Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 kebab jest niezdrowy, nie zostaniesz najlepszym piłkarzem na świecie jedząc kebaby
0
@MichuZ44 komu będziesz kibicować w takim starciu?
1
@RoberDzik te zaklęcia całe twoje nstek bzdur, zero pokrycia z rzeczywistością.
0
@Frimpong no ale to patologia, Luka nie był nawet w swojej kadrze najlepszy na tym mundialu
0
@JohnKennedy to też, i ogólnie te czasy. Ja w historię wierzę od 1800 roku. Wiadomo to taki punkt odniesienia, ten Napoleon powiedzmy i nie tylko
0
@JohnKennedy u mnie czegoś takiego jak nieprawda nie znajdziesz. Jeśli są tematy w których nie jestem pewien to zaznaczam że nie jestem pewien, przykładowo postać Aleksandra Macedońskiego, w 85 procentach w to nie wierzę, ale zachowuje szanse że może jednak coś było na rzeczy tylko inaczej niż w podręcznikach czy tv
5
Farbowanie włosów nie poprawia umiejętności piłkarskich, a te są najważniejsze w przypadku wygrawania trofeów
2
@blakkudium a co to za mecz oglądasz o godzinie 21.29?
1
@macio_944 ta gra to Red dead redemption celem tej misji jest odzyskanie młodego Marstona
0
@Lionel_Messi10 w Arabii e odróżnieniu od MLS jest dobra obrona i tam moja szybkość mogłaby nie być wystarczająca. Dalej na spokojnie byłbym top 5 strzelców ligi, w MlS byłbym jednak zdecydowanie pierwszy
0
@JohnKennedy wygrane szlemy szczęścia nie dają
@mekston
1
Gravenberch to jest konieczny transfer w tym okienku dla Barcelony
1
@adi7adi8 Isner już nie gra i zakończył karierę, zresztą występował on w turnieju mężczyzn, w tych dla kobiet nigdy nie brał udziału
3
@Jakchcesz Cristiano to ich największy koszmar, śni im się w każdej nocy
0
@patrykzmc2000 na jaką pozycję to są kandydaci?
0
@kanver_ na jakiej pozycji gra ten piłkarz?
0
@4drian0 zobaczymy. Coś w tym może być.
0
@Encore a kto według ciebie jest pierwszą rakietą?
0
@adamek20151 zobaczymy ale ja generalnie jestem przeciwnikiem tv
0
Nie będę oglądać meczu Igi. @mekston @Encore
1
@Vurt Kvara jest jego fanem
2
@Czajka90 a kto to jest?
1
@Vurt Gruzja, Gruzin.
1
@Safrani fizyka może dużo przynieść społeczeństwu, a rozwój to podstawa
1
@Comentateiro ja ogólnie jestem przeciwnikiem języków obcych. Ale jest jak jest
4
Angielski jest niesamowity używasz tam czasu teraźniejszego by mówić o przeszłości. Jest jednak pewna różnica między czasem Past Simple i Present Perfect, najlepiej to zobrazować na piłce nożnej. Messi won 8 złotych piłek(pomijając kontrowersje). Ale Cristiano has won 5 złotych piłek. Dlatego że Cristiano jeszcze może wygrać złotą piłkę, w przypadku MLS pociąg odjechał. @Comentateiro
1
@Encore wiele jest rzeczy z którymi się nie zgadzam, istnienie niektórych postaci historycznych, ogólnie uważam że historia tak od 1800 roku jest już całkowicie prawdziwa bo sfałszowanie nie byłoby łatwe. Duże wątpliwości mam też co do istnienia kosmosu i inne tego typu rzeczy, wiem że to istnieje ale musi istnieć w innej formie niż jest to podawane w podręcznikach szkolnych czy też tv
2
@Encore rozumiem ale ja na umiejętności krytycznego myślenia poświęcam co najmniej 9 godzin dziennie, średnia wyjdzie z 12 pewnie. Wszystkie kontrowersje historyczne czy też geograficzne
4
@macio_944 śmieje się śmiej, ale to ja w końcu będę wykładać na najbardziej prestiżowych uniwersytetach na świecie jako ten który złamał system
2
@Encore z całym szacunkiem Encore. Mógłbyś wykorzystać ten czas na zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Tak jak ja