Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Już jutro mój kandydat zostanie prezydentem.
1
@Astad jeśli ktoś w ten sposób wychował dziecko to nie poradził sobie z rolą rodzica
0
Kto jest obecnie najgorszym piłkarzem w Barcelonie?
1
@Sysia11 Bravo to jeden z lepszych bramkarzy. I chyba mój ulubiony
0
@MessiForeverTheBest top 3.
0
Czy Ter Stegen jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie?
1
@Eklerek nie wiem nawet wszystkie kobiety są piękne @Hshdhrhdh
0
@Eklerek ja na onlyfansa już tyle wydałem.. nie da się powstrzymać
1
@Esteban_ @Jakchcesz zajmijcie się poważną muzykę. U mnie na słuchawkach leci cały czas Mozart.
0
@adamek20151 oczywiście że dotyczy, ja jako jeden z niewielu staram się dojść do prawdy.
0
@adamek20151 baguvix, równa się wielki mózg
0
@barcelonaLM ja nawet nie wiem w jakiej oni drużynie grają. Wiem że Rashford robił z Ten Hagem, teraz nie wiem
1
Jak ktoś myśli że nie da się sterować pogodą to jest zwykłym naiwniakiem.
0
@tomek8756 wszystko zależy od ambicji, jeśli ktoś chce być dobry to przychodzi godzinę wcześniej co najmniej
1
@Hshdhrhdh Arsenal i tak nie wygra czegokolwiek w tym sezonie
1
@JohnKennedy postać z mojej ulubionej kreskówki na cn w dzieciństwie. @mordini123 nie lubią CM Punka i są słabi
0
Jeszcze niech ktoś powie że AEW robi overbooking. 8 AA i nic. Oczywiście w AEW są beznadziejni zawodnicy typu królik Baks, ale na szczęście przegrali ostatnią walkę. @PatrychoO @lucas/catalan @negreanu a triple H to dramat, nie wolno mu ufać nawet jak mówi dzień dobry
PS lepszy Rhodes bez jaj niż sprzedawczyk Cena
0
@Rastafarnianin to byłby świetny meczyk.
1
Takie wyjazdy na azjatyckie mecze nie mają sensu. Powinniśmy robić sparingi z topowym drużyną
0
@JohnKennedy mój wujek Ameryka nigdy fan republikanów ale duży fan Trumpa, za każdym razem głosował
0
@Filipem bez dobrej drużyny to ciężką
1
@Filipem ale już za stary będzie
1
@Filipem mundial
1
Nie ma co się oszukiwać sezon 2025/26 będzie ostatnim ważnym sezonem w piłce.
1
@PatrychoO dziewczyna zostawiła mnie dla chrzestnego, idę się upić. Nie oglądałem jeszcze summerslam także nie pozdrawiam serdecznie i nie życzę miłego wieczoru
1
@PatrychoO ja wczoraj to przetrwałem. Jestem zły i nie oglądam, jest protest
0
A ten parodysta co otwiera show? @PatrychoO
1
@PatrychoO sprzedawczyk przegra, bez jaj Cody wygra, beznadziejna walka
1
@FcPortoFan1999 nie miałem. W CS miałem ogromny talent, w Lola byłem słabszy, ale kiedyś na solo q wygrałem na Perkza linie
0
@Encore ja w swoim prime robiłem fejmów a nawet pro plajerów. Obecnie pewnie niska ranga by była