Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy w życiu bym nie powiedział że Pidcock pojedzie czasówkę lepiej niż Hindley
0
@clyde to wszystko to spisek, w telewizji chcą by ludzie myśleli że jest tak jak oni mówią, zakłamują rzeczywistość. Wyłącz TV, włącz myślenie
5
@Encore moja przyszła żona będzie jeździć aventadorem
4
Już prawie 4 lata od mojej czwartej próby egzaminu na prawo jazdy, a ja do dziś pamiętam. Podczas robienia łuku do tyłu zamyśliłem się strasznie, przegapiłem moment w którym należy odkręcać kierownicę i przejechałem pachołki...
0
Udało się nowy rekord na setkę - 9.94. szybkość jest, szkoda że kondycja słaba
0
Jest takie słynne powiedzenie: wszystkie drogi są w Rzymie. Jak to jest że w tych starych czasach nie mieli telewizora i innych badziewi a potrafili zbudować świetną infrastrukturę drogową?
3
@Ku84fcb 13. Właśnie wtedy Goat wygrywał euro, a Bravo bronił wspaniale karne i życie było najlepsze wtedy
1
@MessiForeverTheBest jak Messi nie wygra to marzenie
5
@Encore lubię Yamala, ale jest duży słabszy od Mastantuono. Pozdro @Encore
9
Mini wszystko wydaję mi się że jak ktoś nie popiera konfederacji tylko popiera np Platformę, to nie zagłosuje w wyborach na konfederację
2
@Eklerek moja dziewczyna będzie chodziła po wszystkich weselach w najdroższej, najpiękniejszej i białej sukience i będzie przyćmiewać wszystkie panny młode, jeśli tak nie będzie to zawiodłem
1
@blakkudium Guardiola do roboty.
1
@JohnKennedy dla mnie to De Lie jeśli jest w formie z renewi, jest dużym faworytem, on chyba miał problemy mentalne na początku sezonu. A tak to tradycyjnie Matthews jak zawsze w tym wyścigu w top 3 musi być
1
Dziś w końcu jeden z pięknych dni w roku w których to Pogacar będzie miał ciężką wygrać wyścig. @JohnKennedy
1
Kobieta w białej sukience na weselu. Tak czy nie?
2
@blakkudium Cristiano zawsze doceniał piłkarzy Barcelony jako wspaniałych przeciwników. Aczkolwiek mam nadzieję że zostanie w Barcelonie
4
@blakkudium nie jem kebaba, jeśli dostanę powołanie za rok to muszę być w formie
17
Byłem dzisiaj w złotych tarasach, słabo chłopami ubrane, żadnego fajnego ficiku, a ja se chodziłem pasek Off-White, reszta też całkiem dobrze, ale współczuję dziewczynom że się ubrać chłopy nie potrafią
1
@Stinger_ to i tak dłużej niż przeciętny ramblowicz wytrzymuje w łóżku
0
@JohnKennedy byłem przekonany że Vine dzisiaj wygra..
1
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze. Dość trucia ludzi
9
Pieniądze najlepiej wydawać na luksusowe ubrania
0
@Stinger_ dondesta Leo Messi? @mekston
0
@gumaz minus 2 lata miałem, nie mogłem nic zrobić
1
@PatrychoO hahaha Argentyna.
1
Jakiego tenisistę opisują słowa piosenki Taylor Swift: He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well. Dla utrudnienia nie może to być Grek
5
Trzeba włączyć myślenie. To podstawa
1
Strasznie słaby jest Jonas na tej Vuelcie, ale to jeszcze bardziej świadczy o Almeidzie. Lipowitz w formie z touru rozwaliłby tu wszystkich w górach(pomijając że na pagórkach by stracił) @JohnKennedy
1
@PatrychoO nigdy za to nie grałem w ghosta ale oglądałem i klimat fajny, system walki też mi się podobał, może kiedyś
1
@PatrychoO wolę assassin's Creed Shadows. Pozdro