Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Yeezy w 2025, opłaca się? Moim zdaniem nie
3
Krótki kompasik polityczny. Lubisz Mentzena? Dobrym wyborem może być konfederacja. Uważasz że Zandberga ma rację? Warto rozważyć głosowanie na Razem. Zgadzasz się z poglądami Kaczyńskiego? PIS to może być partia dla ciebie. @macio_944
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Krakowa i Łodzi
1
@gumaz lejsi i pepsi
9
Miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Paryża
4
@mekston akurat Chicago zawsze byłem fanem. @PatrychoO
37
Jutro rozpoczynam październik bez żadnego kontaktu z kobietami, na dobry początek wychodzę jutro na miasto w dres Real Madryt. Pozdro
3
@mekston to poszedłbym w Versace do jakiejś restauracji w Warszawie
2
@MessiForeverTheBest byle nie wiadomo kto
0
@Eklerek a kupisz mi coś za to?
8
Trzeba wejść na vitkac kupić nowe ubranka
19
Lepiej wygrać wszystkie mecze niż wygrać trochę i przegrać trochę i zremisować trochę .
0
Ile najwięcej zapłaciłeś za obiad w restauracji? Było warto ?
2
@Jakchcesz zazdro, mnie niestety nie stać na bilet i nawet gdybym chciał to mam zbyt mało, były jakie ładne kibicki?
1
Jakie perfumy żeby dobrze pachnieć na boisku?
1
@Comentateiro robię październik bez żadnego kontaktu z kobietami... Pozdro
0
@Michael24 lubisz Guardiole?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Poznania i Warszawy
1
@Sysia11 Pacho lepszy. Go Ekwador
5
Jeśli nie chcesz przypału na studiach, nie warto wyzywać wykładowcę podczas wykładu
0
Jako że jesteśmy blisko inauguracji roku akademickiego, pozdrawiam serdecznie wszystkich studentów z Częstochowy i Wrocławia.
1
@Encore wiesz dobrze komu Encore. To był ostatni mecz Realu jaki oglądałem, jeszcze nie miałem tu konta
4
@kulek22 lidlowego
0
@Encore a ja nie bo zabrał złotą piłkę
7
Idę jutro rano kupić kurczaka
1
@gumaz nie wiem jakiś kleik ryżowy z bananem skyrem i masłem orzechowym ale wszystko na oko
0
@Kessie co to za muzyka?
5
Real przegrał, Inter Miami nie wygrał, jeszcze Barcelona wygra i piękny koniec tygodnia.
0
Sean Johnson, brawo, panie USA chcecie się liczyć na mundialu? Bierzecie tego pana. Hahaha @mekston
3
@mekston pisałem kiedyś z dziewczyną z Toronto