1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Piotrkowa Trybunalskiego i Ostrołęki

2

Jesteś w barze podchodzi do ciebie @Popitek12 i wylewa twoje piwo i wlewa ci wodę, co robisz?

0

@Arkon niezdrowo to podstawa

4

@Jakchcesz ale jak szkło na patelsona wrzuciłeś?

16

Okazuje się że będziesz miał niespodziewanych gości a tym masz niewiele produktów w domu i mało czasu? Nie panikuj, zaskocz ich. 1kg kurczaka połowę pokroić w paski, połowę w kostkę i 200g boczku wrzucany na patelsona na którym jest 150ml oleju palmowego, smażymy na dużym ogniu, w połowie smażenia wrzucamy kostkę masła, na sam koniec wyjmujemy dobrze schłodzoną wódkę 400ml(minimum 40 procent) i przez chwilę smażymy na średnim ogniu. Na koniec dodajemy cukinię

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Leszna i Raszyna

2

@gumaz niestety tego przepisu jeszcse nigdy nie wykonywałem

9

Mam przy sobie kurczaka, jedno awokado, pół litra oliwy, rukolę i patelsona, co można zrobić z tego na szybki?

1

@gumaz kurczak fit, oby @mekston pamiętał przepis

2

@gumaz w sensie usiłowałem najszerszy grzbieta

0

Robiłem dziś narciarza na siłowni. Pozdro

3

@bezalkoholowy ja jeszcze mniej i dramat

1

@bezalkoholowy a ile zarabiasz?

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Rzeszowa i Skierniewic

0

@Kozinho. Wiosłowania to wiadomo, ale to Polacy robią, zresztą Polacy nawet narciarza robią i to mi się podoba

0

@mekston Portugalia Hiszpania.

0

@ProMILs cóż przód barków działa przy różnego rodzaju wyciskaniach, to może on

1

@spiderman1899 nie, ważne żeby tył barków był wyrobiony bo inaczej wygląda to karykaturalnie

0

@mekston obrzydliwy finał

3

Jeśli jesteś Polakiem i chodzisz na siłownię, prawdopodobnie masz nieźle zbudowany przód barków, całkiem dobrze wygląda u ciebie bok barków, wiadomo nie zmienisz długości obojczyków ale robisz bok barków czy to hantlami czy na maszynie, za to zdecydowanie odstaje u ciebie tył barków, którego to prawdopodobnie pomijasz a jest bardzo ważny. Polecam odwrotne rozpietki

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Tarnowa i Tarnobrzega

0

@kuz szczerze jako zwolennik trenowania w bardzo grubych i rozmiar za dużych bluzach raczej tego nie zrozumiem nigdy

2

@PatrychoO ja chciałbym podziękować grać w far cry

0

@heniusss ja akurat jestem biedny

5

@Filipem ogarnięte chłopaki śmieją się z niego raczej.

0

@mekston byle nie Maroko i byle nie Argentyna

6

Byłem dzisiaj na siłowni, chodzi tam typ który ma jedną drogą koszulkę, reszta outfitu biedniej, buty bez rewelacji i cały czas chodzi w tej koszulce xd

1

@gumaz jestem większy ale i mniej dociety

1

@Zoker w dzień el klasyko

1

@Stinger_ ale przeciwnik potężny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?