3

@Adran360 o mnie w gimnazjum kiedyś była bójka. Dziewczyny z dwóch różnych szkół

0

@MessiForeverTheBest ile zarabia?

7

Nieznajomość języka angielskiego - duma czy wstyd? Moim zdaniem zdecydowanie pierwsza opcja, wstyd to nieznać języka ojczystego

2

@DiSBlaDE ja nie wiem co w TV mówią bo nie oglądam

1

@PatrychoO obłuda Rollins i zdrajca Heyman jak zwykle wszystko zepsuli

1

@PatrychoO masz Krossa który w pewnym momencie sprzedawał więcej ubrań niż topka, i mówi prawdę i taką nagrodę dostaje. Ale dziś Punk najważniejszy

2

@Eklerek budzę się nie będę przeklina. Żeby bana nie dostać. Nie chcę z nikim gadać

3

@July_6_BcN z całym szacunkiem nie ma żadnego dowodu że gwiazdy istnieją

3

@Kessie nikogo nie zbanujesz

1

@PatrychoO wystarczy się słuchać mnie. Mówiłem że albo Zayn wygra albo Rhodes od samego początku. Punk dziś też wygra

0

@PatrychoO Fatu i NJPW Tama Tonga, są spoko choć ten drugi to nie jest członek rodziny

1

@PatrychoO może niezbyt ona ale Owen i Bret to top 10 spokojnie pod względem umiejętności w ringu

1

@PatrychoO rodzina Hartów to najlepsza rodzina w historii

1

@Bolton ze mną nie trzeba się zgadzać, ważne by nie zgadzać się z tym co mówią media.

0

Xdd King of the ring, turniej który powstał żeby promować nowych graczy typu Bret Hart, Stone Cold, ostatni dobry zwycięzca kotr czyli Booker T. Tymczasem w finale jest legenda i twarz federacji. Brawo. Dramat co oni robią. @PatrychoO @mordini123

2

@Lionel_Messi10 Zero lig mistrzów przez tyle lat trenowania

1

@PatrychoO w Polsce to poziom... IshowSpeeded by tu z 10 goli strzelił

0

@mekston najmądrzejszym*

0

@Chaoss oby cwaniak Lando nie P1

0

@mordini123 nigdy HBK nie stał koło Hitmana

6

@Encore zawsze może być lepiej

0

@Encore a Alcaraz kiedy niby wygrał ostatnio? Rewelacji nie ma

1

Dziś najlepszy wrestler w historii zostanie mistrzem WWE. @negreanu @PatrychoO

1

Matura z matmy to hardcore tylko dla najsilniejszych. Gdyby nie korki od Nikoli nigdy bym nie wyciągnął tego 30 procent. Logarytmy jakieś, pierwiastki, ułamki, figury... Kto to rozumie.

0

@xvcWinterSoldier wystarczy nie ulegać propagandzie i zachować trzeźwy umysł

2

@blakkudium ta druzyna to akurat kompromitacja na każdym kroku. Zwłaszcza ich były bramkarz i napastnik, ale inni też

3

@macio_944 zdrowie daje picie wody.

1

@Luciano99 o to chodziło właśnie. W treningu piłkarskim jestem 5 godzin na dobę, nie mam czasu na kosmetyki

0

Jak Origins stoi pod względem fabularnym?

3

@PatrychoO ale co oglądasz? Matko jak my jako społeczeństwo się cofamy w rozwoju zamiast iść do przodu. Kiedyś nie było TV i wyimaginowanych problemów typu ocieplenie jakieś. A piramidy budowali, teraz niby technologia taka do przodu a nawet przejazdu samochodowego nie potrafią zrobić z Ameryki północnej do południowej. Już widzę jak Juliusz Cezar zamiast zastanawiać się jaki następny ruch zrobić to ogląda w TV

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?