1

@NeroTFP1 Podobno Sołtysiak prawie 45 złamał wiem że lotny ale nieźle

0

Te warunki do sprintów świetne w Madrycie. Oby w Tokio tak samo było

0

@Encore klasyki to Djokovic gra goat

0

Ale dobre warunki do biegania w tym Madrycie mają, ciepło i przyjemnie. Może ja bym zrobił poniżej 9.95 na setkę.. zwłaszcza Wdowik zaimponował na tym turnieju.

2

@PatrychoO nie oglądam słabych reprezentacji, nie lubię turniejów na którym słabe reprezentacje grają

1

@Encore ja spokojnie

3

Patrząc na grę Interu chyba powinienem wykonać telefony do chłopaków z starego gimnazjum. Łatwy mecz byłby.

1

Szacunek Neves, ale musi na kadrze potwierdzić tak samo Vitinha. Mendes jedyny na odwagę grać dobrze i kadra i PSG

0

Czas drugi i ostatni raz kibicować PSG. Powodzenia Nuno.

0

@Encore Popitek od grudnia

0

@RoberDzik szacunek, ja gdyby nie korki od Nikoli nigdy bym nie zdał. Uczyłem się po 5 godzin dziennie od listopada już

0

@mekston Argentyńczyk

2

@kiper09 rywalizował to Rosberg który nie miał nigdy talentu Hamiltona ale przy odpowiednich okolicznościach mógł go pokonać. Bottas nigdy nawet nie stał koło Rosberga

1

Zatrudnię się jako mechanik Lando, ogromne doświadczenie, wypłata nie jest wymagana

0

Piastri ratuj ten sezon. Dość już tego cwaniactwa

0

@adamek20151 18 do zera. Messi 3 gole

1

@Frimpong dlatego jestem za piłkarzem który doszedł na szczyt ciężką pracą w odróżnieniu od jego rywala który miał wszystko podane na tacy

0

@MessiForeverTheBest gdzie masz kangury w Austrii?

0

@Frimpong ale jest też cwaniak Lando prime, który cwaniakuje i chce wygrać mistrza

2

@lithotripter pozdrawiam. Ja akurat mam duże wątpliwości odnośnie historii do 1800 roku i w większość tych postaci historycznych czy bitew nie wierzę.

2

Tysiące lat ten budowali piramidy, koloseum i innego tego typu obiekty, teraz nie mogą złapać jakiegoś typa. Niesamowite jak społeczeństwo cofa się w rozwoju.

2

@Encore no ja parę dziewczyn miałem, ale nie chciałem żeby o sobie się dowiadywały za bardzo

1

@MessiForeverTheBest ja jednak wolę 69

3

@Adran360 o mnie w gimnazjum kiedyś była bójka. Dziewczyny z dwóch różnych szkół

0

@MessiForeverTheBest ile zarabia?

7

Nieznajomość języka angielskiego - duma czy wstyd? Moim zdaniem zdecydowanie pierwsza opcja, wstyd to nieznać języka ojczystego

2

@DiSBlaDE ja nie wiem co w TV mówią bo nie oglądam

1

@PatrychoO obłuda Rollins i zdrajca Heyman jak zwykle wszystko zepsuli

1

@PatrychoO masz Krossa który w pewnym momencie sprzedawał więcej ubrań niż topka, i mówi prawdę i taką nagrodę dostaje. Ale dziś Punk najważniejszy

2

@Eklerek budzę się nie będę przeklina. Żeby bana nie dostać. Nie chcę z nikim gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?