Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja jedyne co bym śpiewał na meczu to Ronaldo, Ronaldo
3
@Adran360 widzisz @Jakchcesz ? Jedno proste pytanie, a nawet pod takim pytaniem ludzie muszą się kłócić. W tym czasie Messi kombinuje jak wygrać mundial i co zrobić żeby nie wygrał Cristiano.
0
Czy wierzysz w życie po śmierci? Tak czy nie.
2
@MessiForeverTheBest zawsze będę przeciwko Realowi Madryt.
1
@Arkon wszystkich o odmiennych poglądach w stosunku do moich
1
Najgorsze to jak masz 60 lat i jest zjazd twojej dawnej klasy i wtedy ta jedna koleżanka w której byłeś wtedy zakochany, mówi ci że podobałeś jej się kiedyś i cały świat wywraca się do góry nogami.. Ciągłe myśli o przeszłości i o tym co można było zrobić lepiej
0
Zamówiłem sushi, zobaczymy co to będzie.
2
Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi. Zbliżają się święta.
7
@Jakchcesz mój rekordowy miesiąc to 3500 tysięcy, ale to rekord był
0
@MessiForeverTheBest Pamiętam jak kiedyś uznałem że zarwe sobie nockę i odpalę film o nazwie wszystkie hat triky Messiego na mundialu, długa noc była
1
@mekston poważne rozgrywki
1
@mekston o matko... Aczkolwiek tego po fifie bym się spodziewał.. ważne by ich w finale ojechac jeśli James nie da rady
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Białegostoku i Łomży
0
@directedbyfcb tak trafiłem idealnie, nawet poprosiłem Damiana by przydzielił mi miejsce przy starszyźnie żebym mógł w spokoju obejrzeć mecz
6
Czas zbierać się z wesela, łącznie rozmawiałem z trzema osobami, jeden z nich to pan młody w trakcie dawania prezenta, spytałem też jakiegoś randomowego gościa za ile garniaka kupił i powiedział że za 8, rewelacji nie ma, z Damianem jedynie dłużej porozmawiałem ale też nie dało się za długo bo był jednak świadkiem, dlatego całe wesele siedziałem przy stole i oglądałem trochę Portugalii, jedzenie nawet spoko w smaku ale za tłuste a ja ograniczam tłuszcz
0
@Encore na weselu jestem
1
@ViscaelBarca2007 to chyba kwestia tego że dla wielu ludzi pompa = zrobiłem coś dobrze(nie mówię że źle).
2
@Encore zdecydowanie nie Enkor, już tak całkowicie poważnie, mało jest ćwiczeń w którym chciałbym robić powyżej jakiś 12 powtórzeń, może młotki i może wznosy bokiem na maszynie, ogólnie przy wznosach mam tak że na bramie staram się jak najlepiej technicznie, z kolei na hantlach już bardziej szarpie, korzystam z momentu itp, ale nie ma w tym większe filozofii, tylko przyjemność mi to sprawia
0
@gumaz nie, zdam się na umiejętności kucharskie lokalu w którym to odbędzie się uczta weselna. A @mekston zna angielski i wie że to tak zwane wedding party
1
Postanowiłem sobie że pójdę dziś na wesele, właśnie jestem po ślubie kościelnym. Ogólnie to słabo panowie ubrani ale zobaczę jeszcze jak na sali weselnej będą się prezentować, ale może z dwóch mężczyzn coś droższego przyodziała
1
@Kessie a mnie to nie interesuje. Dawno już zgłosiłem
2
W końcu Triple H przestał korzystać z tego gpt przy bookingu, świetna walka jako podsumowanie kariery nie tylko Johna ale też i Stylesa
0
@mekston a kto jest najwyżej sklasyfikowanym?
5
@Bolton Flick jak chce wygrać w tym roku ligę mistrzów to niech się weźmie do roboty a nie za jakieś strachy
1
@Kessie w szkołach wolą uczyć przestarzałych teorii...
0
@Danny Gaucho no 7-0 robi wrażenie jednak
3
Ulubiony rywal Messiego, Curacao coraz bliżej awansu na mundial... Szkoda tego komentować nawet..
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Lublina i Lubina
3
@mekston tak, u mnie tylko przepisy fit.
@Arden ja chcę tylko pomagać ludziom spełniać marzenia o zgubieniu zbędnych kilogramów.
4
Mój posiłek z ryżem, jem go każdego dnia tygodnia oprócz soboty jako podwieczorek i kilogramy lecą w dół. Torebka ryżu gotujemy w wodzie, wodę solimy 3 łyżki soli, kiełbasa podwawelska na patelsona 300g, wlewamy 50ml oleju i smażymy na dużym ogniu, na koniec dodajemy jajko sadzone na ryż i dodajemy z jakieś 60grsmow musztardy.