1

@Kessie a ja piję wodę i słucham Beethovena

0

Kibicowanie Majorce to wstyd

0

Im więcej przegrywa Real tym lepiej

2

@Astad jak mężczyzna w dzisiejszych czasach nawet traktorem nie potrafi robić to się nie dziwię kobietom

0

@mekston dlatego jeśli się nie da.. niech uda się przynajmniej Alonso

1

Jeśli Max nie da rady za rok wygrać mistrza... Niech wygra Alonso... @mekston @Kessie

0

@mekston hatrikus na mundialikus nie strzelikus? To sądzę że jest dramat. 5 mundialow i nie dał rady

1

@Jakchcesz a to już znak upadku naszej cywilizacji, kiedyś piramidy budowali, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.. teraz nie potrafią nic zbudować.

3

Dziewczyny co sądzicie o chłopakach którzy nie potrafią jeździć traktorem? Dla mnie dramat.

3

To że drużyna gra dobrze w premier league nie oznacza że będzie dobrze w lidze mistrzów

2

@July_6_BcN tak ale to cukier bez cukru

4

Ten moment kiedy pomyliłeś sól z cukrem i pijesz herbatę

4

Już Liverpool lepszy od Arsenalu.. mamy dopiero początek sezonu.

1

Kibicujemy dzisiaj wszystkim drużynom z premier league.

2

@Hshdhrhdh z Ronaldo pewnie nie, ale nie widziałem jeszcze w życiu lepszego napastnika od Alvareza.

4

Dziś gra Liverpool
@Czajka90 przestańcie się kompromisować i kupcie Alvareza i wygracie może nawet nie tylko premiera league ale jeszcze i ligę mistrzów. @Encore

1

Cristiano Ronaldo podchodzi do ciebie i mówi że czas się zbierać.. co robisz?

1

@blakkudium czemu nie głosujesz na Alvareza?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Shelton to jeszcze nawet dobry jest. Drapacz to dramat. @Encore ja już pisałem kiedyś układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic zniszczy ten sport

0

@Czajka90 z kim grają? Ja nie będę oglądać. Pozdro

13

Moja sytuacja wczoraj w żabce.
Pani kasjerka - proszę 87 zł
Ja - nie

0

@mekston z pewnością będę brał pod uwagę opinię piłkarza Realu

0

Dużo trudniejsza jest kategoria C niż B na prawko? Bo trochę musiałem się męczyć z B

0

Kto jest największą legendą Arsenalu?

1

@Kessie na tym się akurat nie znam. Znam się na to na zerowych szansach Arsenalu na wygranie ważnego trofeum

0

@Herato nie wiem. Wiem że Arsenal nie wygra premier league

1

@Hshdhrhdh Nie. Maja wzięła już ślub, a ja nie chcę oszukiwać potencjalnej żony, a w trakcie przysięgi myśleć o Mai

1

@PatrychoO a ja lubił, podczas jedneog wywiadu o wymarzonego rywala powiedział że nie powie wprost ale że time będzie clobberował

0

Ślub to piękne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?