Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy chciałbyś żeby twój ulubiony klub wstrzymał się trochę z transferami a pieniądze inwestował trochę w krypto?
2
@Frimpong gdybym miał więcej hajsu to chętnie
1
Jak ktoś jest kibicem Barcelony to w dzisiejszym meczu kibicuje Barcelonie i nie ma żadnego "ale"
0
@Eklerek zastanawiam się ile bym miał gdyby każdy z ramblowiczów przez rok oddawał mi swoją pensję. Pozdro
0
@Eklerek ile zarabiasz miesięcznie?
0
@mekston oby zawodnik z bandy czworga przegrał
1
@mordini123 nie ma dziewczyn
1
@Laminedependencia ale przecież to zmienia absolutnie nic
4
Damian do mnie dzwoni.. dawno z nim nie rozmawiałem, ciekawe czego chce
2
Się ramblowicze produkują o jakiś transferach, ten do tego klubu, ten do tego i inne takie bzdury. A ja zdrowy rozsądek, od początku pisałem że nic to zmienia w kontekście zerowych szans Arsenalu na wygranie trofeum które ma znaczenie. JK zawsze wyszło na moje
3
Lepiej późno nic wcale. I tak wstyd @Frimpong
0
@mekston w karnych nie, bo nie było by karnych i przegrana w regulaminowym xdd
0
@NeroTFP1 Liverpool wydaje za dużo
0
Almeida w tej firmie to dostałby baty od Lipowitza, już nawet nie mówię o Remco. Bardziej ofensywne ściganie i Cicone nie ma.. chyba Gall jest moim faworytem do 3 miejsce mimo że mam wrażenie że jego progress nie idzie jak powinien. Swoją drogą syn Belokiego świetnie dziś. @JohnKennedy
0
@Encore nie jest nawet blisko Onany
1
@Frimpong haha. Będę się śmiać
1
@fart ja kibicuję Liverpool żeby przestali w końcu marnować pieniądz
2
Po co Liverpool tyle wydaje na kolejnego piłkarza... Zamiast szastać pieniądzmi mogli by dać mi.
0
@sergio5 a ja uważam że Ten Hag. A moje zdanie jest ważniejsze
3
@MichuZ44 Lando Norris osiągnie sukcesy takie że sukcesy Hamiltona będą zapomniane. Najlepszy kierowca w historii. Pozdro
0
@Eklerek chyba 32.5
1
@macio_944 w sumie nie wiem, ale produkcja mleczna na obecną chwilę bardziej opłacalna niż mięsna
8
Cena żyta za tonę to dramat jakiś. @macio_944 jak chcesz zostać rolnikiem to idź w produkcje mleczną, to się obecnie bardziej opłaca
1
@Hshdhrhdh gole się nie liczą według wyznawców 2022
2
@macio_944 kilogram kurczaka i 3 worki ryżu muszę zjeść do drugiej...
5
Koniec wakacji jak ukończy się już szkołę to coś pięknego.
4
Wy oglądacie sobie jakieś mieczyki Realu, a ja gram w asasyna mirage.
0
@FcPortoFan1999 co ty wygadujesz skoro niszczą ogórków z Francji to co zrobią z nami? Ja się boje
0
Jak bardzo w skali 0-10 boisz się wielkiego PSG,bo to przecież najlepsza drużyna w historii? Prawda?
1
@mekston trzeba się bać PSG, ja już pod kocem cały czas jak widzę jak oni grają, chyba tak zostanę, nie dam rady obejrzeć naszego meczu z PSG bo to takie straszne..