1

@Kgorecki2500 @blakkudium goatem jestem ja, zawsze podaję co jem na obiad, śniadanie i kolację

0

@Eklerek a po co tak im źle życzyć?

0

@Stinger_ RPA odpadli i dobrze bo kolegów Lylesa taki przeciwnik przerasta.. może się uda wygrać

0

@Stinger_ a to jest wina systemu w USA i tego że na trzeba być na podium mistrzostw krajowych i różne wynalazki robią formę na mistrzostwa krajowe i potem nie awansują do półfinałów na ważnych imprezach. Mimo że nieudacznika Bednarka nie lubię i to bardzo to on potrafi być w formie i tu i tu

0

@Stinger_ ale ważne że wyjaśniony, Kishane jeszcze toleruję. Najgorsze że nieudacznik Bednarek może skończyć ze złotem, ale będzie musiał prosić króla o wybaczenie i pomoc, Coleman nadaje się tylko do startowania, nie wiem kto na czwartego, wszyscy są słabi, najlepiej niech Kerley poczeka z tymi igrzyskami dopingowymi i wróci na chwilę

0

No i napinacz Oblique wyjaśniony, inna kwestia jest taka że te nieudacznicy ze Stanów to bez Lylesa nawet podium nie zrobią.

2

Kompromitacja USA w sztafecie, biedny Rai Benjamin, ale i tak w finale ostry łomot od Botswany byłby. @Stinger_

4

Jeśli Real Madryt przegra mecz to będzie dobrze

0

@spiderman1899 z byciem najlepszym ma tyle wspólnego co Vardy

0

@LukaszFan i bardzo dobrze, jest to najlepsza pora roku na budowanie mięśni i bycie na nadwyżce kalorycznej

0

Duże ambicje u mało ambitnej osoby to najgorsze co może być

3

@KamQiX u mnie jest sama prawda, 24/7, chcę dać przykład ludziom, zwłaszcza młodym i niepewnym siebie chłopakom, ale też i kobietom, kto posłucha moich rad ten uratuje się przed zepsuciem tego świata.

0

@gumaz nie, ale staram się jeść kalorię, 4 tysiące najlepiej, musi być siła żeby trenować drybling

4

Jak chcę sobie uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz to lecą zdrowe źródła typu orzechy, a nie kompromituje się i wychodzę na kebaba

0

@Stinger_ Noah musi wygrać za 2 lata w wieku 30 i udowodnić kto jest goatem 200

1

Musi Sha Carri wrócić do formy, bo póki co to nie ma rywalki dla Meliski

0

@D10SLEO i dobrze jest najlepszy w dziedzinie to niech pokazuje światu a nie się ukrywa

0

@gumaz ale Portugalczyk

0

I pięknie i o to chodzi Portugalczyk mistrzem świata w trójskoku

0

@michal26 Tebogo w jego wieku był mistrzem olimpijskim a w tym roku będzie mistrzem świata w sztafecie. Biega ładniej i ma dużo większy potencjał, a jak nie 200 to pójdzie na 400 i tam też ze swoimi warunkami rozwali, słabszy sezon jedynie ma.

0

@D10SLEO do goata który dziś wygrał się rzucał i szybko sprowadzony na ziemię został

0

@D10SLEO i dobrze niech się szacunku nauczy a nie się rzuca do goata

0

@michal26 hahah zgłoszone, Levell to zwykły wyrobnik o którym każdy zapomni, tak jak Knighton. Tebogo to generacyjny talent, Lyles to goat

0

@MesQueUnClub_87 ale to wynika drużynowe, Yamal to nie drużyna. Jest lepszym piłkarzem niż Dembele

2

@Encore enkor. Dosyć oszukiwania się od 2007 Cristiano był najlepszym piłkarzem na świecie, rok temu Yamal zajął jego miejsce i faktycznie lubię Dembele(pomijając że zawalił finał 2022 i mecz z Liverpoolem) ale Lamine jest najlepszy

0

@Encore Ten Hag może sobie odchodzić i tak zawsze będzie beznadziejny

0

@gumaz szacunek do żywności jest u mnie na bardzo wysokim miejscu. Jest to bardzo ważne

0

Nikt nie wmówi mi, że Femke jest lepsza od Natalii

1

@Stinger_ uwielbiam rywalizację Warholma z Benjaminem, w odróżnieniu od rywalizacji Femke vs Sydney, u panów nigdy nie wiadomo kto wygra.

22

@Roobo u mnie od pół roku celibat i polecam każdemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?