2

Swoją drogą niesamowite że boksery tyle zarabiają, na takie pieniądze zasługują naukowcy, którzy budują wszystkie bzdury którymi karmią nas media

1

@blakkudium w boksie nie ma bramek

1

Mogli zrobić boks walkę Ronaldo vs Messi. Ale byłoby zbyt brutalne. Haha

0

@Encore Nie zgadzam się z tobą. Mam inne zdanie

1

Ja będę kibicować dzisiaj Usyk

1

@zadafcb nie jest Pogacar jednak chciwy, tak samo kwestia punktowej koszulki o górskiej, gdyby chciał obie by wygrał

0

@gumaz obiecałem sobie kiedyś że jak zrobię 140 to robię sobie przerwę, ale nie udało mi się tego dokonać z kostką na brzuchu niestety

2

Podciąganie z doczepionym ciężarem jest zdecydowanie lepsze niż podciąganie z własną masą ciała, po co robić powyżej 10 powtórzeń na serię jak można sobie podczepić talerz i zrobić mniej powtórzeń a siła lepiej rośnie

2

@JohnKennedy 87. Na 60 metrów myślę że mógłbym zostać mistrzem świata

4

@JohnKennedy ja biegam setkę poniżej 10.00 więc wjechać bym wjechał, a na dobry wynik to zbyt ciężki jestem

2

@JohnKennedy a ja jestem już dziś po 3 kuflowych mocnych. szczerze powinien odejść z drużyny. Tylko nie wiem gdzie Red Bull? Sojusz z Jumbo?

0

@Encore ja żadnego z tych sportów nigdy nie widziałem, powiem więcej, ostatni mecz piłki nożnej jaki obejrzałem był może z 3 lata temu(oprócz meczów w których goat bierze udział)

0

@mekston z tym bramkarzem mam dane dobre wspomnienia. Bravo @mekston

0

Jakie jest twoje podejście do teorii spiskowych?

2

@fart nie widziałeś nigdy dziewczyny w koszulce Realu i tyle w temacie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

0

Real Madryt zdecydowanie nie. Ale nic nie pasuje dziewczynie lepiej niż koszulka Realu Madryt.

0

@JohnKennedy nie jest to prawda, tyle brałem na martwy jak byłem w 1 gimnazjum(jak nie wcześniej) a Speed to kozak

1

@PatrychoO Speed kozak, Gola nie

2

@blakkudium niech lepiej zaoferują kontrakt Messiemu

1

Powrót Dembele. Tak czy nie?

15

Urban strzelił kiedyś Realowi, już jego kadencja jest lepsza niż poprzednich trenerów

1

@Luciano99 w jakiej oni drużynie grają?

1

@Adran360 kiedy Legia pokonała Argentynę?

1

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze, gra jest na tyle łatwa że żadnych sprzeciorów nie trzeba kupować, a kostiumek zawsze fajnie wygląda

0

@MessiForeverTheBest przecież wtedy masz nowy dom i dalej jest to dom

1

Widzę że Atletico nie chce robić progresa. Cóż trener Argentyńczyk to co się dziwić.

3

@Herato ja trenowałem z wieloma kobietami takie coś.

1

@JohnKennedy Torito zdecydowanie może nim być, on ma bardzo podobne przyspieszenie do Tadeja i świetnie jedzie szutry, Flandria to coś innego ale może i tak dałby radę

2

@JohnKennedy Healy chyba po Liege zażartował i spytał się kiedy kończy, Tadej odpowiedział że kontakt ma do 2030 to może wtedy, myślę że coś może w tym być. Ja wiem że są ludzie i po 35 świetni, ale on już w młodym wszedł na wysoki poziom, Valverde to jeden z niewielu wyjątków prawie 20.lat w topie

1

@JohnKennedy postawili na sprintera Meeusa któremu nie idzie. Pellizzari i Lipowitz to przyszłość Bory i powinno powoli iść w tym kierunku, zwłaszcza Włoch w górach ma ogromny potencjał, zaryzykuję że nie dużo mniejszy niż Del Toro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?