Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy artysta muzyczny w historii? Moim zdaniem Beethoven zjada konkurencję
1
@July_6_BcN mam zbyt mało pieniędzy na dokonywanie wielkich rzeczy i odkryć. A chciałbym zbadać cały kosmos, niestety mamy bezużytecznych krypto milionerów, czy milionerów z nieruchomości, nic nie wnoszą do społeczeństwa, a mają pieniądze
8
Ziemia nie jest płaska, to są akurat bzdury.
0
@Kasy Real Madryt
0
@Hshdhrhdh jest w Al Nassr to im kibicuję, Realowi nigdy nie kibicowałem i kibicować nie będę
1
@Encore wybrałem Barcelona, Al Nassr natomiast od prawie 3 lat drugi ulubiony klub
3
Dobrze że za dzieciaka nie wybrałem Realu Madryt na ulubiony klub
9
@Jakchcesz ja nie wiem po co wchodzić do jakiejkolwiek rzeki, ale społeczeństwo niestety cofa się do tyłu
2
@macio_944 Nie, nie mam jakiegoś kolegę z tego kraju
2
Frytki marchewkowe tak tak tak. Zdecydowanie. Moje ulubione
1
@macio_944 kupisz mi to?
0
@Lionel_Messi10 szkoda że 3 lata temu Thuram tak nie gra
0
Sędzia jest jak jest kartka i gwizdek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lanosss nie oglądam tv. Wstyd
1
@JohnKennedy Alexis
1
@July_6_BcN no talent do piłki nożnej musi być. lecę do Brazylii niedługo. Może się uda
0
Ile metrów kwadratowych potrzebują rodzice z synem?
0
W Liverpoolu jest tylko jeden dobry piłkarz. Oczywiście jest to Alexis
0
@maciekofcb i po co było łamać regulamin?
0
@D10SLEO ja miałem podobną reakcję jak dowiedziałem się że Maja ma chłopaka
0
@FcPortoFan1999 oczywiście że pro. Teraz bym z silvera nie wyszedł ale kiedyś łatwo czalendzek wchodził
0
@Encore ja wolę CS. W Lola słaby byłem, kiedyś linie na Perkza wygrałem, ale to fart na solo q. W CS pro playerów robiłem jak chciałem wiele razy
3
@PatrychoO chyba moja ulubiona interakcja z fanami w historii WWE
0
@Starrk Alvarez na spokojnie do końca kariery przebije go w golach
0
@Starrk liczę tylko ligi europejskie, a nawet jakbym liczył i inne to nie jest najlepszym zawodnikiem kolejki
1
Kolejka jeszcze się nie skończyła, ale i tak moim zdaniem. Najlepszy napastnik kolejki -Alvarez, najlepszy pomocnik-Mastantuano, najlepszy obrońca- Cuti Romero, najlepszy bramkarz - Dibu Martinez
0
@Eklerek w jakiej on teraz drużynie gra?
1
@Encore dosyć kompromisowania się.
@Lionel_Messi10 tak, Mastantuono jest najlepszy i Alvarez też
1
Niestety ale Pedriemu dużo brakuje do Mastantuono