszczy wszystko

4

Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam że dzisiaj mimo wszystko Djokovic. @mekston @Encore @barcelonaLM

0

W końcu Cristiano ma godnego przeciwnika, ależ to będzie batalia.

0

@negreanu tu nie będzie zdrajcy heymana

0

@negreanu nie zobaczę bo wygra. Yamal jest dobry , ale to potencjał na numer 2

0

@mekston to nie ma nic wspólnego z piłką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?