Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 głosuj na Mentzena to jest plan
1
To co gra Jagiellonia i Legia to nie Liga mistrzów, to liga europy. Nie kibicujemy. Dramat
0
@Pawlak1992 kto jest mężem?
0
@Encore kiedy się nauczycie że jestem jedynym użytkownikiem pod którym nie ma przycisku zgłoś?
0
@Encore to ten co przegrał? W tv widziałem
1
@Popitek12 ja Rapha, ale Dembele też lubię
0
Raphinha vs Dembele. Komu będziesz kibicować?
1
@fart a Barcelona ma największe szanse na wygranie ligi mistrzów w finale z PSG
3
@barcelonaLM jutro też jest dzień. Nie można tracić nadziei
1
Ciekawostka. Nazwa CM Punk, wzięła się od tego że ma dużo cm. Siuuuu @PatrychoO @negreanu
0
@Pawel13sz przecież już był mecz i przegrali
0
@mekston ilu jest Portugalczyków
1
Liga mistrzów się jeszcze nie skończyła!!
1
@blakkudium a ty MOTM w byciu zgłoszone
0
Nie ma co kibicować.
0
Grać Bayern. Co to ma być.. Lauataro nie nie nie
1
Karny. Tak czy nie?
0
Spalony = nie ma gola, trzeba strzelić następnym razem
1
Kibicujemy jutro
0
@mekston pamiętasz zgłoszenie?
0
Który z topowych obecnie bramkarzy poradziłby sobie w polu,?
30
Ciekawostka wieczorna. Jeśli Real Madryt dziś przegra to odpadnie z ligi mistrzów
28
Dziś gra Real Madryt. Dramat
0
@Culer9002 Real Madryt gra czyli kibicujemy wszyscy
0
Dosyć wypisywania tych głupot na Rambli, jutro też jest mecz
1
@PatrychoO tv knowledge. Ja nie oglądam tv to nie wierzę propagandzie. Pozdro siuuuu
0
@barcelonaLM Real Madryt gra jutro z Manchesterem
1
I cyk Flick przestań obserwować i cyk Trzaskowski obserwuj
1
@Commando nie masz racji gdyż to Barcelona ma największe szanse z Realem w finale ligi mistrzów
1
Kubeł zimnej wódki dla piłkarzy @Encore @mekston @Kessie