11

Współczuję każdemu kto będzie oglądał dziś mecz Realu

0

@gumaz no oczywiście że nie bo nie biegam takich dystansów, Bolt również by z nimi nie wygrał, tak samo Małysz w prime nie wygrałby z Justyną Kowalczyk w biegach narciarskich

1

@JohnKennedy jak Tebogo pomoże to chłopaki z Botswany zniszczą USA w sztafecie

0

@JohnKennedy jednak nie. Botswana powinna wygrać sztafetę jeśli będą startować

0

@JohnKennedy ja liczę że Jacory u chłopów się wmiesza w dobre wyniki skoro łamał 44 w eliminacjach

3

To był bieg na rekord świata

0

@gumaz 6.41 mój rekord

0

@gumaz 60 metrów ale to hala. No i skok w dal zdecydowanie

2

Kluby i reprezentacje które w ostatnim czasie polubiłeś? U mnie zdecydowanie Bayer i Azerbejdżan.

1

@19piter93 pewnie tak, zwłaszcza na noc, ale takie życie. Żeby jeść trzeba żyć

11

Kolacja nie ma łatwo, 600 gramów piersi z indyka, 200 gramów makaronu, część z tego zawinięta w dwie tortille, Poland nisko kalorycznym sosem barbekju, i szybka sałatka, 5 pomidorów, trzy ogórki, ząbek czosnku, troszkę kopra i 20ml oliwy. I trzeba to zjeść do północy. Nie ma lekko @Encore

1

@Eklerek niech w końcu ktoś zorganizuje walkę w klatce Grek vs Med. Taka walka serio może uratować tenisa

1

@gumaz ja jem 4700 kalorii dziennie, z czego białko to jakieś 260 gramów zwykle conjsmniej

2

@Laminedependencia chciałbym

2

@Comentateiro trzy cyfrowa liczba u mnie jest, ale ostatnio od jakiegoś czasu staram się żyć w celibacie, nie muszę już nikomu nic udowadniać

2

Ryż, makaron i inne źródła węglowodanów, warto je wliczać do dziennego zapotrzebowania na białko, bo jednak jakieś śladowe ilości są, czy może bardziej się opłaca źródła węgli liczyć tylko jako źródła węgli, a białko liczyć tylko z produktów które są źródłem białka typu Indyk

0

@A4ron a ja Crousera stawiam nad Farahem i się tego nie wstydzę

1

@JohnKennedy ogólnie sezon życia Pidego, może w końcu odnalazł drogę w życiu. Brakowało mi Masa na tej Vuelcie, Jonas jakiś mocny nie był, to mogła być jego ostatnia szansa żeby ukończyć historię

0

@Stinger_ złamałem 10 sekund biegnąc jeszcze szybciej

2

@JohnKennedy nie ma Tadeja i wszyscy jacyś szczęśliwi na podium

0

Duplantis łamał 10.40 na setkę nic dziwnego że tyle skacze, wiem co to znaczy tak szybko biec

0

@JohnKennedy Riccitello człowiekiem Seixasa

1

@mordini123 rozumiem, biorąc pod uwagę poziom jednak to jest dla mnie lepszy występ

0

Najlepszy polski występ póki co na tych mistrzostwach, możliwe że do końca tak pozostanie

1

@Encore gwiazda to był Goetze w 2014 hahaha @mekston

1

@macio_944 najważniejsze że gol

1

@adamek20151 jeśli pomoże wygrać mistrzostwo to niech i wszystkie gole strzeli

1

@blakkudium ogromny szacunek

1

@Encore spokojnie Encore oglądaj i kibicuj to nie Ten Hag specjalista

1

@Popitek12 dramat co ty wypisujesz człowieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?