Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślę że ja miałbym większe szanse na wygranie w 2 turze
1
@Commando w drugiej turze na niego oddam głos,.w pierwszej nie
0
@fart jakie on ma poglądy?
2
Tu się z Braunem nie zgadzam, Euro to top turniej, ale oczywiście strona argentyńska będzie krzyczeć
2
@July_6_BcN wyjdziesz za mnie? Ślub 30.lutego za rok. Jako świadkowie @mekston i @agaFCB dziecko za 3 lata, oby syn, piłkarz
0
@July_6_BcN ale ja jestem
20
Mentzen jedyny dobrze gada
1
Wyłącz myślenie @Encore ale też i inni
1
Ja i tak będę głosować na Trzaskowskiego i nie obchodzą mnie hejterki
0
Następna debata powinna być zorganizowana przez Popitek12
1
Dramat odrzuciła zaręczyny, dzwoni do mnie pół litra, w tle leci TVN 24, mam na sobie koszulkę Inter Miami. @agaFCB @mekston
5
Nie ma co się oszukiwać i kompromisować. Przewyższam intelektualnie kandydatów.
4
Ta debata odciąga nas od skandalu 2022.
9
Niech ich ktoś spyta o stosunek do Cristiano Ronaldo..
1
@PatrychoO Popitek; Cristiano Ronaldo zdecydowanie najlepszym piłkarzem w historii
0
Ja chyba oddam głos na Trzaskowskiego. @barcelonaLM
2
Nawrocki słusznie mówi. Zgadzam się
1
Głosujemy na Popitka12 wszyscy.
0
@mekston LA to jakiś skrót do Bayernu?
1
Debata debatą, ale pamiętajcie że GOAT jest najlepszym piłkarzem w historii
4
Trzeba głosować na Mentzena wszyscy.
1
Te wybory idealnie obrazują kto jest Madryciakiem ukrytym. Dramat
1
@Encore wyłączysz TV to zobaczysz inne opcje
1
Ja bym odwiedził Lizbona i Madera @PatrychoO @mekston
1
@Bocheno1 miałem, ale ta co kochałem to nie chciała mnie. Niestety
1
@Adran360 debata jest nie piłka nożna
0
Moja była uważa że najlepiej wypada Biejat
0
Dobrze mówi, jedyny sensowny kandydat. Szacunek
1
@mekston wyłącz TV @mekston ja nie oglądam TV
2
Ale ta @July_6_BcN top. Jasny wuj