Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spalony jest jak sędzia gwizdnie
0
Najgorsze to jak pijesz na imprezie, ale przypomina ci się Cristiano i boisz się że przyłapie cię na piciu.
0
To jeszcze nie koniec
1
Przestańcie oglądać Real i wyłącz TV
0
@mekston zgłoszone
0
@BorzyKrzys Piastriemu nie tworzą sztucznego hypu który tylko powoduje niepotrzebną presję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdyby Leclerc był graczem Maklarena to za miesiąc odebrałby tytuł mistrza świata
1
@Encore ja będę najlepszy
0
@Czajka90 2016 i tyle w temacie
2
@Jakchcesz za dużo tv
1
5 maja Carlos Alcaraz ma urodziny, a 8.maja na urodziny Popitek. Oznacza to że Alcaraz urodził się trzy dni wcześniej niż ja. @mekston @Encore
1
@MesQueUnClub96 ujechany po brukach jest, mało kto jedzie 4 monumenty w sezonie a co dopiero w nich walczy, mimo wszystko dalej uważam go za faworyta Liege, ale Remco po powrocie może nie topowy ale blisko topu, a Lidl ma mocny skład. Jako fan talentu Skjelmose dzisiaj bardzo usatysfakcjonowany
1
@MesQueUnClub96 na moje wycofa się ze strzały bo nie widzę za bardzo szans Slowenca na pokonanie Nysa i Skjelmose tam
0
Dramat wujek wjechał z PiSem.
0
Kto tu jest dobrym geografem? Jaka jest szansa na udaną podróż rowerem z Kanady do Argentyny? Na co trzeba uważać itp its
0
Jak tam pokłóciłeś się już z z rodziną o politykę?
0
To jest dramat jakiś to wszystko
0
Reigns bezmózg się dał porobić...
1
Zdrada! Dramat święta....
1
Even through the darkest days. This fire burns always
0
Biedny Bret musi dzielić swój moment z atencyjnym H
1
Ciekawostka na noc. Barcelona może jeszcze wygrać ligę mistrzów
3
Jakieś dziewczyny do mnie wypisują
3
El Grande Americano kozak już od tylu lat. Krótkie te walki czyli CM Punk biedny ma starość długa walka, znaczy kobiety koło 20 powinny zrobić ale reszta walk krótka
0
Trzech z rodziny na jednej gali nie wygra. Jest jest jest. Tak tak. Głowa stołu przegra
1
Chyba najlepsza walka Eli Draka w WWE
0
El Grande Americano i Fenix stoczyli kilka walk aby i już WM.
1
@PatrychoO Xavier wygląda jak postać z god of wara
2
@PatrychoO he did it for the Rock. Gdzie Rikishi?