Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@1LY0 nieznacząca statystka zero wspólnego z rzeczywistością tak zwaną.
0
@Vurt hahaha ja w prime z 6 lat temu wiedźmina na najtrudniejszym przechodziłem bez żadnych eliksyrów rynsztunków . Teraz mam na najłatwiejszym problemy, nie gram już nawet bo zbyt ciężką
0
@Walpiano w sparingu to każdy może. Liczy się liga
1
@blakkudium tylko jeden piłkarz jest tu klasy światowej
1
@Encore ale jak ty chcesz głosować skoro są różne okręgi wyborcze i jego może nie być w twoim, a na prezydenta raczej nie będzie startować. Ja głosowałem pierwsza tura Braun, drugą Trzaskowski, w parlamentarnych nie wiem kto, może Razem...
1
@Lionel_Messi10 jaka pozycja i jaki klub,
0
@D10SLEO haha. Nie oglądaj nowego serialu na Netflix. Triple H robi z siebie Franka Underwooda i że niby dyskutuje tam... Nie pozdrawiam serdecznie
3
Macie tu moją zupę pomidorową. Koncentrat pomidorowy, mąka, udka kurczaka, 120ml oleju(jak mam ochotę na mniej tłustą, tak to wolę koło 200), ziele anielskie, pieprz, papryka słodka bo lubię, i makaron kokardki, ale to niekoniecznie. Prywatnie wolę kurki zamiast makaronu
2
@gumaz ja już nikomu nie ufam.
0
@D10SLEO @mordini123 obłuda Rollins zniszczył już Royal Rumle i main event Wrestlemanii. Nie dadzą mu zniszczyć kolejnej gali
1
Już we niedzielę, już we niedzielę CM Punk będzie mistrzem świata, piękny dzień. @negreanu @PatrychoO
2
@Sulimo z tym kosmosem to nigdy do końca nie wiadomo jak to jest
1
@Vurt popełniłem błąd. Tyle trzeba zaakceptować i co przeszłości nie cofnę
0
@Pawlak1992 szybkie kliknięcie na Netflix z brzega
0
@Pawlak1992 ujawnia cała prawdę na temat funkcjonowania wrestlingu, nazwy nie pamiętam
1
@macio_944 nie ale możliwe że pożyczy mi trochę i razem będziemy prowadzić jakieś badania
2
@macio_944 mój wujek z Ameryki nigdy nie byłem fanem republikanów! Oprócz Trumpa, którego fanem jest od ponad 30 lat i cieszy się z jego rządów
1
@Encore nie wiem jak to będzie Encore. Nie pozdrawiam i nie życzę miłego wieczoru
4
@VegetaPolska akurat ona słusznie, a ja biedny.
2
Haha oglądam sobie ten serial na Netflix. Na plus fajne tłumaczenie, ale śmieszy mnie jak Triple H robi z siebie jakiegoś Franka Underwooda i że to niby on rządzi xd. Przecież on nie ma nic do powiedzenia @negreanu @PatrychoO @mordini123
15
Przepraszam wszystkich fanów reprezentacji Argentyny za wyśmiewanie Juliana Alvareza i jego gry, jest to w rzeczywistości jeden z najlepszych napastników jakich widziałem. A jakieś głupie statystyki że gra więcej niż Sorloth a strzela mniej to bez znaczenia przecież, przecież rolą napastnika nie jest strzelanie goli..
0
@lucas/catalan fanem Pawłowskiego nie jestem, ale trzeba przyznać sprowadził kilku dobrych graczy, aż szkoda że nie mogę się wybrać
1
@fart ja na Brauna głosowałem w tych prezydenckich, pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocy
0
Gdyby w Polsce był podział na republikanów i demokratów to kto byłby liderem tych dwóch sił politycznych?
3
@tomek8756 uważam że dziewczynie pasuje koszulka Realu. Ale kibicowanie im zdecydowanie nie. Tak więc zgłoszone
2
@blakkudium nie będę oglądać tego meczu. Przeciwko komu ten cały Kobe zagra?
2
Pytania które Zawsze zostaną bez odpowiedzi?
0
@RoberDzik w historii Barcelony może być pierwszy.
0
Co warto zwiedzić w Argentynie?
1
@barcelonaLM publiczność i fani boy