1

Boję się Realu Madryt @mekston nie damy rady już można się poddać najlepiej walkower... Wielki Real mnie przeraża

0

@Encore i co specjalista wraca i znowu rozwala wszystko? Specjalista zniszczył ten klub tak że ciężką będzie to naprawić

6

Proszę bardzo @mekston pisałem że Guardiola powinien w końcu wziąć się za robotę i są tego skutki. @Eklerek

1

Praca w Manchesterze zarobki, czy są ładne dziewczyny?

0

@masa11 nie jest. Specjalista jest dużo gorszy

0

@JohnKennedy jedna decyzja podjęta przez władze kolarskie i protestów by nie było, a tak możliwe że tworzy się precedens.

1

@macio_944 napisałem mu żeby w końcu wziął się za robotę

1

@Laminedependencia nie wiem ale w dal rekord 8.17

0

@mekston jak tam rzut karny? Hahah

2

@macio_944 tu jest Polska! Dość tych anglikanizów. Obaj zgłoszone

2

Chyba jutro będzie trzeba iść na boisko i poćwiczyć karne panenkom

0

Powrót Dembele. Tak czy nie?

0

@Stinger_ może sobie wygrywać wszystkie mistrzostwa i nawet rekord świata pobić, nigdy nie będzie wielki jak Lyles

0

@Stinger_ zgłoszone jesteś w trybie natychmiastowym. Noah i tak powoli będzie się kończył, dużo czasu na szczycie mu nie zostało

0

Wygrał i się będzie napinał, byle Lyles odzyskał złoto na 200, bo Tebogo może być podrażniony po setce, a Bednarek to co może. A komentator dramat ile gadał że Lyles bez medalu będzie. Szkoda że bez pana Przemysława

4

@kulek22 zgłoszone oczywiście

1

@JohnKennedy Kishane przetrawię, Bednarka i Oblique nie

3

@macio_944 ty jesteś dobry z polityki. Mam światopogląd Brauna i gospodarkę Zandberga, kogo warto głosować przy takich poglądach?

3

@michal26 xd 3.15 pierwszy kilometr. Świetna strategia Etiopczyków.

1

@JohnKennedy związek to 4, a coś więcej to nie wiem ale trzy cyfrowa liczba

3

Dziś pierwszy raz od jakiego pół roku spotkam się z Nikolą

1

@JohnKennedy Kishane jest prawie szerszy niż ja. Będąc tylko 2 lata starszym xdd

5

@JohnKennedy zgłoszone 5 razy

1

@michal26 Sha Carri jest piękna i najlepsza, niestety Meliska potężna forma w tym sezonie, a Alfred przetruchtała 10.94...

0

Valerie Allman świetna sylwetka i zwycięstwo w rzucie dyskiem

0

@michal26 jest dla mnie przereklamowana i to bardzo, a cała rywalizacja z Sydney jest wyimaginowana

0

@michal26 Femke ma mało wspólnego z najlepszymi, bardzo mało

0

@Stinger_ niezbyt duże niespodzianki

2

@JohnKennedy przede wszystkim wynik tego meczu to dramat

0

@Kozinho. Alkohol powinien być zabroniony i zakazany jak najszybciej. Dość rozpijania społeczeństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?