Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rifek nie sprawdzam, wiem że tak jest.
2
@mrboom na podstawie moich armatorskich obserwacji i rozmów z kolegą który się tym interesują, są dwa słońca. Ale nie wykluczam że jest inaczej, nie mam natomiast funduszy na robienie badań
1
@JohnKennedy na grilu to się różne rzeczy robiło w młodości
0
@Mlodypro101 a skąd wiesz że natura przetrwa. Słyszałem że słońca mają się zbuntować i zgasnąć, istnienie będzie nie możliwe.
0
Jak radzisz sobie z myślą że z każdym dniem jest coraz bliżej końca świata?
0
@TR3YWAY głupoty dla niegrzecznych dzieci, 250 bez żadnych g na kg to bare minimum, aczkolwiek każdy szanujący się człowiek wali 300 plus
0
@barcelonaLM to jest banda czworga, trzeba na nich uważać
1
@blakkudium tak jest. Brawo. W końcu życie zaczyna się układać
0
@Sysia11 ja jem obecnie kilogram kurczaka i 3 worki ryżu z pomidorami, ogórkami i rukolą.
0
@LeoMessiiBarcaPepa są i piłkarze zdecydowanie za dużo zarabiają. Zobacz na kontrakty topowych drużyn: City, Barcelona, PSG, Liverpool i inne takie
@Hshdhrhdh Chloe Kelly
1
Dysproporcje w zarobkach między piłkarzami i piłkarkami są smutne.
0
@MesQueUnClub_87 to trochę tak jakby redzi mieli odpowiadać na pytanie czemu nowy god of war jest słaby przykładowo. Ale jako że mam ogromny szacunek do Ubi to chętnie poznałabym ich zdanie
3
Assassin's Creed Shadows zjadło expedition 33, co to w ogóle jest..
5
Piłkarze Barcelony zarabiają zbyt dużo
0
@zadafcb nie wiem czego organizatorzy się spodziewali. Poglądy Basków znane są nie od dziś
0
@Danny Gaucho nawet drejka mają
@mekston
0
Drodzy rolnicy, co się bardziej opłaca na średniej jakości ziemi na obecną chwilę? Rzepak czy pszenica? @macio_944
3
@MesQueUnClub_87 myślę że Shawshank daje radę. Podobała mi się scena ze starszym panem
1
@gumaz około 162
0
Ludzie w dzisiejszych czasach zbyt dużo oglądają TV a potem wypisują głupoty w internecie
1
@kundee oczywiście że nie
0
@daniel32778 oczywiście że to prawda. Nie zawsze wszystko się udaje w życiu
@MessiForeverTheBest bardziej Bernardo
0
Nie trzeba mieć hat trika na mistrzostwach świata żeby być wybitnym piłkarzem
0
@RozowaPantera to bardziej disco polo ale Skolim lubię. A tak to tylko muzyka klasyczna. Beethoven głównie
1
Najbardziej przereklamowany władca w historii? Dla mnie Aleksander Macedoński zjada konkurentów pod tym względem
5
@JohnKennedy jesteś w stanie mi przełożyć ten mecz Polska Francja na F1 żebym mógłatwo zrozumieć?
0
@JohnKennedy Zverev jako jedyny nie z bandy czworga, tylko on może coś zmienić, warto dać szansę
0
@lucas/catalan coś nowego się wydarzyło w ich relacjach? Ale ogólnie fakt TNA jest traktowane tragicznie na tej współpracy
1
Jakie miałeś relacje z nauczycielami podczas swojego pobytu w szkole? Ja np byłem ulubieńcem dyra
1
@kundee owoce i warzywa