0

@1LY0 nieznacząca statystka zero wspólnego z rzeczywistością tak zwaną.

0

@Vurt hahaha ja w prime z 6 lat temu wiedźmina na najtrudniejszym przechodziłem bez żadnych eliksyrów rynsztunków . Teraz mam na najłatwiejszym problemy, nie gram już nawet bo zbyt ciężką

0

@Walpiano w sparingu to każdy może. Liczy się liga

1

@blakkudium tylko jeden piłkarz jest tu klasy światowej

1

@Encore ale jak ty chcesz głosować skoro są różne okręgi wyborcze i jego może nie być w twoim, a na prezydenta raczej nie będzie startować. Ja głosowałem pierwsza tura Braun, drugą Trzaskowski, w parlamentarnych nie wiem kto, może Razem...

1

@Lionel_Messi10 jaka pozycja i jaki klub,

0

@D10SLEO haha. Nie oglądaj nowego serialu na Netflix. Triple H robi z siebie Franka Underwooda i że niby dyskutuje tam... Nie pozdrawiam serdecznie

3

Macie tu moją zupę pomidorową. Koncentrat pomidorowy, mąka, udka kurczaka, 120ml oleju(jak mam ochotę na mniej tłustą, tak to wolę koło 200), ziele anielskie, pieprz, papryka słodka bo lubię, i makaron kokardki, ale to niekoniecznie. Prywatnie wolę kurki zamiast makaronu

2

@gumaz ja już nikomu nie ufam.

0

@D10SLEO @mordini123 obłuda Rollins zniszczył już Royal Rumle i main event Wrestlemanii. Nie dadzą mu zniszczyć kolejnej gali

1

Już we niedzielę, już we niedzielę CM Punk będzie mistrzem świata, piękny dzień. @negreanu @PatrychoO

2

@Sulimo z tym kosmosem to nigdy do końca nie wiadomo jak to jest

1

@Vurt popełniłem błąd. Tyle trzeba zaakceptować i co przeszłości nie cofnę

0

@Pawlak1992 szybkie kliknięcie na Netflix z brzega

0

@Pawlak1992 ujawnia cała prawdę na temat funkcjonowania wrestlingu, nazwy nie pamiętam

1

@macio_944 nie ale możliwe że pożyczy mi trochę i razem będziemy prowadzić jakieś badania

2

@macio_944 mój wujek z Ameryki nigdy nie byłem fanem republikanów! Oprócz Trumpa, którego fanem jest od ponad 30 lat i cieszy się z jego rządów

1

@Encore nie wiem jak to będzie Encore. Nie pozdrawiam i nie życzę miłego wieczoru

4

@VegetaPolska akurat ona słusznie, a ja biedny.

2

Haha oglądam sobie ten serial na Netflix. Na plus fajne tłumaczenie, ale śmieszy mnie jak Triple H robi z siebie jakiegoś Franka Underwooda i że to niby on rządzi xd. Przecież on nie ma nic do powiedzenia @negreanu @PatrychoO @mordini123

15

Przepraszam wszystkich fanów reprezentacji Argentyny za wyśmiewanie Juliana Alvareza i jego gry, jest to w rzeczywistości jeden z najlepszych napastników jakich widziałem. A jakieś głupie statystyki że gra więcej niż Sorloth a strzela mniej to bez znaczenia przecież, przecież rolą napastnika nie jest strzelanie goli..

0

@lucas/catalan fanem Pawłowskiego nie jestem, ale trzeba przyznać sprowadził kilku dobrych graczy, aż szkoda że nie mogę się wybrać

1

@fart ja na Brauna głosowałem w tych prezydenckich, pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy

0

Gdyby w Polsce był podział na republikanów i demokratów to kto byłby liderem tych dwóch sił politycznych?

3

@tomek8756 uważam że dziewczynie pasuje koszulka Realu. Ale kibicowanie im zdecydowanie nie. Tak więc zgłoszone

2

@blakkudium nie będę oglądać tego meczu. Przeciwko komu ten cały Kobe zagra?

2

Pytania które Zawsze zostaną bez odpowiedzi?

0

@RoberDzik w historii Barcelony może być pierwszy.

0

Co warto zwiedzić w Argentynie?

1

@barcelonaLM publiczność i fani boy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?