Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już za dwa lata, już za dwa lata, Bayer będzie mistrzem drugiej bundesligi. Ten Hag specjalista udowodni tym razem w Bayerze że to Ronaldo był problemem
1
@Bocheno1 z życia wzięte. Znam taki związek
1
@Hshdhrhdh to nie ma być ze śmiechu. To jest przykre
1
Ten moment kiedy mężczyzna przyłapuje swoją kobietę jak kibicuje Southampton...
1
@JohnKennedy byłem przekonany że Widar też jest 05 zawsze mi się myli. Ale i tak ja wolę Fina
1
No i Seixas rozjechał na górskiej czasówce. Wyścigu może nie zdominował kompletnie, ale rywale potężni. Cały rocznik 06 zapowiada się wybitnie. Nie tylko Seixas . Finn jest bardzo mocny, Omrzel mimo słabszego wyścigu to też duży talent, na Ramireza też trzeba zwracać uwagę. @JohnKennedy
0
@MichuZ44 dawaj Lando. Będzie wyścig
5
Jakie plany na dziś panowie i panie? U mnie teraz far cry 3 na PS3, może potem far cry 5 na ps 4 i na noc albo far cry na laptopie albo far cry 6 na ps5
2
@Jakchcesz Ubisoft jakoś normalnie potrafi produkować te Asasyny, jeszcze po drodze czasem jakiegoś Far Kraja zrobią, a ile trzeba czekać na wiedźmina?
2
@Encore miałem dużo lepsze
2
@Encore pisałem ostatnią z moją pierwszą byłą, głosowała na lewicę w pierwszej turze
7
Tylko Popitek może reprezentować Ramble na arenie międzynarodowej.
0
@A4ron zgłoszone. Choć oczywiście dawaj Kamil
2
@JohnKennedy wstyd Pogacar. Beznadziejna gra. Już Spilak zagrałby lepiej
0
Wyjaśnij mi ktoś ten mecz Polska Słowenia na Formułe Jeden. Bo nie znam się na koszykówce
0
Muszę dobić jeszcze 2500 kalorii do końca dnia. Co tu zjeść?
1
@barcelonaLM układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic niszczy ten sport
2
@Hshdhrhdh Walcz i spełniaj marzenia
0
@JohnKennedy Ayuso jest jednym z dwóch kolarzy na całym świecie których jakkolwiek szanuję
0
@JohnKennedy z 82/83, waga nie wiem z 90 może było raczej
0
@JohnKennedy ja w BP rekord 140, ale przerwa obecnie w ćwiczeniach
0
@Starrk no większe niż Zielona Góra z pewnością. Z Olsztynem pewnie porównywalnie...
1
@Starrk gdzie Gliwice?
1
Barcelona, przeciwnicy Al Nassr, PSG, Manchester City, Liverpool. Real Madryt przeciwnicy: Bodo, Bayer, Ktoś z Francji, Kopenhaga
3
@gumaz nie spożywam
0
@JohnKennedy tam szanse ma większe ale wciąż małe na pokonanie Tadeja. Problem Remco jest taki że jego sufit jest ogromny i Remco w 100 procent formy jest lepszy od całej reszty( oprócz wiadomej dwójki) ale już Remco 90% nie jest lepszy. No i Remco potrzebuje idealnych przygotowań, wszystko musi być idealnie by działało. Plus taki że Jonas i Tadek długo jeździć nie będą, może nikt się nie rozwinie wystarczająco i wtedy Remco potencjalnie Tour mógłby wygrać. Inna sprawa to obstawiam że on też szybko skończy karierę.
Ogólnie słaby Jonas się tu wydaje. Problem taki że jego największym rywalem jest ociężały Almeida. Cicone niby sezon życia, ale takie etapy gdzie w sumie jest jeden podjazd i dynamiczne ściganie to woda na młyn dla niego. Gorzej powinien mieć na etapach gdzie przewyższenia będą się mocniej kumulować, to samo BERNAL po kontuzji, który jest bardzo dynamiczny, chyba nawet bardziej niż był w przeszłości. Dlatego chyba za faworyta numer 3 uznałbym Galla który zatrzymał się w rozwoju i kompletnie mnie nie przekonuje...
0
@JohnKennedy Mimo wszystko topowy Remco jest zdecydowanie 3 najlepszym kolarzem na GT w peletonie, z topowym Pogacarem i Jonasem nie wygra Nigdy
0
@JohnKennedy Ayuso w formie z Giro wygrałby tu 2 etap. Ogólnie obstawiam że gdyby był jakiś dynamiczny MTF z wszystkimi kolarzami to top 4 byłoby 1. Tadej 2. Jonas 3. Del Toro/Ayuso
0
@zadafcb jedyny który nie boi się robić to co myśli. Szkoda
1
@Kessie dość kompromisowania się