Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore team Monfils zdecydowanie
1
@Jakchcesz jakieś dziwne programy pan ogląda
0
@Destroyer_of_Worlds oczywiście że dobry pomysł
0
@NeroTFP1 e tam brednie, Rambla nigdy nie będzie tak dobra jak w 2020
1
@Encore nie oglądam turnieju, ale to właśnie Niemcowi kibicuję teraz
1
@PatrychoO dla mnie Bret Hart miejsce pierwsze, chociaż to bardziej face turn Austina był ważniejszy, ale uważam że to najważniejsza walka w historii WWE, dwie legendy. Obiektywnie heel turn Hogana ale to WCW i go bardzo nie lubię
0
@RoberDzik czemu Real Madryt wymieniłeś pierwszy?
1
@PatrychoO szkoda że takiej konferencji z bohaterami skandaku 2022 nie zrobili, pierwszy bym się dodzwonił i powiedział co o tym sądzę
0
@D10SLEO a dałbyś radę wymienić kucharzy lekarzy i innych?
0
Enzo z pucharem. Dramat
0
@tomek8756 nie bo myślę samodzielnie i nie oglądam co mówią w TV
1
Ja dzisiaj za Realem, przypał
5
@Jakchcesz nie ma dowodów że dinozaury kiedykolwiek istniały
5
Ja marzę tylko żeby udało się w 2026, reszta schodzi na dalszy plan. @mekston @Encore @PatrychoO
0
@Encore ja tylko dla Huberta. Ale jak będą grać Osorio albo Sakkari to pisz
4
Można kończyć oglądanie French Open w tym roku @mekston @Encore
4
Al Nassr trzeba mimo wszystko podziękować za danie szansy. Szkoda że nie sprowadzili jakościowych graczy później i reszta ligi im odjechała, ale trudno. Teraz trzeba wrócić do domu
0
@agaFCB Skim Alcaraz gra?
0
W 2 i pół roku stworzył ligę od zera. Tylko jeden piłkarz mógł tego dokonać.
3
@mekston Czas wrócić do domu
1
@Kapitan hawk oby zespół Aubameyanga tam nie zagrał
3
Już po parlamentarnych wyborach myślałem że Tusk jest najlepszym polskim politykiem w historii, jednak, jeśli Nawrocki wygra to wybory 2027 rozstrzygną kto jest faktycznie goatem, tak jak mundial 2026
2
Rozkimny na dzisiejszy wieczór. Z każdą sekundą stajemy się coraz starsi. @misterio
0
Kto jest twoim ulubionym piłkarzem La Liga, nie z Barcelony. U mnie Sorloth
0
@July_6_BcN jeśli ma być transfer to Sorloth nigdy Alvarez
1
@Encore Nigdy, bo moja rodzina zawsze będzie PO
0
@FcPortoFan1999 Ci panowie to legendy, zadaniem Hurkacza jest pokonywanie legend
2
Hurkacz skończył karierę jednego z nich
2
@PatrychoO Umtiti - prime Francja, Ronaldo beznadziejna Portugalia, jedynie w 2006 coś grali, ale wtedy jeszcze nie był w prime. Ale ja nie oglądam tv to zauważam łatwiej pewne rzeczy
3
Rezerwowy Sorloth 20 goli. Pierwszy skład Alvarez 17 goli, pewnie przypadek i o niczym to nie świadczy...