Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boję się Realu Madryt @mekston nie damy rady już można się poddać najlepiej walkower... Wielki Real mnie przeraża
0
@Encore i co specjalista wraca i znowu rozwala wszystko? Specjalista zniszczył ten klub tak że ciężką będzie to naprawić
6
Proszę bardzo @mekston pisałem że Guardiola powinien w końcu wziąć się za robotę i są tego skutki. @Eklerek
1
Praca w Manchesterze zarobki, czy są ładne dziewczyny?
0
@masa11 nie jest. Specjalista jest dużo gorszy
0
@JohnKennedy jedna decyzja podjęta przez władze kolarskie i protestów by nie było, a tak możliwe że tworzy się precedens.
1
@macio_944 napisałem mu żeby w końcu wziął się za robotę
1
@Laminedependencia nie wiem ale w dal rekord 8.17
0
@mekston jak tam rzut karny? Hahah
2
@macio_944 tu jest Polska! Dość tych anglikanizów. Obaj zgłoszone
2
Chyba jutro będzie trzeba iść na boisko i poćwiczyć karne panenkom
0
Powrót Dembele. Tak czy nie?
0
@Stinger_ może sobie wygrywać wszystkie mistrzostwa i nawet rekord świata pobić, nigdy nie będzie wielki jak Lyles
0
@Stinger_ zgłoszone jesteś w trybie natychmiastowym. Noah i tak powoli będzie się kończył, dużo czasu na szczycie mu nie zostało
0
Wygrał i się będzie napinał, byle Lyles odzyskał złoto na 200, bo Tebogo może być podrażniony po setce, a Bednarek to co może. A komentator dramat ile gadał że Lyles bez medalu będzie. Szkoda że bez pana Przemysława
4
@kulek22 zgłoszone oczywiście
1
@JohnKennedy Kishane przetrawię, Bednarka i Oblique nie
3
@macio_944 ty jesteś dobry z polityki. Mam światopogląd Brauna i gospodarkę Zandberga, kogo warto głosować przy takich poglądach?
3
@michal26 xd 3.15 pierwszy kilometr. Świetna strategia Etiopczyków.
1
@JohnKennedy związek to 4, a coś więcej to nie wiem ale trzy cyfrowa liczba
3
Dziś pierwszy raz od jakiego pół roku spotkam się z Nikolą
1
@JohnKennedy Kishane jest prawie szerszy niż ja. Będąc tylko 2 lata starszym xdd
5
@JohnKennedy zgłoszone 5 razy
1
@michal26 Sha Carri jest piękna i najlepsza, niestety Meliska potężna forma w tym sezonie, a Alfred przetruchtała 10.94...
0
Valerie Allman świetna sylwetka i zwycięstwo w rzucie dyskiem
0
@michal26 jest dla mnie przereklamowana i to bardzo, a cała rywalizacja z Sydney jest wyimaginowana
0
@michal26 Femke ma mało wspólnego z najlepszymi, bardzo mało
0
@Stinger_ niezbyt duże niespodzianki
2
@JohnKennedy przede wszystkim wynik tego meczu to dramat
0
@Kozinho. Alkohol powinien być zabroniony i zakazany jak najszybciej. Dość rozpijania społeczeństwa