Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Te dziewczyny są takie piękne. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze żeby Barcelona wygrała
0
@mordini123 Hangman to wróg CM Punka.
15
Teraz wszyscy kibicujemy Realowi Madryt.
Żeby odpadł
0
@mekston ja tradycyjnie zagłosuję na Dembele. Mniejsze zło
0
@Almogaver w borze nawet nie udają że liderem jest Meeus a w Roglicia i tym bardziej Lipowitza wywalone
0
@Encore jazda brawo. Ulubiony youtuber
2
@FCB_dimiC oj zgłoszone
2
@barcelonaLM ja na drugim miejscu
0
@JohnKennedy Lenny i tak jest najlepszym góralem ze swojego rocznika(kolarzem Meksyk lepszy) ale Lenny był najlepszym 19.latkiem w górach w historii, Seixas nim jest i pod względem gór nikt w jego wieku lepszy nie był
1
@Encore Noah Lyles robi każdego z nich, Pozdrawiam
0
@JohnKennedy jeszcze 2/3 lata i Seixas ostro go zdemoluje.
0
@FcPortoFan1999 nie wygra trzeba czekać aż Seixas będzie starszy, może jeszcze Lenny, aczkolwiek Seixas wygląda na kogoś kto może być gigantem
0
@Almogaver szczerze jest to obrzydliwe ale nie wiem
0
@kondzix2115 ile bencz presujesz?
1
@JohnKennedy chcesz zostać dodany do fanklubu Alcaraza? Liderem jestem ja, ale tymczasowo oddałem władze panu Encore
1
A może Kamil Majchrzak wygra tegoroczny Wimbledon? Co ty na to @Encore
1
@4drian0 nie będę oglądał tego meczu.
0
Dzisiaj kibicujemy Serbowi. @mekston @barcelonaLM @Encore
0
@agaFCB kupisz mi browarka?
0
@Criss18Barca witam serdecznie użytkowników @mekston a także @Kessie
1
@Criss18Barca wierzysz w jakieś brednie bez żadnych dowodów
4
@macio_944 nie grał bo wygrali MLS żeby mogli się skompromitować doszczętnie
4
Eurocentryści w szoku że nie tylko Europa ma mocne kluby. Brazylia i Arabia bardzo dobrze, Meksyk coś ogarnia. Tylko MLS kompromitacja ale trudno
1
@Kgorecki2500 weź tego nie wstawiaj, promujesz niezdrowy tryb życia a ja zdrowy .
3
@Eklerek kupisz mi browarka? @Jakchcesz picie alkoholu w tym wieku jest nielegalne
1
@MichuZ44 kupisz mi browarka?
3
Litr z @Luciano99 czy setka z @Kessie ?
0
@mekston nie wiem co o tym sądzić.
5
@Eklerek dziś jeszcze takich upałów nie było ale oczywiście musiałem popić
4
@Stinger_ nie kompromisuj się. I przepraszam że tak napisałem