Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Smutna rzeczywistość jest taka że obie drużyny wygrałyby mecz z Boliwią czy innym Ekwadorem. @mekston
0
@MesQueUnClub_87 nie raz mecze tam są trudniejsze niż w lidze francuskiej, ale klubowe mistrzostwa świata zweryfikują wszystko
1
@D10SLEO Ze względu na miejsce gali Zayn też może. Zwłaszcza że młodemu Usowi pasa zabrali
@PatrychoO nie dadzą Punkowi wygrać bo są dramatem
4
Nawet dziecko wie że King of the ring w tym roku wygra Zayn albo Rhodes. Zero jakiegoś elementu zaskoczenia. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan
2
Złota piłka w tym roku. Miejsce pierwsze Mendes/Yamal miejsce 3 Dembele/Raphinha. Masz inne zdanie = nie znasz się na piłce nożnej. @mekston @Encore
2
@macio_944 ja jako kibic reprezentacji Goata nie mam takiego problemu
0
@mekston Mekston co Kessie napisał na mój temat?
0
@Kessie co to ma znaczyć?
1
@barcelonaLM w piłce nożnej król ostatnio pokonał księcia. Dobry mecz był
2
Lewandowski ma rację. Aczkolwiek jest jeden taki piłkarz który gra nawet jak ma sabotażystów w drużynie, ale wciąż Robert ma rację. @mekston @Encore
4
Czy ja dobrze słyszałem że oni na kadrze słuchają republiki?
1
@PatrychoO witam? Oglądał pan wczoraj ligę narodów?
1
@DonCarletto Mendes pomógł Cristiano Ronaldo wygrać i ma za to u mnie szacunek
1
@Stinger_ Mendes jest człowiekiem szacunku który jest kluczowy.
0
@Encore ja wczoraj nie wytrzymałem i złapałem za butelkę...
0
Był taki piłkarz który już odszedł z kadry, a jak tylko lepszych piłkarzy wzięli to wrócił
0
@mekston może i tysiąc wygrać i tak nigdy nie będzie szanowany jak Nadal
0
@Sysia11 jest taki napastnik z Norwegii, Sorloth, on strzela dużo goli
0
Mendes i Ronaldo brawo, ale to za mało
1
Mało jest ludzi czynu na świecie. Większość tylko gada. Mendes jest człowiekiem czynu. Najlepszy jest.
0
@PatrykBarca wierzę że to akurat Argentynie się uda.
0
Dzisiaj rozgrzewka. Za rok zderzenie z rzeczywistością dla kibiców z Argentyny.
1
Mendes prawdziwy mężczyzna. Vitinha i Neves słaby mecz. Bez PSG nie grają Dobrze
0
@Katalończyk 99 z Ronaldo by przegrał
0
@Sysia11 drużyny chcą wygrać nie przegrać
2
Zróbcie to dla Goata
1
@fart nie ważne kto, ważne by ktoś strzelił
2
Jeszcze jeden Portugalią kochana
0
@Kamiloza91 strzelił najwięcej goli historii
1
Powoli wszystko wychodzi na prostą