0

@JohnKennedy w życiu bym nie powiedział że Pidcock pojedzie czasówkę lepiej niż Hindley

0

@clyde to wszystko to spisek, w telewizji chcą by ludzie myśleli że jest tak jak oni mówią, zakłamują rzeczywistość. Wyłącz TV, włącz myślenie

5

@Encore moja przyszła żona będzie jeździć aventadorem

4

Już prawie 4 lata od mojej czwartej próby egzaminu na prawo jazdy, a ja do dziś pamiętam. Podczas robienia łuku do tyłu zamyśliłem się strasznie, przegapiłem moment w którym należy odkręcać kierownicę i przejechałem pachołki...

0

Udało się nowy rekord na setkę - 9.94. szybkość jest, szkoda że kondycja słaba

0

Jest takie słynne powiedzenie: wszystkie drogi są w Rzymie. Jak to jest że w tych starych czasach nie mieli telewizora i innych badziewi a potrafili zbudować świetną infrastrukturę drogową?

3

@Ku84fcb 13. Właśnie wtedy Goat wygrywał euro, a Bravo bronił wspaniale karne i życie było najlepsze wtedy

1

@MessiForeverTheBest jak Messi nie wygra to marzenie

5

@Encore lubię Yamala, ale jest duży słabszy od Mastantuono. Pozdro @Encore

9

Mini wszystko wydaję mi się że jak ktoś nie popiera konfederacji tylko popiera np Platformę, to nie zagłosuje w wyborach na konfederację

2

@Eklerek moja dziewczyna będzie chodziła po wszystkich weselach w najdroższej, najpiękniejszej i białej sukience i będzie przyćmiewać wszystkie panny młode, jeśli tak nie będzie to zawiodłem

1

@blakkudium Guardiola do roboty.

1

@JohnKennedy dla mnie to De Lie jeśli jest w formie z renewi, jest dużym faworytem, on chyba miał problemy mentalne na początku sezonu. A tak to tradycyjnie Matthews jak zawsze w tym wyścigu w top 3 musi być

1

Dziś w końcu jeden z pięknych dni w roku w których to Pogacar będzie miał ciężką wygrać wyścig. @JohnKennedy

1

Kobieta w białej sukience na weselu. Tak czy nie?

2

@blakkudium Cristiano zawsze doceniał piłkarzy Barcelony jako wspaniałych przeciwników. Aczkolwiek mam nadzieję że zostanie w Barcelonie

4

@blakkudium nie jem kebaba, jeśli dostanę powołanie za rok to muszę być w formie

17

Byłem dzisiaj w złotych tarasach, słabo chłopami ubrane, żadnego fajnego ficiku, a ja se chodziłem pasek Off-White, reszta też całkiem dobrze, ale współczuję dziewczynom że się ubrać chłopy nie potrafią

1

@Stinger_ to i tak dłużej niż przeciętny ramblowicz wytrzymuje w łóżku

0

@JohnKennedy byłem przekonany że Vine dzisiaj wygra..

1

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze. Dość trucia ludzi

9

Pieniądze najlepiej wydawać na luksusowe ubrania

0

@Stinger_ dondesta Leo Messi? @mekston

0

@gumaz minus 2 lata miałem, nie mogłem nic zrobić

1

@PatrychoO hahaha Argentyna.

1

Jakiego tenisistę opisują słowa piosenki Taylor Swift: He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well. Dla utrudnienia nie może to być Grek

5

Trzeba włączyć myślenie. To podstawa

1

Strasznie słaby jest Jonas na tej Vuelcie, ale to jeszcze bardziej świadczy o Almeidzie. Lipowitz w formie z touru rozwaliłby tu wszystkich w górach(pomijając że na pagórkach by stracił) @JohnKennedy

1

@PatrychoO nigdy za to nie grałem w ghosta ale oglądałem i klimat fajny, system walki też mi się podobał, może kiedyś

1

@PatrychoO wolę assassin's Creed Shadows. Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?