Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adran360 o mnie w gimnazjum kiedyś była bójka. Dziewczyny z dwóch różnych szkół
0
@MessiForeverTheBest ile zarabia?
7
Nieznajomość języka angielskiego - duma czy wstyd? Moim zdaniem zdecydowanie pierwsza opcja, wstyd to nieznać języka ojczystego
2
@DiSBlaDE ja nie wiem co w TV mówią bo nie oglądam
1
@PatrychoO obłuda Rollins i zdrajca Heyman jak zwykle wszystko zepsuli
1
@PatrychoO masz Krossa który w pewnym momencie sprzedawał więcej ubrań niż topka, i mówi prawdę i taką nagrodę dostaje. Ale dziś Punk najważniejszy
2
@Eklerek budzę się nie będę przeklina. Żeby bana nie dostać. Nie chcę z nikim gadać
3
@July_6_BcN z całym szacunkiem nie ma żadnego dowodu że gwiazdy istnieją
3
@Kessie nikogo nie zbanujesz
1
@PatrychoO wystarczy się słuchać mnie. Mówiłem że albo Zayn wygra albo Rhodes od samego początku. Punk dziś też wygra
0
@PatrychoO Fatu i NJPW Tama Tonga, są spoko choć ten drugi to nie jest członek rodziny
1
@PatrychoO może niezbyt ona ale Owen i Bret to top 10 spokojnie pod względem umiejętności w ringu
1
@PatrychoO rodzina Hartów to najlepsza rodzina w historii
1
@Bolton ze mną nie trzeba się zgadzać, ważne by nie zgadzać się z tym co mówią media.
0
Xdd King of the ring, turniej który powstał żeby promować nowych graczy typu Bret Hart, Stone Cold, ostatni dobry zwycięzca kotr czyli Booker T. Tymczasem w finale jest legenda i twarz federacji. Brawo. Dramat co oni robią. @PatrychoO @mordini123
2
@Lionel_Messi10 Zero lig mistrzów przez tyle lat trenowania
1
@PatrychoO w Polsce to poziom... IshowSpeeded by tu z 10 goli strzelił
0
@mekston najmądrzejszym*
0
@Chaoss oby cwaniak Lando nie P1
0
@mordini123 nigdy HBK nie stał koło Hitmana
6
@Encore zawsze może być lepiej
0
@Encore a Alcaraz kiedy niby wygrał ostatnio? Rewelacji nie ma
1
Dziś najlepszy wrestler w historii zostanie mistrzem WWE. @negreanu @PatrychoO
1
Matura z matmy to hardcore tylko dla najsilniejszych. Gdyby nie korki od Nikoli nigdy bym nie wyciągnął tego 30 procent. Logarytmy jakieś, pierwiastki, ułamki, figury... Kto to rozumie.
0
@xvcWinterSoldier wystarczy nie ulegać propagandzie i zachować trzeźwy umysł
2
@blakkudium ta druzyna to akurat kompromitacja na każdym kroku. Zwłaszcza ich były bramkarz i napastnik, ale inni też
3
@macio_944 zdrowie daje picie wody.
1
@Luciano99 o to chodziło właśnie. W treningu piłkarskim jestem 5 godzin na dobę, nie mam czasu na kosmetyki
0
Jak Origins stoi pod względem fabularnym?
3
@PatrychoO ale co oglądasz? Matko jak my jako społeczeństwo się cofamy w rozwoju zamiast iść do przodu. Kiedyś nie było TV i wyimaginowanych problemów typu ocieplenie jakieś. A piramidy budowali, teraz niby technologia taka do przodu a nawet przejazdu samochodowego nie potrafią zrobić z Ameryki północnej do południowej. Już widzę jak Juliusz Cezar zamiast zastanawiać się jaki następny ruch zrobić to ogląda w TV