0

Czy chciałbyś żeby twój ulubiony klub wstrzymał się trochę z transferami a pieniądze inwestował trochę w krypto?

2

@Frimpong gdybym miał więcej hajsu to chętnie

1

Jak ktoś jest kibicem Barcelony to w dzisiejszym meczu kibicuje Barcelonie i nie ma żadnego "ale"

0

@Eklerek zastanawiam się ile bym miał gdyby każdy z ramblowiczów przez rok oddawał mi swoją pensję. Pozdro

0

@Eklerek ile zarabiasz miesięcznie?

0

@mekston oby zawodnik z bandy czworga przegrał

1

@mordini123 nie ma dziewczyn

1

@Laminedependencia ale przecież to zmienia absolutnie nic

4

Damian do mnie dzwoni.. dawno z nim nie rozmawiałem, ciekawe czego chce

2

Się ramblowicze produkują o jakiś transferach, ten do tego klubu, ten do tego i inne takie bzdury. A ja zdrowy rozsądek, od początku pisałem że nic to zmienia w kontekście zerowych szans Arsenalu na wygranie trofeum które ma znaczenie. JK zawsze wyszło na moje

3

Lepiej późno nic wcale. I tak wstyd @Frimpong

0

@mekston w karnych nie, bo nie było by karnych i przegrana w regulaminowym xdd

0

@NeroTFP1 Liverpool wydaje za dużo

0

Almeida w tej firmie to dostałby baty od Lipowitza, już nawet nie mówię o Remco. Bardziej ofensywne ściganie i Cicone nie ma.. chyba Gall jest moim faworytem do 3 miejsce mimo że mam wrażenie że jego progress nie idzie jak powinien. Swoją drogą syn Belokiego świetnie dziś. @JohnKennedy

0

@Encore nie jest nawet blisko Onany

1

@Frimpong haha. Będę się śmiać

1

@fart ja kibicuję Liverpool żeby przestali w końcu marnować pieniądz

2

Po co Liverpool tyle wydaje na kolejnego piłkarza... Zamiast szastać pieniądzmi mogli by dać mi.

0

@sergio5 a ja uważam że Ten Hag. A moje zdanie jest ważniejsze

3

@MichuZ44 Lando Norris osiągnie sukcesy takie że sukcesy Hamiltona będą zapomniane. Najlepszy kierowca w historii. Pozdro

0

@Eklerek chyba 32.5

1

@macio_944 w sumie nie wiem, ale produkcja mleczna na obecną chwilę bardziej opłacalna niż mięsna

8

Cena żyta za tonę to dramat jakiś. @macio_944 jak chcesz zostać rolnikiem to idź w produkcje mleczną, to się obecnie bardziej opłaca

1

@Hshdhrhdh gole się nie liczą według wyznawców 2022

2

@macio_944 kilogram kurczaka i 3 worki ryżu muszę zjeść do drugiej...

5

Koniec wakacji jak ukończy się już szkołę to coś pięknego.

4

Wy oglądacie sobie jakieś mieczyki Realu, a ja gram w asasyna mirage.

0

@FcPortoFan1999 co ty wygadujesz skoro niszczą ogórków z Francji to co zrobią z nami? Ja się boje

0

Jak bardzo w skali 0-10 boisz się wielkiego PSG,bo to przecież najlepsza drużyna w historii? Prawda?

1

@mekston trzeba się bać PSG, ja już pod kocem cały czas jak widzę jak oni grają, chyba tak zostanę, nie dam rady obejrzeć naszego meczu z PSG bo to takie straszne..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?