Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Piotrkowa Trybunalskiego i Ostrołęki
2
Jesteś w barze podchodzi do ciebie @Popitek12 i wylewa twoje piwo i wlewa ci wodę, co robisz?
0
@Arkon niezdrowo to podstawa
4
@Jakchcesz ale jak szkło na patelsona wrzuciłeś?
16
Okazuje się że będziesz miał niespodziewanych gości a tym masz niewiele produktów w domu i mało czasu? Nie panikuj, zaskocz ich. 1kg kurczaka połowę pokroić w paski, połowę w kostkę i 200g boczku wrzucany na patelsona na którym jest 150ml oleju palmowego, smażymy na dużym ogniu, w połowie smażenia wrzucamy kostkę masła, na sam koniec wyjmujemy dobrze schłodzoną wódkę 400ml(minimum 40 procent) i przez chwilę smażymy na średnim ogniu. Na koniec dodajemy cukinię
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Leszna i Raszyna
2
@gumaz niestety tego przepisu jeszcse nigdy nie wykonywałem
9
Mam przy sobie kurczaka, jedno awokado, pół litra oliwy, rukolę i patelsona, co można zrobić z tego na szybki?
1
@gumaz kurczak fit, oby @mekston pamiętał przepis
2
@gumaz w sensie usiłowałem najszerszy grzbieta
0
Robiłem dziś narciarza na siłowni. Pozdro
3
@bezalkoholowy ja jeszcze mniej i dramat
1
@bezalkoholowy a ile zarabiasz?
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Rzeszowa i Skierniewic
0
@Kozinho. Wiosłowania to wiadomo, ale to Polacy robią, zresztą Polacy nawet narciarza robią i to mi się podoba
0
@mekston Portugalia Hiszpania.
0
@ProMILs cóż przód barków działa przy różnego rodzaju wyciskaniach, to może on
1
@spiderman1899 nie, ważne żeby tył barków był wyrobiony bo inaczej wygląda to karykaturalnie
0
@mekston obrzydliwy finał
3
Jeśli jesteś Polakiem i chodzisz na siłownię, prawdopodobnie masz nieźle zbudowany przód barków, całkiem dobrze wygląda u ciebie bok barków, wiadomo nie zmienisz długości obojczyków ale robisz bok barków czy to hantlami czy na maszynie, za to zdecydowanie odstaje u ciebie tył barków, którego to prawdopodobnie pomijasz a jest bardzo ważny. Polecam odwrotne rozpietki
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Tarnowa i Tarnobrzega
0
@kuz szczerze jako zwolennik trenowania w bardzo grubych i rozmiar za dużych bluzach raczej tego nie zrozumiem nigdy
2
@PatrychoO ja chciałbym podziękować grać w far cry
0
@heniusss ja akurat jestem biedny
5
@Filipem ogarnięte chłopaki śmieją się z niego raczej.
0
@mekston byle nie Maroko i byle nie Argentyna
6
Byłem dzisiaj na siłowni, chodzi tam typ który ma jedną drogą koszulkę, reszta outfitu biedniej, buty bez rewelacji i cały czas chodzi w tej koszulce xd
1
@gumaz jestem większy ale i mniej dociety
1
@Zoker w dzień el klasyko
1
@Stinger_ ale przeciwnik potężny