Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Podobno Sołtysiak prawie 45 złamał wiem że lotny ale nieźle
0
Te warunki do sprintów świetne w Madrycie. Oby w Tokio tak samo było
0
@Encore klasyki to Djokovic gra goat
0
Ale dobre warunki do biegania w tym Madrycie mają, ciepło i przyjemnie. Może ja bym zrobił poniżej 9.95 na setkę.. zwłaszcza Wdowik zaimponował na tym turnieju.
2
@PatrychoO nie oglądam słabych reprezentacji, nie lubię turniejów na którym słabe reprezentacje grają
1
@Encore ja spokojnie
3
Patrząc na grę Interu chyba powinienem wykonać telefony do chłopaków z starego gimnazjum. Łatwy mecz byłby.
1
Szacunek Neves, ale musi na kadrze potwierdzić tak samo Vitinha. Mendes jedyny na odwagę grać dobrze i kadra i PSG
0
Czas drugi i ostatni raz kibicować PSG. Powodzenia Nuno.
0
@Encore Popitek od grudnia
0
@RoberDzik szacunek, ja gdyby nie korki od Nikoli nigdy bym nie zdał. Uczyłem się po 5 godzin dziennie od listopada już
0
@mekston Argentyńczyk
2
@kiper09 rywalizował to Rosberg który nie miał nigdy talentu Hamiltona ale przy odpowiednich okolicznościach mógł go pokonać. Bottas nigdy nawet nie stał koło Rosberga
1
Zatrudnię się jako mechanik Lando, ogromne doświadczenie, wypłata nie jest wymagana
0
Piastri ratuj ten sezon. Dość już tego cwaniactwa
0
@adamek20151 18 do zera. Messi 3 gole
1
@Frimpong dlatego jestem za piłkarzem który doszedł na szczyt ciężką pracą w odróżnieniu od jego rywala który miał wszystko podane na tacy
0
@MessiForeverTheBest gdzie masz kangury w Austrii?
0
@Frimpong ale jest też cwaniak Lando prime, który cwaniakuje i chce wygrać mistrza
2
@lithotripter pozdrawiam. Ja akurat mam duże wątpliwości odnośnie historii do 1800 roku i w większość tych postaci historycznych czy bitew nie wierzę.
2
Tysiące lat ten budowali piramidy, koloseum i innego tego typu obiekty, teraz nie mogą złapać jakiegoś typa. Niesamowite jak społeczeństwo cofa się w rozwoju.
2
@Encore no ja parę dziewczyn miałem, ale nie chciałem żeby o sobie się dowiadywały za bardzo
1
@MessiForeverTheBest ja jednak wolę 69
3
@Adran360 o mnie w gimnazjum kiedyś była bójka. Dziewczyny z dwóch różnych szkół
0
@MessiForeverTheBest ile zarabia?
7
Nieznajomość języka angielskiego - duma czy wstyd? Moim zdaniem zdecydowanie pierwsza opcja, wstyd to nieznać języka ojczystego
2
@DiSBlaDE ja nie wiem co w TV mówią bo nie oglądam
1
@PatrychoO obłuda Rollins i zdrajca Heyman jak zwykle wszystko zepsuli
1
@PatrychoO masz Krossa który w pewnym momencie sprzedawał więcej ubrań niż topka, i mówi prawdę i taką nagrodę dostaje. Ale dziś Punk najważniejszy
2
@Eklerek budzę się nie będę przeklina. Żeby bana nie dostać. Nie chcę z nikim gadać