2

@APTAPT nie ale za to ciekawi mnie jak ktoś nagle wpadł na pomysł a zaparze sobie kawkę i ludzie zaczęli to pic, czemu kawa czemu nie miszek lekarski

5

@fart takie tłumaczenie to możesz tłumaczyć człowiekowi oglądającemu 10 godzin dziennie tv. Tak samo Kolumb odkrył Amerykę, bo chciał jechać do Indii, to on wiedział że Indie w drugą stronę? A moje umiejętności pisania są faktycznie duże, ale mam za to problem z czytanien

5

Jak wygląda twoje podejście do historii? Wierzysz ślepo w to co jest zapisane czy podchodzisz do tematu z krytycznym myśleniem? Przykładowo czemu starożytny Rzym czy nawet Egipt są tak dokładnie opisane znamy wszystkich władców i innych, a dlaczego tak mało wiemy o Inkach?

4

@PatrychoO ja całkowicie inna sytuacja. Cały czas wierzę że on go przelobuje. Pozdrawiam

1

@lucas/catalan Shelton Benjamin vs Christian(łzy szczęścia)

0

@Lionel_Messi10 oby przegral następne 3 sety.

0

@ViscaelBarca2007 Atleti chce w końcu coś osiągnąć , dlatego wzmacniają skład

1

Jaka pozycja w piłce nożnej jest najważniejsza?

0

Nie można zapominać że matura z angielskiego też niejest łatwa.

0

@JohnKennedy nawet ma minutę prawie.

1

@zadafcb optymistycznie jest że Jonas nie traci na ściankach

2

@Encore hahaha ale funny. Lepiej zastanów się co Alcaraz musi zrobić żeby następny mecz wygrać? Bo faworytem nie jest

0

Wiadomo kiedy IshowSpeeded będzie w Polsce?

2

@mekston nowa matematyka prawie tysiąc jest mniej niż prawie dziewięćset

1

@Kgorecki2500 przecież co Fisk. Po co oszukujesz nieświadomych niczego ludzi?

0

@ElKamil nie biorę wszystkiego co mówi TV za pewnik. Mam dużo wątpliwości odnośnie otaczającej nas rzeczywistości.

1

@macio_944 ja mam zupełnie inne zdanie. Kosmosy galaktyki, to wszystko istnieje, ale w innej formie niż wskazuje na to nasza wiedza, ale nie wiem jeszcze jakiej. Ale ja na wszystko mam krytyczne myślenie, dlatego inne cywilizacje muszą być, ale to co mówi nam szkoła i media o kosmosie to niezupełnie. Pozdrawiam

0

@Encore nie. Pozdrawiam

2

Dramat jak można Sinnerowi kibicować.

0

Do BMW bardziej się opłaca lać paliwo czy diesla?

0

Dopóki rakietka w grze, wszystko jest możliwe

0

@Encore to fatalnie

2

To za którym razem zdałeś prawo jazdy nie świadczy o umiejętnościach. @MichuZ44 @mekston

0

@Eklerek Roddick nie gra. Trzeba iść dalej

3

@Encore ja 5 lat temu tyle miałem.

1

@blakkudium nie mam zamiaru ich oglądać

6

@Kessie ogarnij te kuflowe mocne na osiemnastkę Yamala.

1

@Kapitan hawk oby. Nie lubię strasznie Alcaraza. @mekston @barcelonaLM @Encore

1

@PatrychoO nie mam zamiaru w to grać. Pozdrawiam

0

@negreanu booker roku bookerem roku ale Hangman trochę grzeczniej mógłby bo nie dorasta Punkowi do pięt, tak samo bracia króliki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?