Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
za main event szacunek, ale. Money in The bank dramat. Americano powinien wygrać, bo od 10 lat jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o umiejętności w ringu @PatrychoO
1
@PatrychoO tam kibice wyjaśnili tego Robbena całego
1
@Adran360 długość dźwięku to będzie płaczu Argentyńczyków za rok
2
Nawet nie mam zamiaru oglądać Money in The bank. Protets jest @PatrychoO
3
Jest kompromitacja, jest i szybka reakcja, brawo dla kibiców
1
@Stinger_ a ja wolę Cristiano a reszta mnie nie obchodzi
0
@macio_944 nie o akurat normalna, zdrowa reakcja jak ktoś się zna na piłce
0
Co musi czuć taki człowiek kiedy wybiera Real Madryt na kibicowanie.. szkoda
0
@agaFCB od kiedy tylko zostałem liderem. Czysty pragmatyzm
0
@Rewolucja123 powinien bo ta nagroda jest bezwartościowa obecnie. Konkretnie od 2018 roku? Modric nigdy nie powinien wygrać!
1
@Kessie ja jestem lepszy i od tego i od tego, bo jestem najlepszy
0
@agaFCB dyscyplina klubowa jest. Nie jest to co prawda jakaś sprawa wiążąca
1
@RoberDzik jak wyślesz mi hatryki Messiego na mundialu. Może być taka umowa?
1
Jak coś w finale kobiet nie kibicujemy żadnej z zawodniczek. @Encore @mekston @barcelonaLM
0
@mekston jako lider fanklubu Alcaraza ogłaszam że zbadamy sprawę, po finale
1
@mekston mobilizacja na niedzielę, wróg jest silny. @Encore @barcelonaLM
0
@mekston nie wiem, nie oglądam telewizji, myślę samodzielnie
1
@BulaKG ale strzela goli przynajmniej dużo bramek, nawet jak nie gra. Nie to co Alvarez. Ja się propagandzie Alvarezowskiej nie dam
2
Sorloth znowu potwierdza że jest klasowym napastnikiem źle wykorzystywanym przez Simeone
1
@agaFCB Sinner = nie oglądam
0
@mekston Sinner - nie wspieram, nie kibicuję i nie oglądam. I taki jest dogmat fanklubu Alcaraza
2
@Stinger_ Sorloth dużo lepszy niż Alvarez.
0
@mekston nie powinien niczego wygrywać
1
@mekston Jak zwykle miałem rację?
2
@Jakchcesz słońce jest znaczenie bardziej potężne i keidys zgaśnie i zniszczy wszystko
4
Jako lider fanklubu Alcaraza zarządzam że dzisiaj mimo wszystko Djokovic. @mekston @Encore @barcelonaLM
0
W końcu Cristiano ma godnego przeciwnika, ależ to będzie batalia.
0
@negreanu tu nie będzie zdrajcy heymana
0
@negreanu nie zobaczę bo wygra. Yamal jest dobry , ale to potencjał na numer 2
0
@mekston to nie ma nic wspólnego z piłką