3

@Bolton ja dalej śmieję się z Ten Haga na pierwszym miejscu

0

@MesQueUnClub_87 ale przynajmniej z Argentyną pojechał :)

1

@MesQueUnClub_87 tak że Mastantuono i reszta bandy będzie płakać w szatni i to ostro

4

Nie chcesz żeby Yamal dziś strzelił gola = nie jesteś kibicem Barcelony = zgłoszone

9

@Encore ogłoś że każda osoba kibicująca dziś dla Realu będzie zgłoszona.

0

@bezalkoholowy nie powinno, moja seria miłego dnia. Jest zawsze przemyślana a decyzję jakiem ramblowiczom z jakiego miasta składać miłego dnia. Są zawsze DoKłAdNiE analizowane

2

@Faro dla mnie nie wiem. Oglądam większość meczów Barcelony w sezonie ale klasyka nigdy, bo się brzydzę, od 7 lat nie oglądam, tak jak żadnego innego meczu druzyny na R

0

Miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu

0

@Eklerek Enzo zostaw w spokoju!

2

@mekston kto im pozwala na takim czymś jechać

1

@Encore jako kibic Mastantuono nie mam takich problemów

1

@Azi Real Oviedo.

0

Póki co kompromitacja Verstappena, nie pierwszy raz w tym sezonie

1

@tomek8756 nie będzie a aktorzy są już za starzy by grać swoje rolę albo nie żyją

3

Swoją drogą Amorim dostał trochę czasu i już udowadnia jakim nieudacznikiem trenerskim jest łysy z Holandii.

2

@Encore spokojnie na boisku jest jeszcze sędzia. 23 graczy mamy

1

@blakkudium każdy zespół z top 8 wygrałby z tym piłkarzem w składzie

2

Nie zmienia to faktu że Arsenal znowu nie wygra premier league

0

@bezalkoholowy dałoby, wieczny 2016

1

Zmiana czasu będzie, szkoda że nie można jeszcze cofnąć się w czasie.

2

@Kessie @Eklerek @Czajka90 kto jest obecnie najlepszym piłkarzem Newcastle? Xd

4

@Eklerek ja już zgłosiłem. Ale delikatnie,.gdyby chodziło o Alvareza to bym zgłosił mocniej

4

Wódka z solą to odkrycie roku, co sobota leci kilka takich kieliszków na wieczór i jest moc

0

@Encore Encore nieaktualne dane masz, nie gra już w Bayerze

2

@Arkon ja zdecydowanie światopogląd Brauna ale gospodarka Zandberga

4

@Rastafarnianin jej w sumie też, ale na pierwszym miejscu mnie żal

6

Nie wiem jak ludzie są w stanie zapomnieć o swojej pierwszej miłości, przecież tak się nie da. Przeraża mnie że będę w przyszłości brać ślub i podczas przysięgi będę walczyć by nie pomylić się i nie powiedzieć biorę Ciebie Maju za żonę, a potem wrócić całkowicie zdołowany po ślubie..

4

@PatrychoO tak będę pić i jadł

2

Dziś nowość wlatuje na obiad, filet z piersi indyka, na surowo, bez patelsona, bez gryla i innych takich, 200gramów, trochę miodu na indyka i ostre przyprawy. Zobaczymy co to będzie, do tego szklanka szkockiej

13

@gumaz nigdy nie zrobiłem więcej niż 3500tys ale to rekordowy miesiąc był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?