4

Te dziewczyny są takie piękne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze żeby Barcelona wygrała

0

@mordini123 Hangman to wróg CM Punka.

15

Teraz wszyscy kibicujemy Realowi Madryt.
Żeby odpadł

0

@mekston ja tradycyjnie zagłosuję na Dembele. Mniejsze zło

0

@Almogaver w borze nawet nie udają że liderem jest Meeus a w Roglicia i tym bardziej Lipowitza wywalone

0

@Encore jazda brawo. Ulubiony youtuber

2

@FCB_dimiC oj zgłoszone

2

@barcelonaLM ja na drugim miejscu

0

@JohnKennedy Lenny i tak jest najlepszym góralem ze swojego rocznika(kolarzem Meksyk lepszy) ale Lenny był najlepszym 19.latkiem w górach w historii, Seixas nim jest i pod względem gór nikt w jego wieku lepszy nie był

1

@Encore Noah Lyles robi każdego z nich, Pozdrawiam

0

@JohnKennedy jeszcze 2/3 lata i Seixas ostro go zdemoluje.

0

@FcPortoFan1999 nie wygra trzeba czekać aż Seixas będzie starszy, może jeszcze Lenny, aczkolwiek Seixas wygląda na kogoś kto może być gigantem

0

@Almogaver szczerze jest to obrzydliwe ale nie wiem

0

@kondzix2115 ile bencz presujesz?

1

@JohnKennedy chcesz zostać dodany do fanklubu Alcaraza? Liderem jestem ja, ale tymczasowo oddałem władze panu Encore

1

A może Kamil Majchrzak wygra tegoroczny Wimbledon? Co ty na to @Encore

1

@4drian0 nie będę oglądał tego meczu.

0

Dzisiaj kibicujemy Serbowi. @mekston @barcelonaLM @Encore

0

@agaFCB kupisz mi browarka?

0

@Criss18Barca witam serdecznie użytkowników @mekston a także @Kessie

1

@Criss18Barca wierzysz w jakieś brednie bez żadnych dowodów

4

@macio_944 nie grał bo wygrali MLS żeby mogli się skompromitować doszczętnie

4

Eurocentryści w szoku że nie tylko Europa ma mocne kluby. Brazylia i Arabia bardzo dobrze, Meksyk coś ogarnia. Tylko MLS kompromitacja ale trudno

1

@Kgorecki2500 weź tego nie wstawiaj, promujesz niezdrowy tryb życia a ja zdrowy .

3

@Eklerek kupisz mi browarka? @Jakchcesz picie alkoholu w tym wieku jest nielegalne

1

@MichuZ44 kupisz mi browarka?

3

Litr z @Luciano99 czy setka z @Kessie ?

0

@mekston nie wiem co o tym sądzić.

5

@Eklerek dziś jeszcze takich upałów nie było ale oczywiście musiałem popić

4

@Stinger_ nie kompromisuj się. I przepraszam że tak napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?