2

Myślę że ja miałbym większe szanse na wygranie w 2 turze

1

@Commando w drugiej turze na niego oddam głos,.w pierwszej nie

0

@fart jakie on ma poglądy?

2

Tu się z Braunem nie zgadzam, Euro to top turniej, ale oczywiście strona argentyńska będzie krzyczeć

2

@July_6_BcN wyjdziesz za mnie? Ślub 30.lutego za rok. Jako świadkowie @mekston i @agaFCB dziecko za 3 lata, oby syn, piłkarz

0

@July_6_BcN ale ja jestem

20

Mentzen jedyny dobrze gada

1

Wyłącz myślenie @Encore ale też i inni

1

Ja i tak będę głosować na Trzaskowskiego i nie obchodzą mnie hejterki

0

Następna debata powinna być zorganizowana przez Popitek12

1

Dramat odrzuciła zaręczyny, dzwoni do mnie pół litra, w tle leci TVN 24, mam na sobie koszulkę Inter Miami. @agaFCB @mekston

5

Nie ma co się oszukiwać i kompromisować. Przewyższam intelektualnie kandydatów.

4

Ta debata odciąga nas od skandalu 2022.

9

Niech ich ktoś spyta o stosunek do Cristiano Ronaldo..

1

@PatrychoO Popitek; Cristiano Ronaldo zdecydowanie najlepszym piłkarzem w historii

0

Ja chyba oddam głos na Trzaskowskiego. @barcelonaLM

2

Nawrocki słusznie mówi. Zgadzam się

1

Głosujemy na Popitka12 wszyscy.

0

@mekston LA to jakiś skrót do Bayernu?

1

Debata debatą, ale pamiętajcie że GOAT jest najlepszym piłkarzem w historii

4

Trzeba głosować na Mentzena wszyscy.

1

Te wybory idealnie obrazują kto jest Madryciakiem ukrytym. Dramat

1

@Encore wyłączysz TV to zobaczysz inne opcje

1

Ja bym odwiedził Lizbona i Madera @PatrychoO @mekston

1

@Bocheno1 miałem, ale ta co kochałem to nie chciała mnie. Niestety

1

@Adran360 debata jest nie piłka nożna

0

Moja była uważa że najlepiej wypada Biejat

0

Dobrze mówi, jedyny sensowny kandydat. Szacunek

1

@mekston wyłącz TV @mekston ja nie oglądam TV

2

Ale ta @July_6_BcN top. Jasny wuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?