2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Głogowa i Bełchatowa

4

@macio_944 spoko, szkoda że nie ma nagrań z halówki w podstawówce, byłby tytuł young Polishman from Poland, 25 goals w tydzień

1

@macio_944 ja nie wspieram Madrytu.

1

@Jakchcesz 8000tysi to podstawa.

5

@fejkenq 195cm 115kg, six pack, gęste włosy, przynajmniej 15000tys miesięcznie i Versace

1

@Jakchcesz na studiach to trzeba formę życia robić.

1

@Encore jeszcze jedno wyzwanie przed Mendesem, ale i tak w half year dał kadrze więcej niż sabotażysta z Manchesteru w trakcie całego swojego pobytu.

2

@Encore to jest żołnierz, on na mundialu idzie i zrobi wszystko by goat wygrał, a Messi jak taki odważny to niech w meczu Portugalia Argentyna zagra na stronie na Mendesa, zapraszamy

0

@Czajka90 który mamy wiek?

3

Najlepszy strój dla dziewczyny na siłownię, moim zdaniem długa, luźna koszulka i krótkie spodenki

1

@fart mam to na budzik ustawione. Żeby wstawać o czwartej. W pewnym momencie swojego życia zacząłem tolerować zwykły budzik... Potrzebowałem zmiany, najpierw ten Messi na budziku mi nie przeszkadzał, potrafiłem z 5 drzemek sobie robić, ale im bliżej mundialu, czasem nawet minutę przed budzikiem się budzę byle tylko tego nie słyszeć. Dobra dawka motywacji

3

@Kessie Ronaldo jak zwykle ustanawia trendy. Pamiętam był wtedy sezon osiemnastek chodziłem po stołach i zabierałem flachy i kładłem ma stół water

5

Dbanie o odpowiednie nawodnienie. To podstawa

1

Dzisiaj przez 8 godzin grałem w nowego Assassin's Creed. Pozdro @PatrychoO

1

Brak Madagaskaru na mundialu może utrudnić pewnemu piłkarzowi strzelenie swojego pierwszego hat trika na tymże turnieju, jednak to nie koniec jego szans

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sosnowca i Siemianowic śląskich

1

@PatrychoO a wyślesz mi parę fotek z nowego asasyna?

8

Dyscyplina to podstawa. Miałem kiedyś problem ze wstawaniem na czwartą. Uznałem że trzeba coś zmienić, ustawiłem sobie na budzik Messi, dzięki temu budzę się zwarty i gotowy by przeżyć dzień jak najlepiej

0

@Kasy zawsze mecz Cristiano Ronaldo jest numerem 1

2

@Ojciec5tkidzieci to może być zbyt trudny przeciwnik dla bandy 2022, oni wolą jakiś Madagaskar pewnie

4

Najgorsze to jak masz już 72 lata i przypominasz sobie że 53 lata temu na domówce koleżanka prosiła cię żebyś ją odprowadził do pokoju, a ty jej nie odprowadziłeś tylko wytłumaczyłeś jak tam trafić.

2

@Jakchcesz a co to za brednie i herezje? Dramat

4

Życzę Yamalowi żeby był lepszym piłkarzem niż Messi... I o to chodzi @macio_944

1

@Kgorecki2500 Popitek12. Najmądrzejszy

0

@BorzyKrzys ja po wf zawsze uciekałem przed dziewcynami

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Otwocka i Pruszkowa

3

@PatrychoO wolałbym ghost of fif albo ghost of Argentina, ale ja gram w asasyna nowego. Pozdro

1

3

Reprezentacja na P dużo osiągnie na mundialu.

1

@Ku84fcb żeby pokazać że go wspieram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?