0

@Frytkizketchupem przecież to Sorloth nawet jest lepszy.

0

@barcelonaLM niedobra informacja dla wszystkich kibiców

1

@blakkudium Nie bo tam jest lepsza obrona, ja bym sobie nie poradził w premier league, La Liga i może serie a ale dlatego że to nuda tam. W Saudi są drużyny gdzie jest dobra obrona, ale myślę że pod mój styl gry we francuskiej miałbym trudniej, wciąż uważam że Saudi jest trudniejsza.

2

@blakkudium uważam że w lidze ze słabą obroną byłbym królem strzelców, bo szybkość tam wystarcza, oprócz szybkości wybitny bym nie był, mimo wszystko na MLS i ich obrone by wystarczyło na króla strzelców

2

@blakkudium kompromitacja i tak

2

Lepiej żeby Oviedo wygrali mecza dzisiaj. @mekston @MichuZ44 @Kessie

1

Brawo Trener Skorża. Pokazuje gdzie jest miejsce Interu

0

@Herato szacunek dla Ciebie. @mekston @Sysia11

3

@Adran360 kibicujemy drużynie trenera Skorży

2

@Kessie oczywiście że tutaj. Zajmujemy się głupotami a jesteśmy w tym czasie oszukiwani. Gdybym miał możliwości finansowe od razu zająłbym się badaniem flory z prehistorycznych epok.

2

@Kessie ja już od jakiś 5 lat piszę że świat upada i idzie ku zagładzie. To się ze mnie śmiali. Teraz już nikt się nie śmieje

4

Skąd niby wiemy jaka była pogoda okresu kredy czy też jury skoro nawet pogody na 2 godziny nie potrafią przewidzieć. Nie wydaje to wam się podejrzane? @mekston @agaFCB

0

@negreanu przecież to żałosna kopia wydarzeń sprzed 14 lat. To tak jakby Ronaldo dołączył do Argentyny na 2034 i wygrał w skandalicznych okolicznościach mundial, nic bym się nie cieszył

0

Sprzedawczyk Cena myślał że to 2011, żałosne kopiować najlepsze promo w historii po 14 latach. @PatrychoO @mordini123

0

Tunezysjka liga za mocna

0

@July_6_BcN ale ja muszę być częścią społeczeństwa ogłupionego przez TV, a to ma negatywny wpływ na moje zdrowie mentalne

1

Jak w ogóle człowiek myślący może myśleć że nie ma zegoś takiego jak cywilizacja pozaziemska.

2

@barcelonaLM jak nie Yamal to proponuje mojego człowieka Mendesa.

3

Liga brazylijska = klasa. MLS wstyd i hańba

1

@gumaz ja nie wiem co w TV mówią bo nie oglądam tego

1

Jaka jest twoja opinia na temat planety Nibiru?

0

@mekston niedobrze, fatalnie nawet bym powiedział

1

@Kessie co? O co chodzi?

0

@Eto'o9 R10 oczywiście że tak jest. Zobacz na Modricia albo Mbappe. Na Euro słabych drużyn nie ma. To nie mundial że grasz na Hondurasa czy innego Wenezuelę

2

@Sandman21 ja nie znam angielskiego i to duma a nie wstyd. Tu jest Polska

4

Najgorsze to jak obejrzałeś filmik motywacyjny z Cristiano Ronaldo i już zbierasz się do treningu, ale dzwoni @Kessie i że ma kuflowe mocne.

2

@Adran360 brawo, a jedno zwycięstwo na farcie nie pokazuje poziomu ligi

0

Co jeśli wszyscy pseudo naukowcy się mylą i rzeczywistość wygląda inaczej niż wygląda? @misterio

8

Banda nieudaczników, dobrze że nie oglądam tego syfu

1

Al Hilal remis z Realem Madryt, nieporównywalnie większe osiągnięcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?