Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@D10SLEO ja mam 164/5 cm
5
Jeśli chat GPT ma dobre skrypty i jeśli The Rock się nie wmiesza to moje życie wychodzi na prostą. Właśnie to jest mi potrzebne przed mundialem. Dobre wejście w rok to będzie dla mnie podstawa. @PatrychoO
2
@Frimpong najgorszy jest Paz
3
Właśnie przed chwilą napisałem do Nikoli.
1
@PatrychoO mało wydaję na perfumy
1
@tomek8756 co Almada?
1
@Kgorecki2500 ja dzisiaj jem sushi
0
@Encore 3 mecze tylko grał? Xdd
6
@Faro ja nie uznaję zamiany czasu i żyję według tego starego
3
@Frimpong najważniejsze to zrobić grupę Argentyna Curacao Nowa Zelandia Gabon i po drugiej stronie barykady Portugalia Hiszpania Francja Niemcy
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ciechanowa i Ciechocinka
2
@Sulimo patrz i się ucz @PatrychoO
1
@PatrychoO ja to akurat w jednym z Wrocławskich hoteli będę oglądać jak CM Punk zostaje mistrzem świata. A obłuda do domu
4
Dobra panowie, niedługo listopad, zabawa się zacznie. To będzie wielki miesiąc
1
@RozowaPantera jem kebaba z Wrocławia
5
a na kolację wlatuje kebab box mieszane soseł ostry z Wrocławia
0
@Commando ja nie lubię każdego kto nie jest z PO
0
@fart Bron Breakker ma duże mięśnie i jest synem wrestlera, a jego wujek to też wrestler, lepiej się nie da
1
@mekston przecież Vinicius koła Neymara to nigdy nie stał i stać nie będzie. Zapisz to gdzieś @mekston
0
@Sysia11 ale kogo do kogo się tu porównuje? Równie dobrze można porównać Cristiano Ronaldo i Grosickiego. @mekston zapisz to gdzieś, bo mądrze napisałem, aż sam jestem z siebie dumny
1
@Fantastyczny Chłopiec nie lubię piłki nożnej, nudny sportm
2
Jeśli wyglądasz jak Bron Breakker, nie musisz mieć dużo pieniędzy żeby mieć dużo dziewczyn, wyglądaj jak Bron Breakker. @PatrychoO
2
@Encore październik bez żadnego kontaktu z dziewczynami jest.
6
@EvenepoelRemco00 w pierwszej turze na niego głosowałem, ale w drugiej go nie było, dlatego na niego nie głosowałem
2
@Stinger_ Thiago Almada? Nigdy!
4
@Kessie takich potraw akurat na patelsona u mnie nie trafiają
1
@fart a on nie trenował kiedyś Napoli?
8
Wrocławskie dziewczyny nieźle się dziś ubrały na halloweena, pochodzę jeszcze z 2 godziny po mieście i idę na hotel i chyba weekend spędzam we Wroclaw a poniedziałek na Szczecin
0
@Eklerek ja w CS byłem duzooo lepszy niż w Lola
1
Da się dobrze zjeść w tym Wrocławiu.