1

@macio_944 głosuj na Mentzena to jest plan

1

To co gra Jagiellonia i Legia to nie Liga mistrzów, to liga europy. Nie kibicujemy. Dramat

0

@Pawlak1992 kto jest mężem?

0

@Encore kiedy się nauczycie że jestem jedynym użytkownikiem pod którym nie ma przycisku zgłoś?

0

@Encore to ten co przegrał? W tv widziałem

1

@Popitek12 ja Rapha, ale Dembele też lubię

0

Raphinha vs Dembele. Komu będziesz kibicować?

1

@fart a Barcelona ma największe szanse na wygranie ligi mistrzów w finale z PSG

3

@barcelonaLM jutro też jest dzień. Nie można tracić nadziei

1

Ciekawostka. Nazwa CM Punk, wzięła się od tego że ma dużo cm. Siuuuu @PatrychoO @negreanu

0

@Pawel13sz przecież już był mecz i przegrali

0

@mekston ilu jest Portugalczyków

1

Liga mistrzów się jeszcze nie skończyła!!

1

@blakkudium a ty MOTM w byciu zgłoszone

0

Nie ma co kibicować.

0

Grać Bayern. Co to ma być.. Lauataro nie nie nie

1

Karny. Tak czy nie?

0

Spalony = nie ma gola, trzeba strzelić następnym razem

1

Kibicujemy jutro

0

@mekston pamiętasz zgłoszenie?

0

Który z topowych obecnie bramkarzy poradziłby sobie w polu,?

30

Ciekawostka wieczorna. Jeśli Real Madryt dziś przegra to odpadnie z ligi mistrzów

28

Dziś gra Real Madryt. Dramat

0

@Culer9002 Real Madryt gra czyli kibicujemy wszyscy

0

Dosyć wypisywania tych głupot na Rambli, jutro też jest mecz

1

@PatrychoO tv knowledge. Ja nie oglądam tv to nie wierzę propagandzie. Pozdro siuuuu

0

@barcelonaLM Real Madryt gra jutro z Manchesterem

1

I cyk Flick przestań obserwować i cyk Trzaskowski obserwuj

1

@Commando nie masz racji gdyż to Barcelona ma największe szanse z Realem w finale ligi mistrzów

1

Kubeł zimnej wódki dla piłkarzy @Encore @mekston @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?