6

Już jutro mój kandydat zostanie prezydentem.

1

@Astad jeśli ktoś w ten sposób wychował dziecko to nie poradził sobie z rolą rodzica

0

Kto jest obecnie najgorszym piłkarzem w Barcelonie?

1

@Sysia11 Bravo to jeden z lepszych bramkarzy. I chyba mój ulubiony

0

0

Czy Ter Stegen jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie?

1

@Eklerek nie wiem nawet wszystkie kobiety są piękne @Hshdhrhdh

0

@Eklerek ja na onlyfansa już tyle wydałem.. nie da się powstrzymać

1

@Esteban_ @Jakchcesz zajmijcie się poważną muzykę. U mnie na słuchawkach leci cały czas Mozart.

0

@adamek20151 oczywiście że dotyczy, ja jako jeden z niewielu staram się dojść do prawdy.

0

@adamek20151 baguvix, równa się wielki mózg

0

@barcelonaLM ja nawet nie wiem w jakiej oni drużynie grają. Wiem że Rashford robił z Ten Hagem, teraz nie wiem

1

Jak ktoś myśli że nie da się sterować pogodą to jest zwykłym naiwniakiem.

0

@tomek8756 wszystko zależy od ambicji, jeśli ktoś chce być dobry to przychodzi godzinę wcześniej co najmniej

1

@Hshdhrhdh Arsenal i tak nie wygra czegokolwiek w tym sezonie

1

@JohnKennedy postać z mojej ulubionej kreskówki na cn w dzieciństwie. @mordini123 nie lubią CM Punka i są słabi

0

Jeszcze niech ktoś powie że AEW robi overbooking. 8 AA i nic. Oczywiście w AEW są beznadziejni zawodnicy typu królik Baks, ale na szczęście przegrali ostatnią walkę. @PatrychoO @lucas/catalan @negreanu a triple H to dramat, nie wolno mu ufać nawet jak mówi dzień dobry
PS lepszy Rhodes bez jaj niż sprzedawczyk Cena

0

@Rastafarnianin to byłby świetny meczyk.

1

Takie wyjazdy na azjatyckie mecze nie mają sensu. Powinniśmy robić sparingi z topowym drużyną

0

@JohnKennedy mój wujek Ameryka nigdy fan republikanów ale duży fan Trumpa, za każdym razem głosował

0

@Filipem bez dobrej drużyny to ciężką

1

@Filipem ale już za stary będzie

1

@Filipem mundial

1

Nie ma co się oszukiwać sezon 2025/26 będzie ostatnim ważnym sezonem w piłce.

1

@PatrychoO dziewczyna zostawiła mnie dla chrzestnego, idę się upić. Nie oglądałem jeszcze summerslam także nie pozdrawiam serdecznie i nie życzę miłego wieczoru

1

@PatrychoO ja wczoraj to przetrwałem. Jestem zły i nie oglądam, jest protest

0

A ten parodysta co otwiera show? @PatrychoO

1

@PatrychoO sprzedawczyk przegra, bez jaj Cody wygra, beznadziejna walka

1

@FcPortoFan1999 nie miałem. W CS miałem ogromny talent, w Lola byłem słabszy, ale kiedyś na solo q wygrałem na Perkza linie

0

@Encore ja w swoim prime robiłem fejmów a nawet pro plajerów. Obecnie pewnie niska ranga by była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?