Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Swoją drogą niesamowite że boksery tyle zarabiają, na takie pieniądze zasługują naukowcy, którzy budują wszystkie bzdury którymi karmią nas media
1
@blakkudium w boksie nie ma bramek
1
Mogli zrobić boks walkę Ronaldo vs Messi. Ale byłoby zbyt brutalne. Haha
0
@Encore Nie zgadzam się z tobą. Mam inne zdanie
1
Ja będę kibicować dzisiaj Usyk
1
@zadafcb nie jest Pogacar jednak chciwy, tak samo kwestia punktowej koszulki o górskiej, gdyby chciał obie by wygrał
0
@gumaz obiecałem sobie kiedyś że jak zrobię 140 to robię sobie przerwę, ale nie udało mi się tego dokonać z kostką na brzuchu niestety
2
Podciąganie z doczepionym ciężarem jest zdecydowanie lepsze niż podciąganie z własną masą ciała, po co robić powyżej 10 powtórzeń na serię jak można sobie podczepić talerz i zrobić mniej powtórzeń a siła lepiej rośnie
2
@JohnKennedy 87. Na 60 metrów myślę że mógłbym zostać mistrzem świata
4
@JohnKennedy ja biegam setkę poniżej 10.00 więc wjechać bym wjechał, a na dobry wynik to zbyt ciężki jestem
2
@JohnKennedy a ja jestem już dziś po 3 kuflowych mocnych. szczerze powinien odejść z drużyny. Tylko nie wiem gdzie Red Bull? Sojusz z Jumbo?
0
@Encore ja żadnego z tych sportów nigdy nie widziałem, powiem więcej, ostatni mecz piłki nożnej jaki obejrzałem był może z 3 lata temu(oprócz meczów w których goat bierze udział)
0
@mekston z tym bramkarzem mam dane dobre wspomnienia. Bravo @mekston
0
Jakie jest twoje podejście do teorii spiskowych?
2
@fart nie widziałeś nigdy dziewczyny w koszulce Realu i tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
0
Real Madryt zdecydowanie nie. Ale nic nie pasuje dziewczynie lepiej niż koszulka Realu Madryt.
0
@JohnKennedy nie jest to prawda, tyle brałem na martwy jak byłem w 1 gimnazjum(jak nie wcześniej) a Speed to kozak
1
@PatrychoO Speed kozak, Gola nie
2
@blakkudium niech lepiej zaoferują kontrakt Messiemu
1
Powrót Dembele. Tak czy nie?
15
Urban strzelił kiedyś Realowi, już jego kadencja jest lepsza niż poprzednich trenerów
1
@Luciano99 w jakiej oni drużynie grają?
1
@Adran360 kiedy Legia pokonała Argentynę?
1
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, gra jest na tyle łatwa że żadnych sprzeciorów nie trzeba kupować, a kostiumek zawsze fajnie wygląda
0
@MessiForeverTheBest przecież wtedy masz nowy dom i dalej jest to dom
1
Widzę że Atletico nie chce robić progresa. Cóż trener Argentyńczyk to co się dziwić.
3
@Herato ja trenowałem z wieloma kobietami takie coś.
1
@JohnKennedy Torito zdecydowanie może nim być, on ma bardzo podobne przyspieszenie do Tadeja i świetnie jedzie szutry, Flandria to coś innego ale może i tak dałby radę
2
@JohnKennedy Healy chyba po Liege zażartował i spytał się kiedy kończy, Tadej odpowiedział że kontakt ma do 2030 to może wtedy, myślę że coś może w tym być. Ja wiem że są ludzie i po 35 świetni, ale on już w młodym wszedł na wysoki poziom, Valverde to jeden z niewielu wyjątków prawie 20.lat w topie
1
@JohnKennedy postawili na sprintera Meeusa któremu nie idzie. Pellizzari i Lipowitz to przyszłość Bory i powinno powoli iść w tym kierunku, zwłaszcza Włoch w górach ma ogromny potencjał, zaryzykuję że nie dużo mniejszy niż Del Toro