Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Głogowa i Bełchatowa
4
@macio_944 spoko, szkoda że nie ma nagrań z halówki w podstawówce, byłby tytuł young Polishman from Poland, 25 goals w tydzień
1
@macio_944 ja nie wspieram Madrytu.
1
@Jakchcesz 8000tysi to podstawa.
5
@fejkenq 195cm 115kg, six pack, gęste włosy, przynajmniej 15000tys miesięcznie i Versace
1
@Jakchcesz na studiach to trzeba formę życia robić.
1
@Encore jeszcze jedno wyzwanie przed Mendesem, ale i tak w half year dał kadrze więcej niż sabotażysta z Manchesteru w trakcie całego swojego pobytu.
2
@Encore to jest żołnierz, on na mundialu idzie i zrobi wszystko by goat wygrał, a Messi jak taki odważny to niech w meczu Portugalia Argentyna zagra na stronie na Mendesa, zapraszamy
0
@Czajka90 który mamy wiek?
3
Najlepszy strój dla dziewczyny na siłownię, moim zdaniem długa, luźna koszulka i krótkie spodenki
1
@fart mam to na budzik ustawione. Żeby wstawać o czwartej. W pewnym momencie swojego życia zacząłem tolerować zwykły budzik... Potrzebowałem zmiany, najpierw ten Messi na budziku mi nie przeszkadzał, potrafiłem z 5 drzemek sobie robić, ale im bliżej mundialu, czasem nawet minutę przed budzikiem się budzę byle tylko tego nie słyszeć. Dobra dawka motywacji
3
@Kessie Ronaldo jak zwykle ustanawia trendy. Pamiętam był wtedy sezon osiemnastek chodziłem po stołach i zabierałem flachy i kładłem ma stół water
5
Dbanie o odpowiednie nawodnienie. To podstawa
1
Dzisiaj przez 8 godzin grałem w nowego Assassin's Creed. Pozdro @PatrychoO
1
Brak Madagaskaru na mundialu może utrudnić pewnemu piłkarzowi strzelenie swojego pierwszego hat trika na tymże turnieju, jednak to nie koniec jego szans
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sosnowca i Siemianowic śląskich
1
@PatrychoO a wyślesz mi parę fotek z nowego asasyna?
8
Dyscyplina to podstawa. Miałem kiedyś problem ze wstawaniem na czwartą. Uznałem że trzeba coś zmienić, ustawiłem sobie na budzik Messi, dzięki temu budzę się zwarty i gotowy by przeżyć dzień jak najlepiej
0
@Kasy zawsze mecz Cristiano Ronaldo jest numerem 1
2
@Ojciec5tkidzieci to może być zbyt trudny przeciwnik dla bandy 2022, oni wolą jakiś Madagaskar pewnie
4
Najgorsze to jak masz już 72 lata i przypominasz sobie że 53 lata temu na domówce koleżanka prosiła cię żebyś ją odprowadził do pokoju, a ty jej nie odprowadziłeś tylko wytłumaczyłeś jak tam trafić.
2
@Jakchcesz a co to za brednie i herezje? Dramat
4
Życzę Yamalowi żeby był lepszym piłkarzem niż Messi... I o to chodzi @macio_944
1
@Kgorecki2500 Popitek12. Najmądrzejszy
0
@BorzyKrzys ja po wf zawsze uciekałem przed dziewcynami
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Otwocka i Pruszkowa
3
@PatrychoO wolałbym ghost of fif albo ghost of Argentina, ale ja gram w asasyna nowego. Pozdro
1
@MesQueUnClub_87 ech
3
Reprezentacja na P dużo osiągnie na mundialu.
1
@Ku84fcb żeby pokazać że go wspieram