13

Na plus Barcelona
Na minus Real Madryt. I takie są fakty.

1

@blakkudium myślisz że to przypadek że wróciłem? Ogólnie bardzo mi się podoba gra PSG i trenera, szanuję bardzo ich trenera

4


Widać kogo chcą ludzie. Ale topka nigdy się nie przyzna, że ktoś sam potrafił się wybić i zdobyć popularność u fanów, zbyt dumni są. Ostatnia nadzieja tej federacji. @PatrychoO @mordini123 @zadafcb
Tęsknię jak był łysy ale ma Tera długie włosy ale ok

1

@agaFCB niesamowite jest że 3 dni po narodzinach jednego kozaka urodził się drugi kozak

1

@MesQueUnClub96 ja 22, jestem starszy

1

@PatrychoO może jeszcze Var sprawdza...

0

Oby ktoś z Portugalii wygrał.

1

@Eklerek znowu przegrał

3

W poniedziałek 22 urodziny miał Alcaraz, a dziś ja mam. @agaFCB @mekston @Encore @barcelonaLM

14

Luis Enrique i Dembele, proszę nas pomścić w finale. @mekston

4

@barcelonaLM nie chcę znowu bana wyłapać to nie będę pisał co sądzę o ostatnich 24 godzinach w piłce

0

@negreanu triple H nie ma władzy. Ma dokladnie tyle do powiedzenia w WWE co ja

5

Panie Hansi Flick szacunek za wszystko. @mekston

2

@mekston i trzeba wierzyć, a nie jak inni którzy nie wierzą

2

Do końca trzeba walczyć. Vamos .

1

@Jakchcesz byś nie tracił czas na tv byś był pierwszy

3

Tylko Barcelona. @mekston

0

@mordini123 a kto teraz rządzi wrestlingem? Nie ma co się oszukiwać. Wszyscy wiemy kto tym steruje zza kulis.
Oczywiście że powinien być cancelowany. A Marty co zrobił bo przegapiłem?

0

@lucas/catalan Del Rio nadałby się do tag teamu z Loganem Paulem, takiego heatu to nikt by nie dał rady przebić

1

@PatrychoO Cora Jade byłaby wielka, to wieloletnia fanka CM Punka.. ale i i chcą się odcinać od CM Punka. Wstyd dla Brona Brejkera(były chłopak Cory Jadę)że trzyma z Rollinsem

1

@Popitek12 i takich złych decyzji będzie coraz więcej w najbliższym czasie, a obwiniany zostanie o wszystko Triple H. Najlepiej jakby Punk Rhodesa i Mcintyre założyli nową federację, ale to się nie wydarzy

1


Druga najfajniejsza w WWE po Roxanne Perez zwolniona. Oczywiście to przypadek że jest to fanka CM Punka. Wcale góra nie nienawidzi CM Punka. Za rok czeka to pewnie samo Roxanne która jest fanką żony CM Punka..
Triple H nie ma nad niczym już kontroli. Vince był jaki był ale ma wszystko pod kontroli, stopniowo coraz bardziej będzie widać kto rządzi. A wiadomo kto sprawuje realną władzę. Karion Kross stał się popularny to teraz dają go w przerwach reklamowych.
@negreanu @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan

2

Jeśli Max Verstappen nie sięgnie po tytuł w tym sezonie, niech chociaż Piastri zdoła to zrobić. Byle nie Lando. @mekston

3

@FCB24 a może po tygodniu bez pracy i po bez znajomych i przy słabym meczu. Tak to jest jak się TV ogląda

1

@fart sędzia to nie jest pomocnik, on ma być bezstronny!

4

Z alkoholem nie są się wygrać, on zawsze wygrywa

1

@mekston oby Retegui na przekór wszystkim tchórzom

2

@Comentateiro zawsze można zmienić drużynę której się kibicuje szacunek. W końcu piłka to również transfery

1

@PatrychoO stardust goatem nie jest. Nawet oglądać tego nie będę tak porażka Punka zabola

1

Stało się CM Punk przegrał. Dlatego właśnie przed chwilą pierwszy raz w życiu spróbowałem alkoholu, kieliszek Soplicy został właśnie wypity. @PatrychoO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?