0

Spalony jest jak sędzia gwizdnie

0

Najgorsze to jak pijesz na imprezie, ale przypomina ci się Cristiano i boisz się że przyłapie cię na piciu.

0

To jeszcze nie koniec

1

Przestańcie oglądać Real i wyłącz TV

0

@mekston zgłoszone

0

@BorzyKrzys Piastriemu nie tworzą sztucznego hypu który tylko powoduje niepotrzebną presję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdyby Leclerc był graczem Maklarena to za miesiąc odebrałby tytuł mistrza świata

1

@Encore ja będę najlepszy

0

@Czajka90 2016 i tyle w temacie

2

@Jakchcesz za dużo tv

1

5 maja Carlos Alcaraz ma urodziny, a 8.maja na urodziny Popitek. Oznacza to że Alcaraz urodził się trzy dni wcześniej niż ja. @mekston @Encore

1

@MesQueUnClub96 ujechany po brukach jest, mało kto jedzie 4 monumenty w sezonie a co dopiero w nich walczy, mimo wszystko dalej uważam go za faworyta Liege, ale Remco po powrocie może nie topowy ale blisko topu, a Lidl ma mocny skład. Jako fan talentu Skjelmose dzisiaj bardzo usatysfakcjonowany

1

@MesQueUnClub96 na moje wycofa się ze strzały bo nie widzę za bardzo szans Slowenca na pokonanie Nysa i Skjelmose tam

0

Dramat wujek wjechał z PiSem.

0

Kto tu jest dobrym geografem? Jaka jest szansa na udaną podróż rowerem z Kanady do Argentyny? Na co trzeba uważać itp its

0

Jak tam pokłóciłeś się już z z rodziną o politykę?

0

To jest dramat jakiś to wszystko

0

Reigns bezmózg się dał porobić...

1

Zdrada! Dramat święta....

1

Even through the darkest days. This fire burns always

0

Biedny Bret musi dzielić swój moment z atencyjnym H

1

Ciekawostka na noc. Barcelona może jeszcze wygrać ligę mistrzów

3

Jakieś dziewczyny do mnie wypisują

3

El Grande Americano kozak już od tylu lat. Krótkie te walki czyli CM Punk biedny ma starość długa walka, znaczy kobiety koło 20 powinny zrobić ale reszta walk krótka

0

Trzech z rodziny na jednej gali nie wygra. Jest jest jest. Tak tak. Głowa stołu przegra

1

Chyba najlepsza walka Eli Draka w WWE

0

El Grande Americano i Fenix stoczyli kilka walk aby i już WM.

1

@PatrychoO Xavier wygląda jak postać z god of wara

2

@PatrychoO he did it for the Rock. Gdzie Rikishi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?