2

@Jakchcesz bez tłuszczu smażenie jak z gryla

4

Dostałem przepis na kurczaka jak z grilla od kolegi, czasu jest bardzo mało więc trzeba się spieszyć. 500g piersi z kurczaka polewamy na to 30g miodu i trochę soku z cytryny, i czekamy. Potem wrzucamy na patelsona bez oleju i smażymy bez oleju na średnim ogniu bez żadnego oleju, na sam koniec delikatnie zmniejszamy moc i dodajemy dwie cukinię.

3

@blakkudium uciekłem.. szkoda czapki mi było

12

Koniec wyśmiewania Alvareza, dziś idąc ulicami Gdańska spotkałem 15 fanów reprezentacji 2022, a że miałem na sobie strój Al Nassr i czapeczkę gucci to wiedzieli że to ja, z nimi jeszcze jakoś sobie radziłem ale przyjechały dwa samochody i kolejne 15 osób wysiadło to już musiałem uciekać

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Mławy i Iławy

6

Na ogórków Gyokeres.dobrze gra

2

@Lionel_Messi10 USG? Co on z drużyną w ciąży gra?

3

Argentyńczycy coraz bardziej współpracują z Realem Madryt? Czyżby miał powstać drugi bastion argentyński w Hiszpanii? Mi jest wstyd. Jako fan Portugalii zapowiadam że nigdy współpracy z Madrytem.

1

@PatrychoO no jest sobą. Hey Uso walczy z Punkem o mistrza za tydzień, ale on faktycznie używa gpt to nikt nie wie co będzie. Jedynie szacunek że AJ Styles pogodził się z Punkem i razem z Dragonem Lee został mistrzem tag team. Aj Lee. Hmmm. Czasem i gpt coś dobrze zrobi. Ważne że pogodził się z Punkem

2

Dosyć tej kompromitacji @Eklerek @Czajka90 @Kessie jechać z bastionem argentyńskim w Hiszpanii. Wstyd

1

@blakkudium Haalanda, Sorloth to jedyny pilkarz bastionu argentyńskiego w Hiszpanii, którego lubię

3

@Stinger_ on to z Sorlothem o jedenastkę rywalizować a nie, i mówię to jako nie fan Norwega

2

Triple H to idealny przykład jak stracić szacunek w branży, kiedyś szanowany wrestler, teraz Triple AI. Bawi się tylko tym gpt i zero myślenia. @PatrychoO

1

@Jakchcesz Araujo to obrońca

1

@PatrychoO kto strzelił gola?, nie oglądam meczów o takich godzinach.

2

Aj jutro miał być ostry trening ale nie wiem czy wziąć torbę Gucci czy LV...

0

Ten moment kiedy w tym samym momencie robisz herbatę i gotujesz ryż i dodajesz sól do herbaty i cukier do ryżu. Leave the football before football leaves you

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Inowrocławia i Grudziądza

5

@mekston bez patelsona się nie da zrobić

7

Ale przepis dostałem od kolegi, trzeba będzie jutro wypróbować.

1

@PatrychoO w sumie Paulito Heymanito również,.ale nie ma takich mięśni jak BB

5


To jest niestety idealny mężczyzna dla kobiet w 21 wieku. Jeśli tak nie wyglądasz, nie znajdziesz kobiety. I mówię to jako osoba która nie była na samym początku przekonana do młodego Steinera. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan

0

Dla mnie to niesprawiedliwe że Elon Musk i Bezos i inni tyle zarabiają

1

@Jakchcesz no inne ćwiczenia na nogi tez

2

@gumaz jutro będą nogi bardzo bolały, ale jutro rest day

2

Dziś robiłem bułgary na siłowni

0

Mój wujek, kibic Realu Madryt od 20 lat, chciałby żeby w tym roku klasyk wygrała Barcelona

3

Piwko z Max Verstappen czy szklanka wody z Lando Norris?

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Świnoujścia i Kolobrzegu

2

Jestem kibicem Lando, to mój ulubiony Zawodnik, ale wolałbym żeby mistrza wygrał Verstappen. @mekston @Eklerek @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?