5

@D10SLEO ja mam 164/5 cm

5

Jeśli chat GPT ma dobre skrypty i jeśli The Rock się nie wmiesza to moje życie wychodzi na prostą. Właśnie to jest mi potrzebne przed mundialem. Dobre wejście w rok to będzie dla mnie podstawa. @PatrychoO

2

@Frimpong najgorszy jest Paz

3

Właśnie przed chwilą napisałem do Nikoli.

1

@PatrychoO mało wydaję na perfumy

1

@tomek8756 co Almada?

1

@Kgorecki2500 ja dzisiaj jem sushi

0

@Encore 3 mecze tylko grał? Xdd

6

@Faro ja nie uznaję zamiany czasu i żyję według tego starego

3

@Frimpong najważniejsze to zrobić grupę Argentyna Curacao Nowa Zelandia Gabon i po drugiej stronie barykady Portugalia Hiszpania Francja Niemcy

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ciechanowa i Ciechocinka

2

@Sulimo patrz i się ucz @PatrychoO

1

@PatrychoO ja to akurat w jednym z Wrocławskich hoteli będę oglądać jak CM Punk zostaje mistrzem świata. A obłuda do domu

4

Dobra panowie, niedługo listopad, zabawa się zacznie. To będzie wielki miesiąc

1

@RozowaPantera jem kebaba z Wrocławia

5

a na kolację wlatuje kebab box mieszane soseł ostry z Wrocławia

0

@Commando ja nie lubię każdego kto nie jest z PO

0

@fart Bron Breakker ma duże mięśnie i jest synem wrestlera, a jego wujek to też wrestler, lepiej się nie da

1

@mekston przecież Vinicius koła Neymara to nigdy nie stał i stać nie będzie. Zapisz to gdzieś @mekston

0

@Sysia11 ale kogo do kogo się tu porównuje? Równie dobrze można porównać Cristiano Ronaldo i Grosickiego. @mekston zapisz to gdzieś, bo mądrze napisałem, aż sam jestem z siebie dumny

1

@Fantastyczny Chłopiec nie lubię piłki nożnej, nudny sportm

2

Jeśli wyglądasz jak Bron Breakker, nie musisz mieć dużo pieniędzy żeby mieć dużo dziewczyn, wyglądaj jak Bron Breakker. @PatrychoO

2

@Encore październik bez żadnego kontaktu z dziewczynami jest.

6

@EvenepoelRemco00 w pierwszej turze na niego głosowałem, ale w drugiej go nie było, dlatego na niego nie głosowałem

2

@Stinger_ Thiago Almada? Nigdy!

4

@Kessie takich potraw akurat na patelsona u mnie nie trafiają

1

@fart a on nie trenował kiedyś Napoli?

8

Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin

0

@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola

1

Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?