1

@Hshdhrhdh ale po co po angielsku wstawiasz bez tłumaczenia i większość nie wie o co chodzi

1

@Hshdhrhdh ja akurat nie mam czasu na głupoty, chcę zmieniać świat, badać kosmos, budować piękne budowle jak za starych czasów..

0

@mekston układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic niszczy ten sport, to jest banda czworga pod publikę udają że się nie lubią

2

Jak wyglądałby świat bez kobiet, czyli sami chłopacy?

0

@Matiasio nie trzeba kibicować Realowi dramat żeby wiedzieć że to Ronaldo jest goatem

1

Unia Europejska. Tak czy nie?

0

@HarveySpecter ja wolę bez związku

1

@tomek8756 rozumiesz że nie jesteś patriota skoro nie chcesz prezydenta który wzbudza szacunek na arenie międzynarodowej. wstyd

4

Może ja będę kiedyś prezydentem i ja będę uczestniczył w różnych ważnych rozmowach..

0

@JohnKennedy ja kiedyś natknąłem się na niedźwiedzia w lesie, chciał się bić ale spojrzałem na niego groźnie i uciekł, pewnie po kolegów poszedł, ale nie chciało mi się czekać. Szkoda

1

Jak zainstewować żeby w rok zarobić 100 koła przynajmniej

2

@macio_944 Nightmares to będą mieć fani 2022 za rok. Hahaha zobacz @Encore jak wykorzystałem sytuacyjnie żarcik

0

@JohnKennedy nie będę tego oglądać

0

Interesujecie się czasem chłopakami waszych byłych? Ja ostatnio pisałem z byłą i jej chłopak głosował na Nawrockiego

1

@Encore więcej reprezentantów 2022 i się uda. Encore czas zmierzyć się z prawdą

1

@Eklerek ale mecz dobry i to najważniejsze

2

@Eklerek no bo to wstyd jest l.

2

@macio_944 wiemy wszyscy dobrze kto tam jest najlepszym napastnikiem, a kto nim nie jest @kanver_

1

@blakkudium Alvarez jest najlepszym piłkarzem na świecie

1

@blakkudium to pewnie wina Sorltoha że nie upilnował??

2

Gratuluję wygrania meczu, ale to za mało. @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie

0

@Kgorecki2500 to jednak nie komprimisujesz się. Ale obie gry wysoko sobie cenię.

0

@Kgorecki2500 zagraj sobie w Ciężki Deszcz jak grasz w Detroit a nie komprimisujesz się

2

@Laminedependencia witaj panie bardzo serdecznie, niestety muszę pana zgłosić, ale z szacunkie
Ps też jestem fanem Yamala

0

@JohnKennedy ja dziewczyny bardzo chętnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

4

@Luciano99 ja nie chcę pieniędzy. Ja chcę alkohol

0

@Pnog37 robię setkę poniżej 10 sekund

0

@MessiForeverTheBest@Vegeta88 @Hshdhrhdh akurat pod względem szybkości żaden piłkarz Argentyny nie jest nawet blisko mnie, przez jakieś 20 minut mógłbym zagrać topowy mecz

3

@Sysia11 ja będę wykonywać

2

@macio_944 Brawo dla Yamala świetny mecz, Vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?