0

@Stinger_ ale nie zostanie, wygra albo GOAT albo generacyjny talent, bycie nowym Knightonem to maksymalny level Levella

0

@Stinger_ jeden z nich to generacyjny talent, o drugim wszyscy zapomną

0

@Stinger_ czytałem że zaczyna padać, patologia

3

Nie ważne jaki sport, nie oglądam siatkówki, ale pewnie są kibicami Messiego, więc oby Argentyna przegrała

0

@Ghostface uważam podobnie, ale jest jednak jeszcze jedna kwestia, 4 największych rywali Bolta - każdego z nich łączy jedna rzecz. Oczywiście tu pewnie będą dużo mocniejsze dawki szły i nie będzie trzeba się kryć

3


Fanem Kerleya nie jestem, ale szacunek niech próbuje.

0

@michal26 Argentyna właśnie oby przegrała

2

@Kessie a ty jesteś zgłoszone i to więcej niż raz

0

Wstyd Mourinho że idzie na współpracę z bastionem argentyńskim w Portugalii. Stoczył się ten człowiek niesamowicie.

3

Najgorsze to jak już zaśniesz i śni ci się matematyka

0

@macio_944 Simeone zamiast wygrywać to woli wystawiać średniaków 2022

0

Ten Hag już dawno się nie skompromitował. Niech go w końcu jakaś drużyna weźmie

1

Widziałem dziś na mieście dziewczynę w koszulce Bayernu

1

@Eklerek nie oglądam tego meczu.

0

@Rastafarnianin a ja mam trochę problemy z czytaniem i się tego nie wstydzę, zawsze w podstawówce z czytania były dwóje, jak łatwiejsza czytanka to trója wpadła, ale często też i jedynki

2

@gumaz nie liczę

2

4 litry wody dziennie, u mnie to podstawa

0

@Encore reprezentacja 2022 będzie ostro wyjaśniana

0

@Stinger_ nigdy nie będzie stał nawet koło Tebogo. Tak samo Bednarek nigdy nie będzie stał obok Tebogo. Nie ten level

11

Nie rozumiem po co jest zawracanie ma egzaminie na prawko, przecież to nie ma się w ogóle do prawdziwego życia. Chyba kierowca wie gdzie ma jechać i nie musi zawracać? Kolejna głupota a wordy mają dobrze.

3

@Jakchcesz dziś to bez mięsa, kleik ryżowy pewnie, dwa banany, dla podbicia białka może z dwie odżywki białkowe i może nerkowce na tłuszcz

2

Jak Guardiola się weźmie w końcu za robotę to City może jeszcze wygrać... Zobaczymy

2

@Encore dlatego nie zagrasz ma mistrzostwach świata

1

Składasz zamówienie w luksusowej restauracji i nie dostajesz jedzenia, co robisz?

0

Czas zjeść frytki z marchewki. Dobra zabawa będzie

0

Niech Manchester United zamiast wydawać na głupie transfery, da pieniądze dla Popitka. @Encore

0

@Encore Crsitiano Ronaldo również

3

Ciekawostka na dziś. Zaczęła się liga mistrzów, najwięcej golów w tych rozgrywkach ma Cristiano Ronaldo.

4

@Kessie nie wyśmiewam, dla niego jest jeszcze nadzieja jeśli będzie słuchać moich rad, większość ramblowiczów jest już niestety stracona

3

@macio_944 rozumiem że aż taki ekspert w zakresie zwierząt jesteś? Hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?