1

@blakkudium jak Real przegrywa to zawsze jestem zadowolony. Ale i tak szybko się skończy Alvarezowanie i znowu Sorloth więcej strzeli na koniec sezonu xddd

2

@Lanosss ostatni mecz Realu jaki oglądałem to jeszcze konta tu nie miałem

0

@Encore obstaw maka, jak wejdzie kupujesz mi big maka

0

Chciałoby się kibicować temu Como, zwłaszcza że lubię Fabregasa, ale ten Paz...

0

@Sulimo a ja nigdy nie zrobiłem sekretnego zakończenia, trzeba było z dysku szybko usuwać. Ale ja na konsole grałem i to padem, hahaha

8

Alvarez vs Mastantuono, dramat mecz, obie drużyny najlepiej jakby spadły z ligi, ale już lepiej Alvarezowcy niech wygrają

0

@Walpiano bez Paza i mogą być .

0

Ustawa łańcuchowa. Tak czy nie?

0

@D10SLEO dawaj wychodzisz Balmain i idziemy na Maka

1

Dziś na Warszawę wychodzę w Louis Vuitton

5

@macio_944 i super.
Super bo zgłoszone za promowanie alkoholu

0

@Lionel_Messi10 nie oglądam tv, wolę myślenie. Zobacz @mekston

0

@Encore a może ja będę trenere. Bayernu po kolejnej kompromitacji Kompanego w LM?

4

Ale dzisiaj spotkałem kobietę na mieście, torebka Versace i czapeczka Gucci.

0

Czy przepowiednie kierują twoim życiem?

0

@barcelonaLM ja słabo znam angielski, pozdro

1

@PatrychoO wróg numer jeden

1

@Kessie nie będą za to co zrobili, zgłoszone

0

Grek nie będzie nigdy moim bratem

5

@mekston łatwo nie było, przeszedłem długo drogę

0

Aston Villa wczoraj solidny bramkarz i udało się wygrać.. Hm..

1

Jesteś bardzo zmęczony, podchodzi do ciebie @Luciano99 i podaje ci szklankę wody. Co robisz?

1

Protagonista z gier którego najbardziej nie lubisz? U mnie zdecydowanie Kratos.. jeszcze w starych gowach był do zniesienia, obecnie tragedia

10

@D10SLEO nienawidzę Realu bardziej niż 95 procent Rambli

2

Real Oviedo może być tylko trudnym przeciwnikiem jeśli zagra Fernando.A @Kessie

0

@Sysia11 miał lepszy zespół, nigdy nie górował indywidualnie. Iniesta legenda

2

@blakkudium patologia, promowanie piłkarza wrogiej drużyny

3

Wkraczamy w decydującą część sezonu F1. Gdzie jest Latifi gdy potrzebujemy go najmocniej? @Kessie @mekston @Eklerek

1

@Lanosss Realu nienawidzę. @Sysia11 no chyba wiadomo że zawsze dobrze jak Real przegrywa

4

Oby Ferran uciszył dziś ekipę 2022 podniecającą się jednym dobrym meczem pewnego piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?