1

Ja jedyne co bym śpiewał na meczu to Ronaldo, Ronaldo

3

@Adran360 widzisz @Jakchcesz ? Jedno proste pytanie, a nawet pod takim pytaniem ludzie muszą się kłócić. W tym czasie Messi kombinuje jak wygrać mundial i co zrobić żeby nie wygrał Cristiano.

0

Czy wierzysz w życie po śmierci? Tak czy nie.

2

@MessiForeverTheBest zawsze będę przeciwko Realowi Madryt.

1

@Arkon wszystkich o odmiennych poglądach w stosunku do moich

1

Najgorsze to jak masz 60 lat i jest zjazd twojej dawnej klasy i wtedy ta jedna koleżanka w której byłeś wtedy zakochany, mówi ci że podobałeś jej się kiedyś i cały świat wywraca się do góry nogami.. Ciągłe myśli o przeszłości i o tym co można było zrobić lepiej

0

Zamówiłem sushi, zobaczymy co to będzie.

2

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi. Zbliżają się święta.

7

@Jakchcesz mój rekordowy miesiąc to 3500 tysięcy, ale to rekord był

0

@MessiForeverTheBest Pamiętam jak kiedyś uznałem że zarwe sobie nockę i odpalę film o nazwie wszystkie hat triky Messiego na mundialu, długa noc była

1

@mekston poważne rozgrywki

1

@mekston o matko... Aczkolwiek tego po fifie bym się spodziewał.. ważne by ich w finale ojechac jeśli James nie da rady

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Białegostoku i Łomży

0

@directedbyfcb tak trafiłem idealnie, nawet poprosiłem Damiana by przydzielił mi miejsce przy starszyźnie żebym mógł w spokoju obejrzeć mecz

6

Czas zbierać się z wesela, łącznie rozmawiałem z trzema osobami, jeden z nich to pan młody w trakcie dawania prezenta, spytałem też jakiegoś randomowego gościa za ile garniaka kupił i powiedział że za 8, rewelacji nie ma, z Damianem jedynie dłużej porozmawiałem ale też nie dało się za długo bo był jednak świadkiem, dlatego całe wesele siedziałem przy stole i oglądałem trochę Portugalii, jedzenie nawet spoko w smaku ale za tłuste a ja ograniczam tłuszcz

0

@Encore na weselu jestem

1

@ViscaelBarca2007 to chyba kwestia tego że dla wielu ludzi pompa = zrobiłem coś dobrze(nie mówię że źle).

2

@Encore zdecydowanie nie Enkor, już tak całkowicie poważnie, mało jest ćwiczeń w którym chciałbym robić powyżej jakiś 12 powtórzeń, może młotki i może wznosy bokiem na maszynie, ogólnie przy wznosach mam tak że na bramie staram się jak najlepiej technicznie, z kolei na hantlach już bardziej szarpie, korzystam z momentu itp, ale nie ma w tym większe filozofii, tylko przyjemność mi to sprawia

0

@gumaz nie, zdam się na umiejętności kucharskie lokalu w którym to odbędzie się uczta weselna. A @mekston zna angielski i wie że to tak zwane wedding party

1

Postanowiłem sobie że pójdę dziś na wesele, właśnie jestem po ślubie kościelnym. Ogólnie to słabo panowie ubrani ale zobaczę jeszcze jak na sali weselnej będą się prezentować, ale może z dwóch mężczyzn coś droższego przyodziała

1

@Kessie a mnie to nie interesuje. Dawno już zgłosiłem

2

W końcu Triple H przestał korzystać z tego gpt przy bookingu, świetna walka jako podsumowanie kariery nie tylko Johna ale też i Stylesa

0

@mekston a kto jest najwyżej sklasyfikowanym?

5

@Bolton Flick jak chce wygrać w tym roku ligę mistrzów to niech się weźmie do roboty a nie za jakieś strachy

1

@Kessie w szkołach wolą uczyć przestarzałych teorii...

0

@Danny Gaucho no 7-0 robi wrażenie jednak

3

Ulubiony rywal Messiego, Curacao coraz bliżej awansu na mundial... Szkoda tego komentować nawet..

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Lublina i Lubina

3

@mekston tak, u mnie tylko przepisy fit.
@Arden ja chcę tylko pomagać ludziom spełniać marzenia o zgubieniu zbędnych kilogramów.

4

Mój posiłek z ryżem, jem go każdego dnia tygodnia oprócz soboty jako podwieczorek i kilogramy lecą w dół. Torebka ryżu gotujemy w wodzie, wodę solimy 3 łyżki soli, kiełbasa podwawelska na patelsona 300g, wlewamy 50ml oleju i smażymy na dużym ogniu, na koniec dodajemy jajko sadzone na ryż i dodajemy z jakieś 60grsmow musztardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?