Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hshdhrhdh ale po co po angielsku wstawiasz bez tłumaczenia i większość nie wie o co chodzi
1
@Hshdhrhdh ja akurat nie mam czasu na głupoty, chcę zmieniać świat, badać kosmos, budować piękne budowle jak za starych czasów..
0
@mekston układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic niszczy ten sport, to jest banda czworga pod publikę udają że się nie lubią
2
Jak wyglądałby świat bez kobiet, czyli sami chłopacy?
0
@Matiasio nie trzeba kibicować Realowi dramat żeby wiedzieć że to Ronaldo jest goatem
1
Unia Europejska. Tak czy nie?
0
@HarveySpecter ja wolę bez związku
1
@tomek8756 rozumiesz że nie jesteś patriota skoro nie chcesz prezydenta który wzbudza szacunek na arenie międzynarodowej. wstyd
4
Może ja będę kiedyś prezydentem i ja będę uczestniczył w różnych ważnych rozmowach..
0
@JohnKennedy ja kiedyś natknąłem się na niedźwiedzia w lesie, chciał się bić ale spojrzałem na niego groźnie i uciekł, pewnie po kolegów poszedł, ale nie chciało mi się czekać. Szkoda
1
Jak zainstewować żeby w rok zarobić 100 koła przynajmniej
2
@macio_944 Nightmares to będą mieć fani 2022 za rok. Hahaha zobacz @Encore jak wykorzystałem sytuacyjnie żarcik
0
@JohnKennedy nie będę tego oglądać
0
Interesujecie się czasem chłopakami waszych byłych? Ja ostatnio pisałem z byłą i jej chłopak głosował na Nawrockiego
1
@Encore więcej reprezentantów 2022 i się uda. Encore czas zmierzyć się z prawdą
1
@Eklerek ale mecz dobry i to najważniejsze
2
@Eklerek no bo to wstyd jest l.
2
@macio_944 wiemy wszyscy dobrze kto tam jest najlepszym napastnikiem, a kto nim nie jest @kanver_
1
@blakkudium Alvarez jest najlepszym piłkarzem na świecie
1
@blakkudium to pewnie wina Sorltoha że nie upilnował??
2
Gratuluję wygrania meczu, ale to za mało. @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie
0
@Kgorecki2500 to jednak nie komprimisujesz się. Ale obie gry wysoko sobie cenię.
0
@Kgorecki2500 zagraj sobie w Ciężki Deszcz jak grasz w Detroit a nie komprimisujesz się
2
@Laminedependencia witaj panie bardzo serdecznie, niestety muszę pana zgłosić, ale z szacunkie
Ps też jestem fanem Yamala
0
@JohnKennedy ja dziewczyny bardzo chętnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
4
@Luciano99 ja nie chcę pieniędzy. Ja chcę alkohol
0
@Pnog37 robię setkę poniżej 10 sekund
0
@MessiForeverTheBest@Vegeta88 @Hshdhrhdh akurat pod względem szybkości żaden piłkarz Argentyny nie jest nawet blisko mnie, przez jakieś 20 minut mógłbym zagrać topowy mecz
3
@Sysia11 ja będę wykonywać
2
@macio_944 Brawo dla Yamala świetny mecz, Vamos