Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium jak Real przegrywa to zawsze jestem zadowolony. Ale i tak szybko się skończy Alvarezowanie i znowu Sorloth więcej strzeli na koniec sezonu xddd
2
@Lanosss ostatni mecz Realu jaki oglądałem to jeszcze konta tu nie miałem
0
@Encore obstaw maka, jak wejdzie kupujesz mi big maka
0
Chciałoby się kibicować temu Como, zwłaszcza że lubię Fabregasa, ale ten Paz...
0
@Sulimo a ja nigdy nie zrobiłem sekretnego zakończenia, trzeba było z dysku szybko usuwać. Ale ja na konsole grałem i to padem, hahaha
8
Alvarez vs Mastantuono, dramat mecz, obie drużyny najlepiej jakby spadły z ligi, ale już lepiej Alvarezowcy niech wygrają
0
@Walpiano bez Paza i mogą być .
0
Ustawa łańcuchowa. Tak czy nie?
0
@D10SLEO dawaj wychodzisz Balmain i idziemy na Maka
1
Dziś na Warszawę wychodzę w Louis Vuitton
5
@macio_944 i super.
Super bo zgłoszone za promowanie alkoholu
0
@Lionel_Messi10 nie oglądam tv, wolę myślenie. Zobacz @mekston
0
@Encore a może ja będę trenere. Bayernu po kolejnej kompromitacji Kompanego w LM?
4
Ale dzisiaj spotkałem kobietę na mieście, torebka Versace i czapeczka Gucci.
0
Czy przepowiednie kierują twoim życiem?
0
@barcelonaLM ja słabo znam angielski, pozdro
1
@PatrychoO wróg numer jeden
1
@Kessie nie będą za to co zrobili, zgłoszone
0
Grek nie będzie nigdy moim bratem
5
@mekston łatwo nie było, przeszedłem długo drogę
0
Aston Villa wczoraj solidny bramkarz i udało się wygrać.. Hm..
1
Jesteś bardzo zmęczony, podchodzi do ciebie @Luciano99 i podaje ci szklankę wody. Co robisz?
1
Protagonista z gier którego najbardziej nie lubisz? U mnie zdecydowanie Kratos.. jeszcze w starych gowach był do zniesienia, obecnie tragedia
10
@D10SLEO nienawidzę Realu bardziej niż 95 procent Rambli
2
Real Oviedo może być tylko trudnym przeciwnikiem jeśli zagra Fernando.A @Kessie
0
@Sysia11 miał lepszy zespół, nigdy nie górował indywidualnie. Iniesta legenda
2
@blakkudium patologia, promowanie piłkarza wrogiej drużyny
3
Wkraczamy w decydującą część sezonu F1. Gdzie jest Latifi gdy potrzebujemy go najmocniej? @Kessie @mekston @Eklerek
1
@Lanosss Realu nienawidzę. @Sysia11 no chyba wiadomo że zawsze dobrze jak Real przegrywa
4
Oby Ferran uciszył dziś ekipę 2022 podniecającą się jednym dobrym meczem pewnego piłkarza