1

@Kessie dość kompromisowania się... Lepiej złóż bolida dla @Encore

0

@partymaker jaka to jest pozycja?

0

Dzwoni do mnie Damian... Czego on chce.. @mekston

0

Na kogo nie będziesz głosować w drugiej turze? Ja Mentzen

0

Złota piłka dla Messiego, Lauataro drugie miejsce

0

@MesQueUnClub_87 kto to napisał?

5

I co z tym Lewandowskim @mekston .. umi coś zagrać czy trza sprzedać?

1

Dość tej radości @mekston Barcelona nie wygrała dziś ligi mistrzów, wygrali jedynie mecza

2

@blakkudium ja zagrałbym lepiej

0

Przegrana Realu Madryt nie ma żadnego wpływu na rezultat meczu Barcelona BVB

0

Kibicujemy sędziemu liniowemu wszyscy

0

Trzeba robić zmiany @mekston

0

Z taką grą nie mamy szans na ligę konfederacji. @mekston

0

Sędzia nie gra w żadnej z drużyn. Odpowiada on za to żeby mecz był sprawiedliwy

1

@blakkudium kibicujemy

6

Przestań się oszukiwać człowieku. Jeśli ona mówi że nie szuka teraz związku to znaczy że nie szuka związku z TOBĄ. @agaFCB @mekston dramat

0

Piłkarz na którego jesteś wściekły, ale dalej go lubisz. Ja Nani

1

Właśnie śniło mi się jak będzie dalej wyglądać liga mistrzów w tym sezonie... Dramat

1

@PatrychoO ciekawostka. Messi też

1

@Czajka90 żebyś tylko w rewanżu bez wskazówek Mr. Baku nie stracił z 5 goli. @Kessie

0

@negreanu co? Trzeba kibicować Barcelonie

0

@D10SLEO a na wolnych wziął przykład z Cristiano. Trochę hipokryzja, ale dobrze przynajmniej Real pokonali

0

Kibicujemy dzisiaj i Realowi Madryt i Barcelonie. @mekston

1

@barcelonaLM do mnie lepiej niech zadzwonią

1

@Criss18Barca przecież tych strzałów nawet ja bym nie obronił

8

Jutro gra słynna Barcelona..

3

@mekston rewanż jest w drugim meczu

2

Na rewanż już wskazówek nie dam @Czajka90 radź sobie sam

0

Rice mecz imienia Cristiano Ronaldo

0

Wolny niczym Ronaldo. Szacunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?