0

@shinthps jest więcej niż jedno słońce

2

@macio_944 o co chodzi?

0

@Encore nic to nie zmienia w kontekście szans Arsenalu na wygranie czegokolwiek

1

@NeroTFP1 gość z sylwetki wygląda jak oszczepnik i prawie łamie 46 na 400, a słyszałem chyba że z kontuzjom startował. Niesamowity człowiek

0

@Stinger_ United ma minimalne szanse że coś wygra, Arsenal takich nie ma.

0

@Borry a na ile?

0

@Kapitan hawk z kim grają?

4

Jeśli Barcelona wygra w tym roku ligę mistrzów to Real Madryt nie wygra

0

Cody Rhodes nie jest dobrym mistrzem, ale lepszy on niż Cena. To jak złota piłka Vinicius vs Rodri. @PatrychoO @mordini123

0

@MessiForeverTheBest u mnie jest press X to talk to gurls

0

@MessiForeverTheBest ja dobrze akurat gram.

0

Gra z dobrą fabułą i słabym gejmplejem?

2


Cristiano Ronaldo wygrywa mundial po ostrym meczu z Hiszpanią, tymczasem Messi kiedy Ronaldo wznosi puchar. @PatrychoO oby tak nie było

0

@JohnKennedy Kopernik

0

@JohnKennedy Bisiaux już wczoraj pokazał w Burgosie. Seixas nadchodzi, Pogacorowi zostało jedno TdF do wygrania, a Decathlon się zbroi

0

@JohnKennedy starszy pan bez perspektyw na lepsze jutro
@KidusFCB dlatego że ten o to kolarz wziął wiatrówkę i rozprawił się z kotem ministra San Marino

1

@Jakchcesz Cristiano Ronaldo ma trochę więcej ale jestem za pozdro.

1

@JohnKennedy włoski kolarz drużyny Bahrain o pseudonimie Tiberi ma inne zdanie na ten temat

1

@Czajka90 to nic nie zmieni. I tak Arsenal nie wygra

1

@Hshdhrhdh no ale nie mam firmy żadnej. Szkoda bo mógłbym odkryć wielkie rzeczy

8

Ja bym te pieniądze przeznaczył na dziewczyny i badania kosmosu. Widocznie przedsiębiorcy w Polsce nie są aż tak ambitni.

1

Cristian Romero, tylko on może nas uratować, wszystkie pieniądze na niego

2

@PatrychoO Max Verstappen jest najlepszy

2

@PatrychoO Lando Norris to największy dramat tego sportu i taka jest jedyna prawda o F1. @PatrychoO

0

@gumaz piłkarsko potencjał na średniaka La Liga bym miał, ale po za szybkością nie wiele mam do zaoferowania

0

Polskie zespoły potrzebują Juliana Alvareza

1

Dziś za Cyprem bo gra tam Argentyńczyk Cabrera, a Argentyńczyków trzeba wspierać. @fart

0

@mekston strzela dużo goli w Atletico a Sorloth mu przeszkadza

0

@lithotripter z Argentyna nigdy

1

@Lanosss zgłoszone. Jest w mojej 11 nielubianych piłkarzy a obok Argentyńczyków nie jest łatwo być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?