Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Współczuję każdemu kto będzie oglądał dziś mecz Realu
0
@gumaz no oczywiście że nie bo nie biegam takich dystansów, Bolt również by z nimi nie wygrał, tak samo Małysz w prime nie wygrałby z Justyną Kowalczyk w biegach narciarskich
1
@JohnKennedy jak Tebogo pomoże to chłopaki z Botswany zniszczą USA w sztafecie
0
@JohnKennedy jednak nie. Botswana powinna wygrać sztafetę jeśli będą startować
0
@JohnKennedy ja liczę że Jacory u chłopów się wmiesza w dobre wyniki skoro łamał 44 w eliminacjach
3
To był bieg na rekord świata
0
@gumaz 6.41 mój rekord
0
@gumaz 60 metrów ale to hala. No i skok w dal zdecydowanie
2
Kluby i reprezentacje które w ostatnim czasie polubiłeś? U mnie zdecydowanie Bayer i Azerbejdżan.
1
@19piter93 pewnie tak, zwłaszcza na noc, ale takie życie. Żeby jeść trzeba żyć
11
Kolacja nie ma łatwo, 600 gramów piersi z indyka, 200 gramów makaronu, część z tego zawinięta w dwie tortille, Poland nisko kalorycznym sosem barbekju, i szybka sałatka, 5 pomidorów, trzy ogórki, ząbek czosnku, troszkę kopra i 20ml oliwy. I trzeba to zjeść do północy. Nie ma lekko @Encore
1
@Eklerek niech w końcu ktoś zorganizuje walkę w klatce Grek vs Med. Taka walka serio może uratować tenisa
1
@gumaz ja jem 4700 kalorii dziennie, z czego białko to jakieś 260 gramów zwykle conjsmniej
2
@Laminedependencia chciałbym
2
@Comentateiro trzy cyfrowa liczba u mnie jest, ale ostatnio od jakiegoś czasu staram się żyć w celibacie, nie muszę już nikomu nic udowadniać
2
Ryż, makaron i inne źródła węglowodanów, warto je wliczać do dziennego zapotrzebowania na białko, bo jednak jakieś śladowe ilości są, czy może bardziej się opłaca źródła węgli liczyć tylko jako źródła węgli, a białko liczyć tylko z produktów które są źródłem białka typu Indyk
0
@A4ron a ja Crousera stawiam nad Farahem i się tego nie wstydzę
1
@JohnKennedy ogólnie sezon życia Pidego, może w końcu odnalazł drogę w życiu. Brakowało mi Masa na tej Vuelcie, Jonas jakiś mocny nie był, to mogła być jego ostatnia szansa żeby ukończyć historię
0
@Stinger_ złamałem 10 sekund biegnąc jeszcze szybciej
2
@JohnKennedy nie ma Tadeja i wszyscy jacyś szczęśliwi na podium
0
Duplantis łamał 10.40 na setkę nic dziwnego że tyle skacze, wiem co to znaczy tak szybko biec
0
@JohnKennedy Riccitello człowiekiem Seixasa
1
@mordini123 rozumiem, biorąc pod uwagę poziom jednak to jest dla mnie lepszy występ
0
Najlepszy polski występ póki co na tych mistrzostwach, możliwe że do końca tak pozostanie
1
@Encore gwiazda to był Goetze w 2014 hahaha @mekston
1
@macio_944 najważniejsze że gol
1
@adamek20151 jeśli pomoże wygrać mistrzostwo to niech i wszystkie gole strzeli
1
@blakkudium ogromny szacunek
1
@Encore spokojnie Encore oglądaj i kibicuj to nie Ten Hag specjalista
1
@Popitek12 dramat co ty wypisujesz człowieku